Švietimo ir mokymo reformos tyrimas suteikia „grynojo mėnesio patirtį“ aukšto lygio švietimo plėtrai

Estimated read time 3 min read
„People Daily Online“, Changchun, balandžio 20 d. (Žurnalistas Guanas Sicongas), siekdamas ištirti naują sistemą, naują kelią ir naują regioninio švietimo ir mokymo reformos ir plėtros modelį, tai suteikia „grynosios mėnesinės patirties“ naujame naujo turo etape. Aukšto kokybės švietimas šalyje.Balandžio 19 d. Changchun Jingyue High -Tech zonos švietimo biuras surengė Nacionalinės švietimo ir mokymo reformos eksperimentinės zonos pradžios konferenciją ir grupės vykdomos mokyklos reformos ir mobilizacijos konferenciją, kad atsakytų į „stiprios šalies statybos ir švietimo“ eros klausimus. .
susitikimo vieta.Žmonių kasdienė Guan Sicong nuotrauka
Susitikime buvo perskaityta „Nacionalinio privalomo švietimo ir mokymo reformos apie„ Jingyue High -Tech “zonos mokymo reformos„ Eksperimentinės zonos darbo planas “, ir„ Projekto aljanso įgyvendinimo+ekspertų sekimo gairės+vyriausybės paramos garantija+įgyvendinimo strategija DOT ir linija palaipsniui atstumta „buvo nustatyta; temų mokymo projekto aljansas, didelė klasių mokymo tyrinėjimo projekto vizija, specialus mokymo programos kūrimo projektas, studentų išsamus raštingumo vertinimo projektas, jo patobulinimo projektas didelėje mokslinėje srityje ir 6 -asis mokymo reformos eksperimentas Viso regiono sąrašo teritorijos projektai; , „Mingze“ mokyklinio ugdymo grupė, Changchun Nanhu eksperimentinė vidurinės mokyklos švietimo grupė ir „Changchun“ užsienio kalbų eksperimentinė mokykla Yingxuan Campus Education Group 9 Grynojo mėnesio aukščio zonų grupės pagrindu sukurta statybų sąrašas.
Pasiekite CO -Konstrukcijos aljansą.Žmonių kasdienė Guan Sicong nuotrauka
Po beveik aštuonerių metų sunkaus darbo po „Jingyue High -Tech“ zonos „tryliktojo penkių metų plano“ jis pasiekė visuomenės vystymąsi nuo mažų iki didelių, nuo mažų iki didelių, o visuomenės reputacija ir žmonių pasitenkinimas ir pasitenkinimas žmonių pasitenkinimu žymiai pagerėjo.
„Turime imtis iniciatyvos pamatyti pokyčius, patraukti pirmąją mašiną ir gauti gerus laimėjimus naujojo švietimo ir mokymo reformos turo bangos. Sutelkite dėmesį į projektus ir skatinkite nacionalinio švietimo ir mokymo reformos eksperimentinės srities darbą. Ginti priemones apsaugoti priemones. Apsaugokite priemones. užtikrinti, kad eksperimentiniai projektai pasiektų reikšmingų rezultatų.
Išmokykite licenciją grupės mokyklai.Žmonių kasdienė Guan Sicong nuotrauka
Pastaraisiais metais „Jingyue High -Tech“ zonos švietimo darbas priėmė „1+1“ grupės veikimo modelį pagal turtingų regiono švietimo išteklių ypatybes. šaltiniai rajone.Remiantis skirtingais kiekvienos grupės pavyzdžiais, „Jingyue High -tech“ zonų švietimo biuras nustatė grupių turinį ir pasidalino kiekvienos grupės regioninio švietimo.
Ateityje „Jingyue Education“ sujungs viso regiono švietimo pastangas, kad būtų galima pasiekti materialius išteklius, darbo jėgą ir politiką, siekiant aukšto lygio eksperimentinių projektų proveržių ir naujovių, ištirti naujus eksperimentus, naujus kelius ir naujus regioninių modelių modelius regioniniuose modeliuose. Švietimo ir mokymo reforma ir plėtra .
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author