Warriors avaldab südamlikku kaastunnet ja tunnustust Dejan Milosevicile

Estimated read time 2 min read

Golden State Warriors naaseb väljakule, et avaldada siirast lugupidamist abitreener Dejan Milojevicile pärast tema ootamatut lahkumist. Tema enneaegne surm 46-aastaselt südameinfarkti tagajärjel on jätnud meeskonna ja organisatsiooni sügavalt vapustatud.

Warriors avaldab südamlikku kaastunnet ja tunnustust Dejan Milosevicile

EMOTIONAALNE TERVITUS: Pärast kahte edasilükatud mängu jätkas Warriors esmaspäeval treeninguid ja valmistub kolmapäevaseks kodumänguks Hawksiga, kes kannab Milojevici surma raskust enda seljas. Mängijad olid sügavalt liigutatud mängueelsest austusvideost, kus Klay Thompson ja Draymond Green teineteist pisaratena omaks võtsid.

Austuse sümbolid: Meeskond avaldas Milosevicile austust, kandes tema perekonnanime kandvat särki, asetades „Brate” (serbia keeles vend) särgi ja roosi istmele, kus ta alati istus, ning mängides Serbia hümni. Peatreener Steve Kerr pidas liigutava kõne, nimetades Milojevici „ilusaks hingeks, suurepäraseks sõbraks, suurepäraseks treeneriks ja eelkõige suurepäraseks lapselapseks, pojaks, abikaasaks ja isaks”.

JUUBELIKULT VÄLJAS: Milojevici mälestuseks peetud vaikusehetke asemel juhatas Cole publikut tema ja tema elujõulise vaimu austamisel ning pidas ägedat aplausi. Ta avaldas erilist austust Milojevici abikaasale Natashale ja lastele Massa ja Nikolai.

EESSÕNA: Warriors teatas, et nad austavad Milojevicit kogu hooaja vältel tema trikotiplaadil oleva püsiva südamekujulise initsiaaliga „DM”. Miloševici mõju hakkab kajastuma ka Chase Centeri väljakul sama logoga.

Milosevici karjäär. Tema pärand ulatub kaugemale korvpallist, sest tema nakkav naeratus ja pühendumus jätsid püsiva jälje Warriorsile ja neile, kes teda tundsid.

See liigutav austusavaldus näitab Warriorsi tugevat sidet ja seda, kui palju nad mäletavad Dejan Milosevici. Tema kirg elu ja korvpalli vastu inspireerib Warriors’i jätkuvalt ning tema vaim jääb alati Chase Centre’i osaks.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours