Weifang Changyi tiria „1234“ švietimo darbo metodą, skirtą skatinti subalansuotą privalomo švietimo plėtrą

Estimated read time 3 min read
Wang Zhongyu Qin Guoling Weifang ataskaita
Changyi City, Weifang City laikosi prioritetinės švietimo plėtros, visapusiškai gilina švietimo reformą, tiria „1234“ švietimo darbo metodą ir stengiasi sukurti „Changyi modelį“ aukštos kokybės ir subalansuoto privalomo ugdymo plėtroje.2021 m. „Weifang City“ įvardijo „Changyi City“ kaip „pirmąjį aukštos kokybės ir subalansuoto privalomo ugdymo plėtros rajoną“. „Nacionalinės privalomosios švietimo aukštos kokybės subalansuotos vystymosi apskritys“.
„Mechanizmų rinkinys“ nagrinėja veiksmingą atsakomybės įgyvendinimo kelią.„Changyi City“ įsteigė „Savivaldybės partijos komiteto lyderystės, vyriausybės atsakomybės, švietimo ir sporto biuro, miesto apygardos ir departamento dalyvavimo vadovų mechanizmą“, „Partijos ir vyriausybės lyderių“ įgyvendinimą. Mokytojai teikia pirmenybę papildymui, mokytojų gydymui yra teikiama pirmenybė, švietimo klausimai yra prioritetiniai siekiant išspręsti „šešių prioritetų“ principus ir sukurti „aukščiausio lygio projektavimo, prioriteto garantijos, sistemos skatinimo ir bendrojo valdymo“ darbo modelį.
„Dvi optimizacijos“ išsprendžia sunkumų kuriant darbą.Aktyviai įgyvendina tokius projektus kaip mokyklų standartizavimas ir sporto lauko pertvarkos tobulinimas ir 10 mokyklų, įskaitant naująją ir plėtrą bei plėtrą pirmosios eksperimentinės pradinės mokyklos ir Shibu pradinės mokyklos, kad būtų dar labiau optimizuotos mokyklos vykdymo sąlygos.Projekto „talentų įdarbinimas“ įgyvendinimas buvo įgyvendintas, o per pastaruosius trejus metus buvo pristatyta 1500 naujų mokytojų, kad būtų galima pagilinti „apskričių vadybos mokyklos užimtumo“ reformą. Mainų rotacijos ir aukštos kokybės mokytojai pasiekė subalansuotą paskirstymą.
„Trys projektai“ skatina išsamų švietimo ir mokymo sistemos reformos gilinimą.Kalbėdami Klasė „Švietimo vežėjas ir turi daugiau nei 300„ Raudonųjų klasių klubų “. Norėdami gauti daugiau nei 50 000 pradinių ir vidurinių mokyklų studentų, meistras ir studentas dalyvavo„ Century -Sold “miuziklo„ Bohai koridoriuje “šventėje, kad laimėtų puikią parodą ir Shandongo provincijos transliacija; Mokymo kokybė pradinėse ir vidurinėse mokyklose; provincijos kaimo šilto miestelio statybos atvejai.
„Keturios pagrindinės sistemos“ sukuria naują aukštos kokybės raidos būklę regioniniame švietime.Kalbant apie saugumo sistemą, inovacijų švietimas investavo į apdovanojimus ir papildomą politiką. suskirstytos į 6 pagrindines atsakingas sritis, organizuodami 33 atsakingus prižiūrėtojus, kad būtų galima normalizuoti ir iš esmės prižiūrimų mokyklų ir rekomendacijų, skatina švietimo politikos įgyvendinimą, standartizuoti mokyklų veiklą ir suvokti švietimo ir švietimo kokybės lygį tobulinimas „; Paslaugų sistemoje pradėkite švietimo vadovaujantį būrį, kad atsakytumėte Daugiau nei 45 000 mokinių; Iš mokyklos dėl skurdo.
„News Clue Reporting Channel“: Atsisiųskite programą „Qilu One“ arba ieškokite „WeChat Mini -Program“ „Qilu One Point“, 800 provincijos žurnalistų laukia, kol pranešite internete!
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author