Zunyi Xinpu Kangrui Tradicinė Kinijos medicinos ligoninė oficialiai vykdoma palydėti piliečių sveikatą!

Estimated read time 2 min read
Balandžio 20 d. Rytą buvo oficialiai atidaryta ir eksploatuojama Zunyi Xinpu Kangrui tradicinė Kinijos medicinos ligoninė, pažymėdama oficialų šios modernios ir profesionalios medicinos įstaigos naudojimą, kad būtų teikiamos geresnės ir išsamios medicinos paslaugos Zunyi piliečiams.
Remiantis pranešimais, ligoninė yra „Ping a Avenue“, Xinpu Naujasis rajonas, „Zunyi City“. medicinos laboratorijų ir medicinos vaizdo gavimo skyrių, 6 standartizuotos valymo operacinės.
„Sunkus ir kietas“ jėga eina kartu, kad būtų sukurtos aukšto lygio medicinos ir sveikatos paslaugos.Ligoninei būdinga tradicinė kinų medicina ir turi Kinijos medicinos skyrių (vidaus ligų, chirurgijos, akupunktūros, masažo didžiųjų medžiagų, reabilitacijos medicinos didžiųjų), Kinijos ir Vakarų medicinos derinio, reabilitacijos medicinos, taip pat vidaus ir išorės, moterys, vaikai, vaikai , prevencija, prevencija ir prevencija.
Be tradicinės kinų medicinos kūrimo pranašumų, ligoninėje taip pat yra modernių medicinos instrumentų, kad būtų nuolat tobulinama šiuolaikinės medicinos lygis ir suteikiama patikimesnis pagrindas diagnozei nustatyti.
Tarp jų 1,5T superlaidus branduolinis magnetinis gali atlikti pažangią magnetinio rezonanso vaizdavimo technologiją, tokią kaip 3D vaizdas, kuriame vaizduojami magnetinio rezonanso sąnarių kremzlė, visiškas difuzinis vaizdas, galvos ir kaklo kraujagyslių vaizdavimas, SWI magnetinis vaizdas ir krūtinės drėkinimas; Vaizdas ir AI dirbtinio intelekto diagnozės kūrimas -reta ligoninė privataus medicininio gydymo srityje AI dirbtinio intelekto diagnoze.
Be to, ligoninė integruoja prevenciją, sveikatos priežiūrą, gydymą ir reabilitaciją.Integruokite originalius santykinai nepriklausomus medicinos ir sveikatos išteklius bei pensijų paslaugų išteklius, skatinkite dalijimąsi ištekliais, paslaugų ryšiu ir įgyvendinkite tikrąją medicininės priežiūros plėtrą.
„Ateityje mes naudosime tradicinę Kinijos medicinos tradicinę kultūrą kaip kertinį akmenį, kad būtų galima organiškai derinti vakarėlių kūrimą, ligoninių valdymą, klinikinę diagnozę ir gydymą tradicine Kinijos medicinos kultūra, kad sukurtume išskirtines Kinijos medicinos ligonines.” Kangrui tradicinė Kinijos medicinos ligoninė, sakė esmė
Guizhou Daily Tianyan News Reporter Pan Shutao Wu Haoyu
Redaguoti jis mei
Jiang Hongfei antrajame teisme
Trys bandymai Tang Zhengping
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author