Švietimo tikslas yra padaryti vaikus geresniu žmogumi, o ne leisti jiems gauti aukštesnį balą

Estimated read time 4 min read
Anksčiau tėvams patiko jų vaikų prizai ant sienos, kad paskatintų savo vaikus.
Šiais laikais tėvai yra nekantriai
Nors mes visada pabrėžėme, kad neturime per daug atkreipti dėmesį į balus, tačiau dabar tėvai žiūri į kiekvieną testo popierių ir atkreipti dėmesį į kiekvieną testą.Iš tiesų, nors jūs negalite atkreipti per daug dėmesio į balą, turite pasakyti,Balai iš tikrųjų yra svarbi priemonė studentams įvertinti.Todėl balų vertė negalima paneigti dėl balų „trūkumų“.
Verta paminėti, kad jei vaikas augina karą, kiekvieno vaiko testas yra mažas mūšio laukas.Laimėjimas ar pralaimėjimas nėra galutinis rezultatas.
Tikroji pergalė iš tikrųjų yra momentas, kai vaikas eina į visuomenę.
Kaip vienas iš tėvų, auginančių svarbius vaikų dalyvius, turėtų daugiau dėmesio skirti vaiko kokybės mokymui.griežtai tariant,Tai, kas prisimena protą, yra žinios, tačiau gebėjimas būti naudojamas gyvenime vadinamas sugebėjimu.
Tačiau šiuo metu daugelis tėvų įsitraukė į nesusipratimą ir įvairius savo vaikų interesus laikė savotiškais sugebėjimais ir net jautė, kad tokie vaikai nėra „nervų“.Tiesą sakant, vėpla neturi nieko bendra su pomėgiais.So vadinamas „susidomėjimas“ iš tikrųjų išsivystė į kitą kursą.
Daugeliui vaikų jie tiesiog padidina žinių kiekį, o ne jų pačių sugebėjimų augimą.
Tiksliau sakant, nėra kokybiškas švietimas.Autorius mano, kad tikroji kokybės pedagogas gali rasti išmoktų žinių problemų, taip pat gali rasti gyvenimo problemų ir gali rasti sprendimus savo pastangomis arba paslėpta problemos tiesa.
Kai kurie žmonės gali pamanyti, kad toks teiginys yra netikslus, tačiau autorius mano, kad Niutonas gali būti ne visiškas fortepijono atlikėjas ar tapytojas, ir greičiausiai tai nėra universalus šokėjas.Bet Niutonas galiNuo obuolio iki žemės tyrinėjama gravitacijaSuraskite bendrąjį įstatymą už paviršiaus reiškinio.
Taigi, kaip turėtų auginti Kinijos „Newton“?Kokias pastangas turime dėti, kad geriau ugdytume talentus?
Autorius mano, kad tėvai turi racionaliai pažvelgti į savo vaikų išsilavinimą ir paleisti savo vaikų pobūdį ieškant pasaulio, o ne kruopščiai drožti į savo širdį.Kaip tėvai, jie turėtų palaikyti savo vaikų pomėgius ir nukreipti savo vaikus ieškoti atsakymų, Tegul vaikai turi sugebėjimą mąstyti ir geriau išspręsti problemas.
Verta paminėti, kad dabar yra vaikų pažymiai, tačiau jie atspindi vaiko suvokimą apie savo pirmtakų žinias.
Kitaip tariant,Jei tai tik „negyvas įsiminimas“, jei gebėjimas suprasti nėra blogas, vaikas gali gauti gerų rezultatų.
Todėl realiame gyvenime galime pamatyti daugybę keistų ir keistų „vidinių edukacinių tomų“. Vakare eikite miegoti 11 val. Be valgymo ir miego kiekvieną dieną, galite rašyti ir rašyti klausimus.Toks gyvenimas yra tarsi „įkalinimas“ jaunystėje „Egzamino orientuoto išsilavinimo“ narveVaikai negali kvėpuoti ir ypač prislėgti.
Ar tai kiekvienas iš mūsų, ar norite aukštos kokybės išsilavinimo?
Jei mūsų vaikai yra įtraukiami į visus jaunimo ir „Fanghua“ žinias, principus, formules ir modeliavimo testus, jie kiekvieną dieną tiesiog pakartoja vadovėlius ir testus. Ar jis gali pasakyti, be sumanumo ir aukštų balų, ar tai sveika ir taiki?
Be abejo, reikia pakeisti mūsų išsilavinimą, o egzaminus reikia reformuoti.
Jei bandymo dokumentas gali sutelkti dėmesį į vaiko sugebėjimo rasti problemas ir netgi išspręsti problemą, ar galite geriau padėti vaikams ištirti žinias, siekti mokslo ir plėtros susidomėjimo.Tai yra tarsi matematinė problema.
Žvelgiant iš šios perspektyvos, iš tikrųjų nėra tai, kad kyla balų problema, bet kad mes atliekame tyrimo procesą.Per didelis „masto“ ir „standartizacijos“ siekimas pataisė daugybę atsakymų.Tiesą sakant, atsakymas į matematinį pavadinimą gali būti unikalus, tačiau sprendimas ir mąstymo būdas neturėtų būti unikalus.
Galingas ir geras išsilavinimas turėtų daugiau dėmesio skirti švietimo metodams, ugdyti vaikus, kad negalėtų sunkiai dirbti ir pasirinkti talentus!Kitaip tariant, būtent asmuo turi būti apklaustas,Iššok iš vieno patikrinimo žinių ir labiau supjaustykite į gyvenimąŽvelgiant iš praktinių problemų sprendimo požiūrio, siūlomi teiginiai, siekiant iš tikrųjų išnagrinėti vaikų praktinius įgūdžius ir gebėjimus, o ne aklai pranešti vaikams ir deklamuoti.
Trumpai tariant, švietimo tikslas yra padaryti vaikus geresniu žmogumi, o ne leisti jiems gauti aukštesnius balus.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author