„Wuxi“ pagreitina aplinkos infrastruktūrą „Žaliasis atnaujinimas“

Šiuo metu naujosios Wu vidaus atliekų perkrovimo stoties „progreso juosta“ gaivina: visos 6 senos stotys Wangzhuange, Hongshane ir kitose vietose baigė pagrindinę struktūrą. dar labiau padidins regioninių vidaus šiukšlių perkėlimo ir šalinimo galimybes.Vakar buvo sužinota, kad per pastaruosius dvejus metus miestas investavo 17,1 milijardo juanių, kad įvykdytų 64 pagrindinius aplinkos infrastruktūros statybos projektus, o pagrindiniai valdymo pajėgumai paspartino.
Aplinkos infrastruktūros statyba yra gražaus Wuxi statybos pagrindas.2022 m. Miestas ėmėsi iniciatyvos provincijoje, norėdamas pradėti trijų metų veiksmų planą dėl ekologinės aplinkos pagrindinių valdymo galimybių, suvokti šaltinio prevenciją ir kontrolę, kompensuoti valdymo trūkumus ir koordinuoti daugelio Pagrindiniai taršos prevencijos ir ekologinio aplinkos gebėjimų stiprinimo projektai.Per pastaruosius dvejus metus naujos energijos įkrovimo stotys, šeimos nuotekų valymo įrenginiai, visur dalijosi „Žalia sala“, o kūrimo atliekų šalinimas iš krizių atliekų yra atsparios. Ištekliai nėra dideli.
Vandens tvarkymo įrenginių „žalias atnaujinimas“.Jei sakoma, kad ankstesnis valdymo etapas išsprendžia ekologinės aplinkos infrastruktūros procesą nuo „Nėra“ iki „Taip“, o dabar labiau rūpi pertvarkymas nuo „taip“ į „puikų“.Žąsų ežero kaimo nuotekų valymo įrenginiai yra vienas iš reprezentatyvių projektų.Koncentruota nuotekų kolekcija buvo išgryninta, kad atitiktų pirmojo lygio išmetamųjų teršalų standartus. kokybė.„Beidi Park“ vandens skaistykla Beidi parke „slepia“ nuotekų valymo įrenginius žemėje, o žemė sukuria „milžinišką“ parką, kuris yra labiau įžemintas, ekologiškas ir draugiškas nei tradicinės nuotekų valymo įrenginiai.
„Kadangi„ trijų metų veiksmų “planas, miesto nuotekų ir pavojingų atliekų surinkimas ir šalinimo galimybės buvo padidintos iki 1,24 karto ir 4,38 kartus“. ir Žemės „Integruota atmosferos trijų dimensijų stebėjimo ir ankstyvojo perspėjimo sistema. Integruojant didelius miesto„ Tian Luo Diwang “duomenis, pyndami tankią atmosferos aplinkos stebėjimo tinklą ir greitai ir tiksliai„ užrakinti “taršos šaltinį. Svarbi. „Snaiper“ vaidmuo buvo vaidinamas kovoje su kontroliuojamu mūšyje.
Iš kur gaunamos projekto lėšos iš aplinkos infrastruktūros statybos?Asmuo, atsakingas už savivaldybės ekologinio ir aplinkos biuro finansų ir užimtumo skyrių, teigė, kad miesto novatoriški finansavimo metodai buvo naudojami siekiant skatinti ekologinės aplinkos infrastruktūros kūrimą, kad būtų galima visiškai integruoti į regioninę pramonės plėtrą.Pastaraisiais metais įvyko 22 EOD projektai, iš kurių 5 pateko į Finansinės paramos pagrindinę Ekologijos ir aplinkos ministerijos projektų biblioteką, o bendros investicijos į provinciją.
Šie metai yra „trijų metų veiksmo“ plano metai.Iš viso 202 projektai mieste yra įtraukti į pagrindinių savivaldybių ekologinės aplinkos infrastruktūros projektų sąrašą, iš viso investuojant 8,72 milijardo juanių.Pranešama, kad po trejų metų pastangų BVP energijos suvartojimas mūsų miesto vienetuose ir toliau mažės. Šiukšlių klasifikavimo ir gydymo įrenginių aprėpties procentas pasieks daugiau nei 90%.
(Chen Jingjing, Xuejue reporteris Hou Mengxi)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author