Visi gali žaisti olimpiniame renginyje Šanchajaus miesto sporto festivalyje

„Xinhua“ naujienų agentūra, Šanchajus, gegužės 14 d. (Žurnalistas Xu Dongyuan) „Cool Perak Dance“, nenuspėjamas riedlenčių sportas, laipiojimas uola, greitis ir kūrybiškumas, kurį susipina su stiprybės ir įgūdžių susidūrimu … Gegužės 16–19 d., Nuo gegužės 16 d., 19 d., Paryžius, Paryžius Paryžius Olimpinės kvalifikacijos serijos Šanchajaus stotis pradės intensyvią varžybas Huangpu upės krantuose.
Už šios srities ribų miesto sporto festivalis ir sporto konkursas papildo vienas kitą, įskaitant daugybę veiklų, susijusių su muzika, menu ir kultūra, atspindinčia miesto sporto gyvenimo būdą ir parodo Šanchajaus gyvybingumą ir kūrybiškumą.Visų rūšių veiklą galima rasti visuose miesto parko kampuose.Į renginių programą įeina keturios olimpinės kvalifikacijos serijos sporto sportas, taip pat susijusi kultūra ir scenos, kuriose yra turtinga ir įvairi patirtis ir spektakliai.
Sporto festivalis yra suskirstytas į du etapus. -Patirtis, mirksintys pasirodymai ir kt. Renginys pasiekė gerų rezultatų.
Antrasis etapas sutelktas į Huangpu Binjiangą. Vaizduotės “ir„ Fusiono džiaugsmas “yra ribotos laiko relės veiklos tema, įskaitant gatvės šokių kovos šou, fantazijos mados dramas, ne gretutinių rinkas ir chaoyino karnavalo pasirodymus.Miesto sporto festivalis leis bet kokiam amžiui turėti įkvepiančią patirtį visą dieną, stebint aukšto lygio žaidimus.
Anot organizatoriaus, tuo metu auditorija ir konkurso dalyviai bus pasinerti į entuziastingą sporto, mados, tendencijų, visuomenės gerovės ir kultūros susipynimo su miesto sportu atmosfera.
Be to, prieš varžybas ir jų metu sporto nušvitimas taip pat vyks Huangpu Binjiango čiuožimo parke, kuris populiarins „Perak“ šokį, laipiojimą, riedlenčių sportą ir nemokamą karpį jauniems žmonėms ir organizuos mažus renginius, kad sušildytų olimpinę kvalifikaciją. serija.
„Tarptautinis olimpinis komitetas rengia aukščiausio lygio renginius Šanchajuje. Tikiuosi, kad šie keturi kylantys projektai gali gerai paaukštinti jaunimo grupes Šanchajuje ir perteikti konkurencinio sporto dvasią.”
Olimpinės kvalifikacijos serija yra nauja festivalių serija Tarptautiniame olimpiniame komitete, derinančiame sporto renginius su miesto kultūra, įskaitant 4 pagrindinius „Perak Dance“ daiktus, laipiojimo uolą, riedlenčių sportą ir „Liberty“. Projekto sportininkai Paryžiaus olimpinėse žaidynėse.464 sportininkai iš viso pasaulio pereis lygį aikštėje.(per)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author