„Wujiangzhai Resort“: „Innovate“ vartotojų scenos, veskite naują atostogų turizmo tendenciją

Estimated read time 3 min read
Pastaraisiais metais Guizhou Wujiangzhai tarptautinis turizmo kurortas ir toliau sunkiai dirbo novatoriškuose vartojimo scenarijuose, išplėstas ir patobulintas komercinių vežėjų ir nuolat praturtino viešojo maitinimo srities ir pramogų teritorijos projektus. ekonomika.
Gražiausias pasaulis yra balandžio mėn.Pirmąją „Qingming“ atostogų dieną piliečiai nuėjo į pavasarį. patraukė į sodą žaisti.
Vaizdingoje srityje gražūs vyrai ir moterys, nešiojantys įvairius nacionalinius kostiumus, ypač atkreipia dėmesį į akis, o „dideli bloknotai“, turintys unikalų etninį mažumų žavesį, pamažu tapo nauja tendencija. perforavimas.
„Mes atvykstame čia žaisti daugiausia dėl to, kad ši okingingo atostogos yra norėti, kad visi linksmintųsi. Aplinka čia yra palyginti aukšta su mūsų makiažu. Ponia.
„Qingming“ atostogų metu, remdamasis originaliu formatu, „Wujiangzhai“ vaizdinga sritis pridėjo tradicinę aborigenų teatro parodą, „Shaozhai“ meistrą Histoin, Dugu Drifting Bamboo Plamsts, Senovės teatro pakabą, liaudies parodą, Drono Qingming festivalį. Yra daugiau nei keliolika naujų naujų naujų naujų. Tokie formatai kaip speciali sesija.
„Jaunimo lygos pasidaryk pats“ yra vienas iš naujų turistinių patirties projektų per Čingmingo festivalį Vujiango kaime.Įvykio vietoje buvo begaliniai turistai, kurie atvyko patirti daugybę tėvų.
„Kadangi tai yra„ Qingming “festivalis, aš tiesiog paėmiau vaikus dalyvauti šioje veikloje. Aš pats padariau šią aiškią grupę ir buvau matęs, kad ši jaunimo lyga tapo jauna grupe iš žaliavų. Po to, kai ją paruošiau apdorojant, leisk vaikams daugiau. Giliai pasinėręs į tam tikrą šio „Qingming“ festivalio kultūrą, be to, tai yra tam tikra kultūra, padedanti vaikams mokytis ir atpažinti kai kuriuos tradicinius festivalius Kinijoje.
„Jaunimo lyga taip pat yra vienas iš tradicinių užkandžių („ Qingming “festivalis), todėl mes taip pat atvežame savo vaikus į savo festivalį, yra tam tikros paveldėjimo ir įsimintinos reikšmės“, – sakė Guiyang turistė ponia Yang.
„Babu“ pokyliai Huilongo saloje yra Wujiango kaimo specialaus maisto susibūrimo taškas. „Alpių ir tekančio vandens“ skrudinimo ceremonija pokylyje pritraukė daugybę užsienio turistų, kad tai patirtų.
„Ši veikla suteikia visiems dalyvavimo jausmą. Aš dažnai tai mačiau nuo televizoriaus. Maniau, kad tai vanduo, netikras, bet nesitikėjau, kad tai tikrai vynas ar laipsnis.” .
Wujiango kaime turistai gali stebėti turtingą turistų patirtį, kurią atnešė dronų pasirodymai, vandenyje vaizduojami šokių muzikos šou, vietinės specialybės … Pajuskite turtingą turizmo patirtį, kurią atnešė valgymas, gyvenimas, kelionės, kelionės, pirkimai ir pramogos.Siekiant geriau aptarnauti turistus, vaizdinga sritis atostogų metu padidins naujus formatus, sustiprins sąveiką ir stengsis suteikti turistams naują žaidimo patirtį.
„Per„ Qingming “festivalį mes pristatėme savo produktus ir struktūras, būdingas tik įvairioms mūsų etninėms mažumoms Huilongo salos grįžimo zonoje. Derinant dainavimą ir šokius, klientai turi naują jausmą. Kai kurios Qingming ir Qingming Groups. Pagaminta per laukines daržoves ir chingming daržoves, kad patenkintų mūsų svečius tokiai minčiai. , kad svečiai galėtų pamatyti ir fotografuoti.
Guizhou Daily Tianyan News Reporter Pan Shutao Liu Zhenliang
Korespondentas Liu Xing He Yuaning
Redaktorius Xie Guohuan
Jiang Hongfei antrajame teisme
Trys bandymai Tang Zhengping
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author