Vėl vadovaujanti pasaulinei madai ir kūrybinei tendencijai, „Huawei 8“ novatoriški produktai yra išleidžiami užsienyje

Estimated read time 5 min read

Praėjusiais metais „Huawei“ išleidimo ritmas užsienio rinkose visada išlaikė stabilų ir galingą.Pavyzdžiui, praėjusių metų gegužę „Huawei“ surengė pavyzdinę produktų paleidimo konferenciją Grand mieste Miunchene, Vokietijoje, pateikdamas du aukšto lygio „Huawei P60 Pro“ ir „Mate X3“ telefonus, kurie vėl įrodo savo didelę įtaką savo didelę įtaką savo didelę įtaką savo didelę įtaką savo didelę įtaką savo didelę įtaką įtakai Pasaulinės technologijos etapas.Praėjusių metų rugsėjį „Huawei“ dar kartą surengė naują produktų pristatymo konferenciją Europoje ir pasirinko sunkius produktus, tokius kaip „Huawei Watch GT 4“ serija, kuri dar labiau sustiprino savo pagrindinę poziciją užsienio rinkose.

Verta paminėti, kad nuo praėjusių metų Huawei užjūrio konferencijos „branduolys“ tyliai patiria kai kuriuos pakeitimus -praeityje, Huawei užjūrio konferencijoje dažnai pabrėžė sunkią branduolinę technologiją ir pabrėžė paties produkto sunkią galią.Tačiau dabar pradėta kultūros pagrindiniai namai su vartotojo patirtimi.Šiame procese Huawei pamažu nustatė dvi pagrindines „mados“ ir „kūrybos grožį“ temas, padidindamas mokslinės ir technologinės estetikos koncepciją į naują ūgį.

Šių metų gegužės 7 d. „Huawei“ surengė „novatorišką produktų paleidimo konferenciją“ Dubajuje „Grandly“, išleido naują produktą, kuriame dalyvavo biuras, Kūrybos, sporto sveikatos, garso ir vaizdo pramogos, įskaitant „Huawei Watch Fit 3“, „Huawei MateBook X. Pro“, „Huawei MatePad“ 11.5 „S,„ Huawei MateBook 14 “,„ Huawei Febuds 6i “, be populiariojo„ Huawei Watch Huawei Watch 4 Pro “,„ Watch GT 4 “,„ FreeClip Nostalgia “, taip pat atnešė naujų spalvų pasirinkimų.

Nėra sunku sužinoti, kad šie produktai turi bendrą mokslo ir technologijų estetiką visiškai naujai.Tiesą sakant, ši konferencija ne tik parodo puikią Huawei stiprybę technologinėse naujovėse, bet ir puikiai integruoja technologijas ir meną, spaudos konferenciją paverčia labai integruotu technologijų ir humanitarinių mokslų, meno, emocijų, mados ir gyvenimo kristalizavimu.

„Mada yra daugiau šuolis“ yra viena iš „Huawei“ spaudos konferencijos temų.Esmė yra „Huawei“ gilėjimas ir mokslo bei technologijų ir mados plėtra.Spaudos konferencijoje „Huawei“ naudojo „Watch Fit 3“ kvadratinę lentelę, kad interpretuotų šią temą.

„Huawei“ prieš daugelį metų dėvi dvigubos formos projektavimo sistemą „vienai pusei, vienam ratui“, jis ir toliau tenkino vartotojų suasmenintus estetinius poreikius ir mados skonius bei stipriai vadovavo pasaulinės intelektualios nešiojamos mados estetinio projektavimo tendencijoms.Anksčiau mes buvome „Huawei“ apvalaus laikrodžio mados naujovės. ir vartotojai, ir tapo nauju aukšto laikrodžio dizaino modeliu.

Kvadratinių metrų lauke, po ketverių metų evoliucijos, „Huawei“ kvadrato „Smart Watch“ forma taip pat pasiekė „Leap -Up“ atnaujinimą.„New Watch Fit 3“ pasiekė išsamų kvadratinės, medžiagos technologijos ir interaktyvaus dizaino atnaujinimą.

„Huawei“ laikrodis yra toks pat lengvas kaip 26 g, kuris yra lygus braškių svoriui. Bet taip pat padarykite tai mados akcentu ant riešo.„Huawei Watch Fit 3“ ne tik rodo harmoningą mokslo ir technologijų bei mados simbiozę, bet ir aiškina šiuolaikinių tendencijų gyvenimo estetiką.„Huawei“ nešiojami produktai pateko į naująjį dešimtmetį ir toliau vadovaus įvairiai formaliajai „vienos pusės“, „One Circle“ estetikai ir vadovaus naujai madingų laikrodžių tendencijai

Taigi, kaip jūs aiškinate antrąją šios konferencijos „Kūrimo„ Groinle “temai“?

Nauji „Huawei MateBook X Pro“ ir kiti nauji produktai pateikia standartinius atsakymus.Visų pirma, „Huawei MateBook X Pro“ ir kiti nauji produktai visada laikėsi aukščiausios, paprastos ir grynos dizaino filosofijos, o kiekvienas produktas yra gražus darbas.

„Huawei“ pirmiausia naudoja aukštos kokybės keturių ašių CNC procesą. Tekstūra su originalia pramonės mikro atspindi metaline korpusu ir rodo unikalią estetiką.Jis taip pat aprūpintas „Intel“ ® „Core ™ Ultra 9“ aukšto našumo procesorius, visiškai atnaujinus „Shark Fin Heel“ išsklaidymo sistemą, suprato, kad plonoje ir plonoje knygoje „precedento neturintis“ išleido 40W.Naujoji „Huawei Yunyun“ architektūra yra novatoriška per architektūrą ir materialias naujoves, kad užtikrintų stiprų našumą, tuo pačiu kontroliuojant tik 980G, todėl kompiuterių pramonė pateko į „geriausią erą“.

Ir „Huawei MatePad“ 11,5 colių, kaip pirmasis planšetinis kompiuteris, kuris priėmė antros kartos „Huawei“ minkšto ekrano technologiją, jis taip pat išsamiai optimizavo minkšto šviesos ekrano koncepciją, kurią Huawei pasiūlė 2023 m. Ir naudokite patirtį, „Huawei MatePad 11.5“ rekonstruoja stebėjimo, rašymo, trigubos patirties patirtį ir puikią pusiausvyrą pasiekė ranka rašymo prisilietimo, ekrano efekto, aiškumo ir anti -Glare. Ekrano patirtis.

„Huawei MateBook X Pro“ ir „Huawei MatePad“ serijos kūrybinė patirtis yra vartotojų „grožio“ kelionė.Pateikdami „Huawei Note“ ir „Battlefront“ tapybos taikymą kaip pavyzdį, jie sukūrė tikrą ir patogią kūrybinę aplinką vartotojams, naudodamiesi novatorišku viršelio dizainu ir pritaikytais tapybos rinkiniais, įrašais ir rašant paveikslus, padedant vartotojams nuolat nuolat vartotojams. Auga kūrybiškai ir jaučia augimo džiaugsmą.Tuo pačiu metu „Huawei PC Hiroya“ su intelektualaus suvokimo, intelektualiojo sujungimo ir intelektualiojo kūrimo pagrindu yra įsipareigojusi kurti visos scenos AI galimybes, atidarant platesnę kūrybinę erdvę vartotojams ir leidžiant sukurti kūrimą turi neribotas galimybes.

Šie produktai, kurie gali skatinti ir sustiprinti vartotojų kūrybiškumą, visiškai apsvarstė realius kūrybinius vartotojų poreikius dizaino pradžioje.Tokiu būdu „Huawei“ sukūrimo grožiui koncepcija yra skatinti žmonių kūrybinį potencialą „Grožio kūrimu“, panaudoti novatoriškas technologijas, kad įgalintų kūrybą, ir galiausiai vartotojams leisti pasinerti į „grožio“ patirtį.

Jei pirmosios klasės kompanija yra „dizainas -varomas“ kaip pagrindinę koncepciją, tada puiki kompanija turi ir toliau pasiekti puikų šuolį į inovacijų procesą „Siekti grožio, atrasti grožį ir tapti gražia“.

Šioje „novatoriškos produktų pristatymo konferencijoje“ Huawei ne tik parodė pasauliniams vartotojams technologinę lyderystę kompiuteriuose, planšetiniuose kompiuteriuose ir nešiojamuosiuose daiktuose, bet ir parodė savo gilias įžvalgas ir vairavimo sugebėjimą valdyti JAV per mokslo ir technologines naujoves.Šie novatoriški produktai, integruoti meno estetiką, suteiks vartotojams daugiau galimybių, vartotojams leis įgyvendinti „Kūrybą grožyje“ kūrybiniame procese ir privers daugiau vartotojų visame pasaulyje pajusti kūrimo žavesį ir grožį.

You May Also Like

More From Author