„Wuwei City“ daugialypės priemonės, skirtos pagerinti ekologinės aplinkos kokybę

Mūsų miestas ryžtingai prisiima politinę atsakomybę už ekologinę apsaugą, dar labiau suderina pagrindines pareigas ir pramonės priežiūros atsakomybę visais lygmenimis, koordinuoja įvairių sričių išteklius, surinks visus stiprybės aspektus, skatina ekologinę aplinkos apsaugą stipriomis bendromis pastangomis ir ryžtingai kurti svarbų ekologinį saugumą Vakarų Vakarų regiono barjere; Konstrukcija “, suformuluokite ir įgyvendinkite„ visapusiško grožio Wuwei nuomonės skatinimo taisykles “, paskatino svarbius rezultatus, skatinančius gražaus Wuwei konstravimą.Koordinuoti išsamų ekologinės aplinkos apsaugos valdymą, skatinti didelę žaliosios ekologinės aplinkos apsaugos pramonės grandinės vystymą , sustiprinti kietųjų atliekų ir naujų teršalų priežiūrą, ryžtingai išlaikykite aplinkos saugos esmę, visapusiškai vykdykite nacionalinės ir provincijos ekologinės civilizacijos kūrimo demonstravimą ir kūrimą; taršos mažinimo ir anglies koordinavimo sistema ir paspartina energijos suvartojimo „dvigubos kontrolės“ transformaciją į „dvigubą anglies išmetimo“ valdymą.Griežtai įgyvendinkite ekologinės aplinkos valdymo ir kontrolės reikalavimus, visapusiškai naudokite „trijų eilučių vienos eilės“ ekologinės aplinkos skaidinio kontrolės rezultatus ir sukurti „ryškią apatinę liniją“ ir „kraštą“; Aplinkos klausimai.„Žvilgsnis atgal“ atsiliepimai apie ankstesnių inspektorių atsiliepimus ir griežtai užkirstų kelią atgarsio ir nuošliaužos ištaisymo rezultatams.

You May Also Like

More From Author