Yannis Adetokounmpo riietub Hulk Halloweeni kostüümiks, lõbustab ajakirjanikke pressikonverentsil

Estimated read time 2 min read

Paljud NBA mängijad, sealhulgas Giannis Antetokounmpo, tähistasid püha Halloweeni kostüümides. Milwaukee Bucksi superstaar kandis Miami Heati vastu peetud mängu ajal Hulki kostüümi. Ta kandis kostüümi mängujärgses intervjuus pärast Bucksi 122-114 võitu.

NBA ametliku Twitteri konto jagatud postituse kohaselt kandis „Kreeka friik” Hulki kostüümi meeskonna mängujärgsel pressikonverentsil. Tal oli seljas Hulki mask, roheline musklisärk ja hiiglaslik Hulki käsi.

Yannis andis ka endast parima, et imiteerida Hulki hirmutavat häält, kuigi ta kõlas pigem nagu Christian Bale Batmanina. Samuti kutsus ta ajakirjanikke üles mitte kartma, sest ta ei olnud vihane.

„Mis meil on? Ärge kartke, tulge,” ütles Alphabet.

Yannis Adetokounmpo riietub Hulk Halloweeni kostüümiks, lõbustab ajakirjanikke pressikonverentsil

Alphabet kandis oma mängueelse sissepääsu ajal maski ja relvi. Adetokounmpo kandis Hulks’i trikoo asemel Milwaukee Bucksi jopet.

Kahekordsel MVP-l oli mängujärgsel pressikonverentsil tõsine ilme, vahendab The Athleticu Eric Nehm. Kuigi ta matkis naljatamisi Hulki häält, oli ta meedia küsimustele vastates entusiastlik.

Yannis Adetokounmpo Hulk-taoline pingutus võidab rivaali Heat’i

Yannis Adetokounmpo ei elanud oma Halloweeni kostüümi järgi, kui ta pühapäeva õhtul Miami Heati Hulk-taoliselt maha võttis. Tähestik oli 33 punkti, seitse lauapalli ja kaks assisti, et viia Milwaukee Bucks 122-114 võiduni.

See oli Alphabetile ja Bucksile revanšivõit nende esimesel kohtumisel Heatiga pärast play-offide esimeses ringis väljalangemist. Damian Lillard, kes oli enne Milwaukee omandamist palunud Miamisse vahetada, jõudis pärast kehva esitust pühapäeva õhtul taas vormi.

Lillard panustas 25 punkti, viis lauapalli ja neli assisti, Bobby Portis ja Cameron Payne tegid koos 27 punkti pingilt. Teisalt viskas Tyler Herro kaotuses 35 punkti.

Alphabetil ja Lillardil on suur surve mängida hea hooaeg ja võidelda NBA meistritiitli eest. Lisaks Lillardi hankimisele hooajaks veenis Bucks Alphabetit allkirjastama kolmeaastast 186 miljoni dollari suurust lepingupikendust.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours