Xiaoshan 6253!Sportas ir laisvalaikis prie durų!

Estimated read time 3 min read

Bendruomenėje yra sporto salės ir durys, skirtos žaisti krepšinį, ir jūs galite pamatyti nuostabų Qientang upės peizažą palei „Fitness Green Road“ … Pastaraisiais metais „Xiaoshan“ stiliaus įrenginių statyba buvo „nuolat apversta“, kad nuolat būtų galima nuolat apvirsti Patobulinti miesto sporto įrenginių patirtį, kad būtų naudinga žmonėms.2023 m. „Xiaoshan“ rajonas buvo išrinktas kaip puiki žirgų lenktynių zona Hangdžou įterptame stadiono įrenginiuose.

Remiantis naujausiu „Xiaoshan“ rajono stadiono stadiono statistiniu tyrimu, 2023 m. Xiaoshan rajone buvo 6 253 stadionai, ty 648, palyginti su ankstesniais metais, padidėjo 648, palyginti su ankstesniais metais, o augimo tempas buvo 11,56%. 7,14%;

Stadionų (sporto skyriaus) vienetų skaičius:

Kur juda „Xiaoshan“ žmonės?

Pažvelkime kartu!

Fitneso vietų laukas yra turtingas

Qianjiang Century City Sports parke, nemokami atviri krepšinio aikštelės, badmintono aikštelės ir stalo teniso stalai yra kupini populiarumo kiekvieną dieną.Tai yra įterptas stadionas po dideliu greičio geležinkelio tiltu.Nuo atidarymo vidutinis dienos keleivių srautas pasiekė 400 ar penkis šimtus žmonių.

„Parkas yra madingas, galimybių yra gausu. Mes esame arti namų. Išlipę iš darbo dažnai ateiname apie keletą berniukų, kurie kartu žaidžia krepšinį, kad palengvintų darbo spaudimą.” , sakė.

2023 m. Mūsų rajonas visiškai iškasė miesto tuščiosios eigos erdvės išteklius, padidino tiekimo vietų tiekimą, praturtino kūno rengybos vietos tipą ir patenkino įvairius ir kūno rengybos poreikius.Remiantis statistika, be gerai žinomo lengvosios atletikos, baseino, futbolo aikštės, krepšinio aikštelės, tinklinio aikštelės, stalo teniso stadionai, badmintono aikštelės, taip pat yra 2 588 nacionaliniai fitneso takai, 308 sporto salė ir 515 kūno rengybos takai. Visas rajonas.

Eidamas trečiuoju Xianghu ežero etapu, žalias kelias yra plokščias ir saugus, ežeras gražus, žmonės dažo, o peizažas yra kelyje.Šis „Fitness Greenway“ jungia vaizdingą taško kraštovaizdį, įskaitant greičio matavimo sistemą, AR lobių medžioklę, AR užtvarą, fluorescencinius takus ir kitas programas bei atramines priemones, tokias kaip bėgikų stotys, bėgikų dušas ir kt. Esmė

Ne tik tai, kad Hangdžou olimpinio sporto centro išsamus mokymo paviljono krepšinio aikštelė, Wenyan Street sporto parkas, Xianqian Town West Xiajiang fitneso takas, Jinyi Jinji bendruomenės sporto salė … Xiaoshan sporto vieta „žydi daugiau“, kuri tyliai patobulino Daugelio piliečių laimė.

Miesto ir kaimo stadionų statyba yra naudinga

Nuo miesto sporto parkų iki kaimo kultūrinių kvadratų, nuo didelių stadionų iki kūno rengybos takų bendruomenėje, dabar iš esmės susiformavo „10 minučių kūno rengybos ratas“, esančiame Xiaoshan rajono miesto ir kaimo vietovėse.

Šiuo atžvilgiu Beigano gatvėje gyvenantis ponas Li turi gilų supratimą.Būdamas biuro darbuotojas, ponas Li dažnai eidavo į bendruomenės žmones persikelti į bendruomenę, kai jis išėjo iš darbo. Kaimo sportas.

Remiantis naujausiais duomenimis, miesto ir kaimo stadionų statyba mūsų rajone rodo gerą vystymosi tendenciją.Kalbant apie miestus ir miestus, Xiaoshan rajone iš viso yra 5078 stadionai, tai sudaro 81,21%visos vietos.Šie duomenys rodo, kad miesto gyventojų entuziazmas sportui yra didelis, o vyriausybė nuolat skatina sporto įrenginių statybą, suteikdama pakankamai erdvės piliečiams.

Kalbant apie kaimo vietovių kiekį, yra 1 175 stadionai, kurie sudaro 18,79%visos vietos. šalies.

Tada „Xiaoshan“ dar labiau padidins investicijas į stadiono statybą, pagerins viešųjų kultūros ir sporto įrenginių statybą, pagerins vietos naudojimo procentą ir toliau atnaujins „10 minučių fitneso ratą“, kad nuolat atitiktų kultūrinio gyvenimo poreikių poreikius. žmonių.

Žurnalistė: Tong Yuqian

Korespondentas: Ma yiting vasaros įsteigimas

Duomenys: „District Rong Media Center“

Originalus pavadinimas: „Xiaoshan 6253!Sportas ir laisvalaikis prie durų!”

You May Also Like

More From Author