„Šviesos“ navikai kūne su nukleorūgšties vidutiniu kūnu ir randa sunkiausio krūties vėžio metodus … 5 -metis, Kinijos mokslų akademijos Hangdžou medicinos tyrimų institutas

Estimated read time 4 min read
Chao chaoksiang korespondentas Fang Linming
Naudokite branduolio rūgšties vidutinio sunkumo, kad „apšviestumėte“ -žmonių navikuose, sukurkite vakcinas, kad būtų išvengta naviko prevencijos, ir ištirkite veiksmingą trijų neigiamo krūties vėžio spausdinimo metodą … tai yra Kinijos mokslų akademijos Hangdžou medicinos tyrimų institutas (toliau vadinami „Medicinos institutu“ 5) 5 metų tyrimo rezultatai, gauti per metus ir ateityje.
Gegužės 8 d. Kinijos mokslų akademijos Hangdžou medicinos tyrimų institutas buvo pradėtas 5 -osioms instituto įkūrimo metinėms. , pasidalykite nuostabiais pranešimais.
Pašnekovo prisipažinimas
Kaip pirmasis Kinijos mokslų akademijos medicinos institutas, tai taip pat yra aukštųjų savininkų gyvenimo, sveikų ir inovacijų aukštųjų savininkų platforma, kurią pristatė ir sukūrė Zhejiango provincija per pastaruosius penkerius metus. Aukšto mokslo ir technologijų sistemos konfiskavimas.
„Instituto savybės yra medicinos tyrimų, kuriuos lemia pagrindinis mokslas. Daugiausia dėmesio skiriant pagrindinėms sritims, yra 3–4 medicinos disciplinų viršūnės.” Kinijos mokslų akademijos ir Zhejiang vėžio ligoninės dekanas.
Pašnekovo prisipažinimas
Per pastaruosius penkerius metus medicina pasižymi pagrindine mokslu, orientuota į klinikinę problemą, didelę platformos palaikymą ir tarpdisciplininį kryžių integraciją.
Iki šiol Medicinos institutas surengė 13 nacionalinių raktų MTTP projektų ir ėmėsi 175 nacionalinių, provincijų ir ministrų lygių bei horizontalių projektų.
Ankstyvomis naujos karūnos epidemijos protrūkio dienomis skubi medicinos instituto šalis greitai sukūrė pirmąją naujos vainikuoto rūgšties rūgšties diagnozės POCT produktų partiją mano šalyje. svarbus indėlis į pasaulinę epidemijos prevenciją ir kontrolę;
Dėmesys naviko vakcinoms, naujų mRNR vainikinių vakcinų technologijų pristatymo sistemų sukūrimas, kad būtų galima nutraukti nukleorūgščių tiekimo technologijos kliūtį;
Pramonė sukūrė pirmąjį pramonės nukleorūgšties tinkamą antigeno POCT aptikimo rinkinį ir nukleorūgščių prietaisų jutiklio lustą.
Visuotinis „pirmasis“ nukleorūgšties prietaisas nukleo branduolinis kontrastinis agentas pateko į klinikinius tyrimus, specifinį miniatiūrinių pažeidimų aptikimą praleistame teste ir „apšvietimo“ navikus žmogaus kūne;
Nubrėžkite didžiausią trijų neigiamų krūties vėžio baltymų molekulinę diagramą Kinijoje, pasiūlykite didelius laimėjimus, tokius kaip trigubai neigiamas krūties vėžys, jis spausdina, sutelkite dėmesį į pasaulio pjaustymo technologiją ir pasinaudokite aukštu medicinos srities tašku.
Per pastaruosius penkerius metus Medicinos institutas įsteigė aukšto lygio novatoriškų talentų komandą per vidinius mokymus.Šiuo metu susirinko daugiau nei 700 žmonių, įskaitant mokslinius tyrėjus ir abiturientus, įskaitant 9 akademikų ir ekspertų komandas.2020 m. Jis buvo patvirtintas įsteigti Nacionalinę podoktorantūros tyrimų stotį, o daugiau nei 200 žmonių buvo įdarbinta.Vykdykite magistrantūros mokymus su garsiais universitetais, tokiais kaip Kinijos mokslo ir technologijos universitetas, Tianjino universitetas, Hunano universitetas ir Makao universitetas.
2023 m. Gruodžio mėn. Medicinos institutas buvo sėkmingai patvirtintas pirmojo farmacijos daktaro laipsniui ir biologinių ir medicininių laipsnių magistro laipsniui, kuris padėjo tvirtą pagrindą aukšto lygio medicinos talentų mokymui.
„Turtingi moksliniai tyrimai susidūrė su geriausiais mentoriais”. Ir šilta dėl medicinos.
Per pastaruosius penkerius metus medicinos instituto ir Zhejiang vėžio ligoninės gilus integracijos ir plėtros mechanizmas skatino greitą ligoninių vystymąsi.„Zhejiang“ vėžio ligoninė laimėjo trečiąją vietą naujausių valstybinių ligoninių veiklos įvertinime
Medicinos institutai taip pat bendradarbiauja su daugeliu ligoninių, tokių kaip „Vision and Apšvietimo ligoninė“, susijusi Greitas mokslo ir technologinių naujovių tobulinimas medicinos srityje ir medicinos paslaugų lygis.Medicinos institutas visapusiškai naudojasi Kinijos farmacijos uosto geografinės padėties pranašumais, pagilina vietos bendradarbiavimą, pritraukia gerai žinomas įmones, kad įsikurtų Hangdžou, padėtų farmacijos uostuose tapti pasaulinių medicinos technologijų inovacijų ir pasaulinių medicinos technologijų inovacijų ir inovacijų aukštumomis ir Skatinti pramonės, universiteto, tyrimų ir medicinos integracijos procesą.
Dienos forume Medicinos institutas taip pat surengė priepuolio į Aukštojo taško konfiskavimo ceremoniją.
„Nurodykite šaltinį”
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author