Švietimo tinklaraštininkai „aukšto slėgio švietimas“ Klaidingas vaikams

 ■ Vaizdo taškas

 Tegul berniukas sutriuškina savo ranką, leisk mergaitei įmesti žaislų komiksų knygą į šiukšliadėžę ir pulti kalbą: „Tu esi antras antrus metus, kaip tu gali padaryti darželio klasę“ … Neseniai socialinė Žiniasklaidos paskyra „Zhao Juying Keli šeimos švietimo išleisti vaizdo įrašai sukėlė ginčų.

 Zhao Juying teigė, kad yra vyresnysis šeimos švietimo ekspertas ir vyresnysis kinų meistras per 33 metus.Gegužės 6 d. Jiayuguan miesto švietimo biuro asmuo Gansu provincija pareiškė, kad Zhao Juying pasitraukė iš miesto pradinės mokyklos 2023 m. Švietimo biuras įsikiš į tyrimą.

 Nepaisant to, ar jo pavadinimas yra „apakinantis“, ar ne, tai tikrai gremėzdiškas „švietimo metodas“, kurį pateikė vaizdo įrašas.

 Šios taip vadinamų vyresniųjų šeimos švietimo ekspertų elgesio logika yra pirmiausia konfiskuoti žmones, atgrasyti studentus, o paskui sulėtinti, bandant padėti studentams paklusti jų įsakymams.Pvz., Kai tai pasirodys, tai yra kalbos audra ir tiesiog grubiai mušantis, triuškinantis ir mėtis.

 Galbūt atskirų tėvų akivaizdoje šis asmuo turi savotišką ryžtingą ryžtingumą šiam asmeniui, ir tai iš tikrųjų gali „miestelį“ kai kuriuos vaikus, bet viskas.Galų gale, auginti vaikus reikia meilės, o ne bauginant.

 Teisingas požiūris yra bendrauti ir priminti jiems, skatinti vaikų endogeninę motyvaciją ir padėti jiems susitarti dėl mokymosi ir pailsėti.„Šalinimas“, sunaikinus lavonus, ne tik pavyks, bet ir sukels maištą ir netgi leis nuo to laiko uždaryti vaiką.

 Pastaraisiais metais tėvai ir visuomenė vis daugiau dėmesio skyrė švietimui, o patogios socialinės platformos taip pat tapo „šeimos švietimo ekspertų“ paroda.Viduryje daugelis įžvalgių ekspertų iš tikrųjų pateikė gerų nuomonių, tačiau tai neatmeta kai kurių purvinus vandenį, kylančius žmones, kurie renka srautą.

 Bet kokiu atveju, prastos šeimos švietimo, tokio kaip „Zhao Juying Family Education“, koncepcija nėra pagirtina, ir ji neturėtų būti populiari socialinėse platformose.

 Galų gale, švietimo ekspertai arba tėvai turėtų išmokti sklandžiai bendrauti su savo vaikais.Remdamasis tokiu vadinamu šeimos švietimu, jis negali sau leisti vaikų ateities.

 □ Drakonas Zhu („MediaMan“)

You May Also Like

More From Author