„Xiangyuan Travel“: „One -stop“ kelionių paslaugų prekės ženklo debiutas šiandien

  Balandžio 18 d. () (600576.SH), kuris yra įsipareigojęs tapti pirmaujančia įmone Kinijoje, buvo įsipareigojusi tapti pagrindine įmone Kinijoje.

  Remdamasis aukštos kokybės „Xiangyuan“ turistinių vietų išteklių ir turtingos operacinės valdymo patirties, „Xiangyuan“ kelionės siekia suteikti vartotojams turtingesnius ir įvairesnius kultūrinius turizmo produktus ir „kokybiškas paslaugas, užtikrino keliones, patogią patirtį“.

  Šiuo metu „Xiangyuan“ kelionės prasidės nuo Hunano, Sičuano, Anhui, Hebei, Zhejiang ir kitose vietose.

  Tuo pačiu metu, padedant skaitmeninių technologijų platformoms, „Xiangyuan Travel“ plėsės, integruos ir rinks išorinių produktų išteklius, kad būtų galima pradėti pasaulines paslaugas, tokias kaip „Tyrinėjimo patirtis“, „Tėvų -vaikiškos atostogos“, „Tyrimų žaidimas“ ir „Humanistinių poilsio kategorijos“, kad patenkintų įvairias. kelionių turistų poreikiai.

  Remiantis „Tourse Lound and Mėgaukitės visame pasaulyje“, „Xiangyuan“ kelionių idėja, atsižvelgiant į dvylika žodžių „kokybiškos tarnybos, užtikrintos kelionės ir patogios patirties“.Tuo pačiu metu optimizuokite palaikomuosius išteklius, tokius kaip viešbučiai, maitinimas ir transportas vaizdingoje vietoje, ir suteikia turistams kelionių sprendimus vienu metu ir patogi bei intelektuali kelionių patirtis.

You May Also Like

More From Author