Verslo rajono ekonomikos „kovos menų pavyzdys“: išplėskite ir sukurkite išsamų vartojimo scenarijų, sukurkite naują aukštumą, skirtą vartojimo atnaujinimui

Estimated read time 14 min read
Kiekvieną savaitgalį ir atostogas 50 ar 60 000 žmonių įlipo į Florencijos miestą priešais Pekino Wuqing stoties -„Tianjin Intercity“ ir pradėkite „prekybos kelionę“.
„Florence Town“ yra pirmasis garsus italų stiliaus išpardavimas mano šalyje, apimantis maždaug 180 000 kvadratinių metrų plotą.Projekte pabrėžiamos „Užjūrio prekės ženklo tiesioginės+žemos kainos nuolaidos“ savybės “.
„Naujasis verslo rajonas“, kurį atstovauja mažas Florencijos miestelis Jingjin ir Tianjin, pritraukia turistus aplinkinėse vietovėse, kad galėtų vartoti kortelę.Šio straipsnio paveikslas: Wuqing rajono komiteto Propagandos departamentas
10 -osiomis metinėmis, įgyvendinant pagrindinį nacionalinį strateginį Pekino -tianjino -hebei įgyvendinimą, kaip svarbų Tianjino atramą, siekiant paspartinti Tarptautinio vartotojų centro miesto statybą, Wuqing rajonas yra Florencijos mieste, kūrybinio Milano mados gyvenimo gyvenime „Plaza“, „V1 Auto World“, „Australian Car Plaza“ pagrindiniam projektui, sutelkkite dėmesį į „naujo verslo rajono“ kūrimą su aukštos mados vartojimo ir automobilių kultūrinės patirties tema, dar labiau integruoti ir tarnauti Pasaulio klasės miesto statybai Pekino aglomeracija -tianjin -hebei.
Suprantama, kad per pastaruosius dešimt metų Wuqinge praleistų keleivių srautai siekė 65 milijonus, o kumuliacinis vartojimas siekė 35 milijardus juanių.2023 m. Pagrindinis „Naujojo verslo rajono“ projektas siekė 12 milijonų, apyvarta viršija 5 milijardus juanių, o mokestis yra 180 milijonų juanių.
Pradžia yra apie bendrą situaciją ir pradžia nuspręsti dėl tendencijos.Pirmąjį šių metų ketvirtį Wuqingas skatino žemės ūkio, pramonės ir komercijos integraciją, turizmą ir plėtrą.Nuorašas, parodantis kokybę ir kupiną laimės, parodo didžiulį „Wuqing“ vartotojų rinkos potencialą ir patrauklumą.
Koks yra „Wu Qing“ „Naujojo verslo rajono“ žavesys?Kokį vaidmenį bus atliekamas aukštos kokybės Wuqing rajono vystymasis ateityje ir suderintas Pekino -tianjino -hebei vystymasis?
Sukurkite aukštos kokybės turistų vartojimo paskirties vietą
„Naujojo verslo rajono“ statyba Wuqing rajone yra skirta sukurti aukštos kokybės turistų vartojimo vietą, turinčią išskirtines savybes ir turtingus formatus, ir stengiasi nueiti naują kelią į ekonominės plėtros verslo rajone.
Nuo 2023 m. Daugiausia dėmesio skiriant 20 -osios partijos dvasios įgyvendinimui ir „dešimties veiksmų“ diegimo reikalavimams, dešimties „Dešimties veiksmų“ veiksmams, susijusiems su Tianjin, Wuqing rajono komitetas pasiūlė. Dėl trijų pagrindinių „vieno miesto, vieno verslo rajono“ sistemos projektų.Tarp jų „vienas miestas“ yra naujas Pekino ir Tianjino miestas, o „diržas“ reiškia Didžiojo kanalo kultūros ir ekologinės plėtros diržą.
Be Florencijos miesto, „Wuqing“ „Naujasis verslo rajonas“ taip pat apima „Creative Milan Fashion Life Plaza“, „V1 Auto World“, „Australian Cars Plaza“ ir kitus mados vartotojų centrus, taip pat „Wanda Plaza“, „Baiya Plaza“, Longyue City, Daging Center, ir tt tradicinė komercinė aikštė.„Naujasis verslo rajonas“ eina pažengusiu Wuqing rajono keliu kaip pagrindine ašimi, pietinė pusė yra komercinio ir kultūrinio turizmo plėtros zona ir aukštosios komercinės susibūrimo zona šiaurinėje pusėje.
Kodėl „nauji verslo rajonai“ galvoja apie „naują“?„Atitinkamas asmuo, atsakingas už„ Naujojo komercinio rajono “specialiojo darbo būstinę Wuqing rajone, sakė„ Peng Mei News “, kad pirmasis yra produktų porų ir klientų bazės pritaikymo derinys bei daugialypės matmenų kūrimo nauji akcentai, iš keturių, pavyzdžiui, Kultūra, verslas, laisvalaikis ir palaikymo priemonės. Naujas vartojimo formatas visais aspektais, pagerina vartojimo išlaikymą ir konvertavimo galimybes, formuoja būsimą vartojimą ir formuoja būsimą vartojimą su nauju susijusių pramonės šakų augimo varikliais; Vartotojų paslaugos, esančios aukštuose standartuose, sutelkia dėmesį į regioninės žvalgybos gerinimą ir programinės įrangos bei aparatinės įrangos paslaugų palengvinimo ir visapusiško „Wuqing City“ pritraukimo ir paslaugų lygio pagerinimą
„Naujojo verslo rajono“ statyba visiškai priklauso nuo Wuqing geografinės padėties palyginamųjų pranašumų, visapusiško transporto, pramoninio fondo, ekologinių išteklių, miesto ir kaimo erdvės.Rajonas yra pagrindinėje Pekino ašyje -tianjino vystymosi ir tarpiniame Pekino mazge -tianjin aukso koridoriuje nuo Pekino pietų geležinkelio ir Tianjino stoties iki Wuqing, tai trunka tik daugiau nei 20 minučių valanda eik į jūrą.Pekino -Tianjino -hebei miesto rato, spinduliuojančio Wuqing rajone, gyventojų skaičius siekė 110 milijonų, o visos turizmo pajamos sudarė daugiau nei 30%šalies.
„Naujasis verslo rajonas” yra ne tik iš „Wu Qing“, bet ir iš Pekino -tianjin -hebei. Bendra „Naujojo verslo rato“ užduotis yra praktikuoti koordinuotą Pekino -tianjin -hebei plėtrą, teikiančią Pekiną -tianjin – „Hebei“ mados vartotojų grupė „Ideal Consumer Destination“, tada giliai integruota į regioninę integraciją ir Pekino bei Tianjino plėtros modelį.
Dėl gilaus Wu Qing istorinio ir kultūros paveldo, tvirto pramonės fondo ir turtingų turizmo išteklių „Naujasis verslo rajonas“ sukūrė tigrą ir įgalina efektyvumą.Visų pirma, „Wuqing“ šiuolaikinė paslaugų pramonė turi gilų pagrindą, o pramonės ir žemės ūkio plėtra yra agresyvi ir aukšta, ir ji turi verslo kelionių ir pramogų pramonės plėtrą. Kaip „Nanhu Green Expo“, „Jinbei Forest Park“ ir „Rhubarbar Fort Wetland“ gamtos rezervatas, taip pat kaimo turizmo demonstraciniai projektai, tokie kaip Li Lingling.
„Naujų verslo rajonų statyba ne tik padeda skatinti Wuqingo rajono vartojimą, bet ir svarbų atspirties tašką skatinant šiuolaikinės paslaugų pramonės plėtrą Vuqing rajone.”
„Naujojo verslo rajono“ statyba Wuqing rajone taip pat yra specifinė praktika įgyvendinti Tianjino tarptautinių vartotojų centrų statybą.2021 m. Liepos mėn. Valstybės taryba patvirtino tarptautinių vartotojų centrų miestų auginimą ir statybą penkiuose miestuose, įskaitant Tianjiną.2023 m. Birželio mėn. Tianjinas pasiūlė 24 pagrindines užduotis 6 aspektais, kad pagerintų pagrindinį vartojimo vaidmenį ekonominės plėtros srityje.
Wuqing „Naujojo verslo rajono“ statyba taip pat iškart perėjo prie profesionalumo ir sisteminio.2023 m. Vasario mėn. Wuqing rajonas įsteigė specialią „Naujojo verslo rajono“ būstinę.2024 m. Vasario mėn. Wuqing rajonas išleido „Wu Qingxin“ verslo rajono plėtros planą (2023–2030) “(toliau-„ plane “).
Remiantis „planavimu“, Wuqing „Naujasis verslo rajonas“ tvirtina „tarptautinės, aukštos, intelektualios ir hablo“ tikslą, siekdamas pagrindinių klientų grupių Pekine -tianjin -hebei regione, koordinavimo taškuose, eilutėse, eilutėse, eilutėse. veido kosmoso išdėstymai ir „lenktynių lenktynių statyba. Visas maisto ir būsto vartojimo scenarijus ir įsigyjamas muzikos mokymo kelionė, nuolat pratęsė vartotojų grandinę ir skatino ekonomikos augimą.
Visų pirma, Wuqing rajonas integruoja „internacionalizaciją“ į visą „naujų verslo rajonų“ procesą ir pristato aukštus galvos planavimo ir projektavimo konsultavimo agentūrų, tokių kaip Dade Liangxing, standartai, kad suformuluotų „planą“.Tuo pat metu visiškai žaiskite beveik tūkstančio užsienio finansuojamų įmonių pranašumus, kad pritrauktų daugiau aukštos kokybės išteklių, kad padėtų statyti „Naująjį verslo rajoną“.
Remdamasis „Naujojo verslo rajono“ statybos „naujuoju verslo rajone“ „lyderiu“, dabartinė „Weite“ grupė sukūrė tris šiuolaikines vartojimo sistemas, įskaitant garsų produktų inovacijų suvartojimą, automobilių inovacijų vartojimą ir laimingą pramonės vartojimą Wuqing rajone .Suprantama, kad bendra „Okangda“ garsiosios „Plaza“ statybų plotas, kuris bus atidarytas metų viduryje, turi 150 000 kvadratinių metrų statybų plotą, o 4 -ių trijų dimensijų parodų salės statybos plotas yra 4 -ies. , su automobilių pardavimo centrais, vertinimo centrais, finansų centruais, po „Sales“ priežiūros centrus, transporto priemonių valdymo biurą ir kt.
Kalbant apie intelektą, „Naujasis verslo rajonas“ taiko skaitmenines technologijas, tokias kaip daiktų internetas, mobilusis internetas, debesų kompiuterija ir dideli duomenys Norėdami sukurti intelektualųjį verslo rajono inovacijų programą ir vartotojų scenarijus.2022 m. Florencijos miesto verslo rajonas ir „Creative Milan Fashion Life Plaza“ buvo išrinkta kaip pirmoji 12 nacionalinių demonstracinių išmaniųjų verslo rajonų ir 16 nacionalinių demonstracinių išmaniųjų parduotuvių partija.
Šiandien pamažu atsiranda „Naujojo verslo rajono“ centro poveikis.Kaip „Tilto pilis“ ir „Pagrindinė armija“, kurią Pekinas -tianjinas -Hebei koordinuoja, Wuqing rajonas kuria „naują verslo rajoną“, kaip daugiausia dėmesio. , tai sustiprino didžiulį Pekino -Tianjin -Hebei. .
„Šiais metais„ Wuqing “paspartins svarbios fiksavimo tarptautinio vartotojų centro miestą, dar labiau išplėsti vartotojų vežėjus, išplėsti vartotojų grandinę, optimizuoti vartotojų aplinką, pabrėžti„ tarptautinį modelį “, vadovauti„ mados potvyniui “, pagerinti Fejerverkų dujos ir stengiasi sukurti „New Highland“ suvartojimą “.
Dažnas mažo Florencijos miesto Pekine ir Tianjino peizažas yra dažnas
Skatinti dorybingo investicijų į vartotojams ciklą formavimąsi
Skatinti galimą vartojimą, išplėsti efektyvias investicijas ir formuoti dorybingą vartojimo ir investavimo ciklo tarpusavio paaukštinimo ciklą yra pagrindinis triukas Wuqing rajonui skatinti aukštos kokybės „naujų verslo rajonų“ plėtrą.
Remiantis „planavimu“, Wuqingo „Naujasis verslo rajonas“ į rytus iki 103 Nacionalinio greitkelio, vakaruose iki Longfeng River Homo Road, Yongding River pietuose ir Fuyuan Road šiaurėje, apimančioje 62 kvadratinių kilometrų diapazoną, kad sukurtų a „Viena ašis, du diržas, keli taškai“ Naujas erdvės vystymosi modelis.Tarp jų „viena ašis“ anksčiau pateko į kelią kaip pagrindinė ašis, daugiausia dėmesio skirdama vartotojų scenarijams ir veiksniams; Remiantis esamais komerciniais vežėjais, platinamais domene dėl kokybės ir efektyvumo.
„Wuqing“ „Naujasis verslo rajonas“ dėjo daug pastangų, kad būtų sukurtas visas vartotojų scenarijus. Grandinės, sukurkite naujus orientyrus ir naujus sprogimus ir toliau pradėkite ir toliau kaupkite.
Vartojimas „sušildo“, ar ekonomika gali „įkaisti“.
Remiantis pranešimais, naujai pridėti projektai „Naujajame verslo rajone“ ateityje bus pagrįsti teminėmis pramogomis, orientyrų viešbučiais, kultūros paslaugomis, laisvalaikiu ir pramogomis, tėvų ir vaikų pramogomis ir įvairios vietinės komercinės galimybės, kad būtų galima dar labiau panaudoti vartojimo vertę. Iš Pekino -tianjino -hebei klientų grupės sustiprina vietinių gyventojų vartojimo kokybę ir stimuliuoja naujų pramonės klientų bazių vartojimo potencialą ir padidina vidaus ir tarptautinio kultūrinio turizmo vartojimo potraukį.
Tuo pat metu „Naujasis verslo rajonas“ taip pat energingai plėtos pirmąją ekonomiką, pirmąją parduotuvių ekonomiką ir naktinę ekonomiką, skatinančią „Naujojo verslo rajono“ gyvybingumą.
„Naujasis verslo rajonas“ turi aiškų tikslą, tvirtas priemones ir ilgą laiką.Žurnalistė sužinojo, kad „Naujasis verslo rajonas“ įgyvendins „Keturių žingsnių“ strategiją: pirmasis etapas: maksimaliai padidins Florencijos miesto, „Creative Milan Fashion Life Plaza“, „V1“ automobilių pasaulį ir Australijos automobilius. „Pristatytas“; Teminė veikla, nuolatinis vartojimo pritraukimo kūrimas ir formato atnaujinimas, ugdo ir konsoliduoja tvarumą, periodinės vartotojų grupės ir supranta „vis dar nori ateiti“. , Pasiekite galutinį tikslą „Nenori eiti“.
Investicijų terminale „Naujasis verslo rajonas“ aktyviai skatina verslo rajonų plėtrą ir miesto atnaujinimą.
Šiuo metu esamos „Wuqing“ komercinės įmonės daugiausia sutelktos į APM ir Šiaurės kanalą.Tobulėjant Pietų tarpmiesčio plotui planuoti ir statyti, „Naujasis verslo rajonas“ nuolat tobulins atitinkamas pagalbines funkcijas ir stabiliai ir tvarkingai sukurs „Park City“.
Vien tik 2023 m., Kaip svarbus Wuqing „Naujojo verslo rajono“ statybos objektas, „Weite Group“ paspartino 33 naujų projektų statybą, o daugiau nei 10 milijardų juanių buvo investuojami.„„ Weite Group “ir toliau plečia investicijas, pagilins nacionalinio demonstracinio išmaniojo verslo rajono ir kūrybinio Milano mados gyvenimo aikštės demonstracijos demonstracijos konstrukciją, išplėskite naujus vartojimo akcentus ir sukurkite naują miesto kultūros turizmo orientyrą Pekine -tianjin -hebei Miesto aglomeracijos. „Weite Li Xuehai, grupės pirmininkas.
Pranešama, kad šiais metais Wuqing rajonas planuoja pristatyti daugiau nei 200 naujų pagrindinių pramonės projektų ir iš tikrųjų naudoti daugiau nei 28 milijardus juanių vidaus kapitale, kad veiksmingai skatintų „Naujojo verslo rajono“ statybą.
„„ Naujojo verslo rajono “statyba daugiausia dėmesio „Naujasis verslo rajonas“.
„Paroda+kultūrinis turizmas“ ir „Per scenos menas+kultūrinis turizmas“ yra stebuklingas ginklas „naujiems verslo rajonams“, siekiant skatinti vartojimą.„Canking News“ sužinojo, kad šiais metais „Wuqing“ surengs didelius parodų renginius, tokius kaip „Zhongjin“ gynybos transporto priemonių įrangos paroda ir „V1 Automobile World Heat“ pilnas karnavalas Kiti aukšto lygio koledžo trupės pasirodymai.
Suprantama, kad šimtai renginių rengiami Florencijos mieste, V1 Auto World ir Creative Milan Fashion Life Plaza kiekvienais metais.Tai ne tik atneša keleivių srautą į verslo rajoną, bet ir skatina aplinkinių viešbučių, maitinimo ir kitų formatų plėtrą.
2024 yra pagrindiniai „Naujojo verslo rajono“ statybos metai.Pavyzdžiui, „Florence Town Nike YouPin“ parduotuvė buvo atidaryta nuo sausio 25 d. Iki 28 metų. Jis pritraukė 59 000 keleivių per 4 dienas, o apyvarta buvo 10,53 mln. Juanių.Tikimasi, kad „World -Class“ išsamus automobilių pramogų parkas, Australijos garsioji automobilių plotas, bus išbandytas šių metų liepą. Pekinas, Tianjinas ir Hebei.
„Mes laikomės žemės ūkio, pramonės, pramonės, pramonės ir turizmo integracijos ir plėtros ir naudojame„ Naujojo verslo rajoną “kaip siekį, integruotą į Pekino -tianjino pramoninio miesto naująjį miestą, susieja Didžiojo kanalo kultūrinės ekologinės plėtros zoną. , skatina vartojimo kokybę ir plėtrą ir paspartina Pasaulio klasifikavimo miesto aglomeraciją Pekine -tianjin -hebei. Turizmo kelionės tikslai.
„V1 Automobile World Heat Full Kaishi“ karnavalas surengė greitį ir aistrą
Wo žemė patraukė auksinius feniksus
Aukštos kokybės „Naujojo verslo rajono“ plėtros skatinimas Vuqing rajone yra neatsiejamas nuo geros verslo aplinkos.
Rajonas visada laikėsi sąvokos „tarnauti kitiems“ – tai išsivystyti “, dar labiau pagilinti„ valdymo decentralizacijos “reformą, daugiausia Problema ir „nulinių kliūčių“ įgyvendinimas politikoje.
Pastaraisiais metais Wuqing rajonas normalizavo „dvigubo WAN ir dvigubų paslaugų skatinimo plėtros“, „Verslininkų savaičių“, „One -on -One“ pagalbą susisiekti su įmonių paslaugų mechanizmais, teikdamas įmonėms, turinčioms abipusius vizitus ir mainų, koordinavimo koordinavimo koordinavimo koordinavimo koordinavimo koordinavimo koordinavimo koordinavimo koordinavimo, koordinavimo koordinavimo. Ir išspręsti įmonės susidūrusį įmones, susiduriančias su problema, yra teikti paslaugas įmonėms ir palengvinti sunkumus.
„Witt Group“ pastangos sukurti pirmosios klasės verslo aplinką Vuqing rajone yra fizinis susitikimas.Statydami „Naująjį verslo rajoną“, Wuqingo rajono vadovai nuvyko į „Naujojo verslo rajono“ statybvietę į statybvietę, kad išklausytų pasiūlymų, kaip pagerinti paramą, pagerinti „Weite“ politiką, paaukštinimą ir saugumą. Grupė.
Anksčiau „Naujajame komerciniame rajone“ specialiajame darbe, vykusiame Wuqing rajone, ir Australijos automobilių „Plaza“ projekto paaukštinimo koordinavimo posėdyje 21 skyrius rajono vyriausybėje surengė 6 „Weite Group“ ir Australijos korporacijos aspektus. Laiko apribojimas ir išspręskite kelią po vieną ir pasiekite gerus rezultatus.
Ilgą laiką Wuqing rajonas visada paprašė atitinkamų departamentų vykdyti įvairių „Naujojo verslo rajono“ rinkos subjektų „aukštų standartinių paslaugų“.Toliau, norėdamas geriau skatinti „Naujojo verslo rajono“ statybą, Wuqing rajonas taip pat optimizuos paslaugų procesą, pagerins langų paslaugų kokybę, pagerins priežiūros sistemą, pagerins naujų vartotojų formatų valdymo mechanizmą ir pateiks ir teikia jų valdymo mechanizmą ir užtikrins. Patogumas prekybininkams dalyvauti rinkos veikloje.
„Mes turime konkrečiai optimizuoti verslo aplinką, atidaryti„ Paskutinės mylios “paslaugas ir aptarnauti kiekvieną komercinį dalyką ir kiekvieną vartotoją.”Kai „Naujojo verslo rajono“ komercinis subjektas rengia didelę veiklą, „Naujojo verslo rajono“ specialiojo darbo būstinė vaidina pagrindinį vaidmenį koordinuoti gaisro, viešojo saugumo, rinkos priežiūros ir kitų departamentų rengimo paaukštinimo susitikimus, kad galėtų vykdyti įvairius. Paslaugų garantija renginyje yra surengti.
Li Xuehai 15 metų augino Wuqingą. Rinkos dalyvių plėtrai.
Li Xuehai prisiminė naujienas, kad daugiau nei prieš 10 metų, kai „Witt“ grupė pirmą kartą atvyko į Wuqingą, ji derėjosi su Wuqing rajono vyriausybe, kad pastatytų komercinį kompleksą su garsiu garsiu produktu.”Tuo metu šis planas atrodė per daug grandiozinis ir pažengęs, tačiau Wuqing rajono kadrai palaikė mus. Florencijos miestas,„ Creative Milan Fashion Life Plaza “,„ V1 Car World “ir kt. – tai mūsų vyriausybės ir įmonių rezultatas.” Sakė „Gera verslo aplinka Wuqing rajone ir Pekino -„ Hebei “mainų punkto regioniniai pranašumai suteikė įmonėms stebuklingą ginklą„ Laikas, geografinis, žmonės ir mes esame įsitikinę “.
„Creative Milan Fashion Life Square“ pristato naują šviesos ir šešėlių šventę
Suprantama, kad Wuqingo rajone įgyvendinamas naujas verslo aplinkos optimizavimo etapas, o aukštos kokybės privačios ekonomikos plėtra buvo energingai skatinama, o paslaugų garantijos sustiprinamos atsižvelgiant į prieigą prie rinkos, elementų įgijimo, sąžiningos teisės Vykdymo ir teisių apsauga.
Nuolat optimizuodami Verslo apygardos verslo aplinką, įmonės taip pat „balsavo už Peach“ ir panaudojo savo išteklius bei pranašumus, kad atitiktų Wuqingo atitikimą, įgyvendindamos vyriausybės ir įmonių bendradarbiavimo „dviejų puses“ ir „Win -Win“ bendradarbiavimą.
Li Xuehai „Wuqing rajono ambasadoriaus pirklių ambasadoriaus“ tapatybė yra ir šlovė, ir atsakomybė.Šiuo metu „Witt Group“ 7 biurai padeda „Wuqing“ vykdyti investicinę veiklą, sujungti tarptautinius mokslinių tyrimų išteklius ir padėti „Wuqing“ produktams „eiti į jūrą“.„Witt Group“ taip pat ir toliau supažindino su „Wuqing“ partneriais.
Verta paminėti, kad Pekino -tianjino pramoninis naujas miestas, kurį Wuqing rajonas sunkiai dirba, yra aiškiai siekiant sukurti 100 milijardų lygio pramoninių klasterių mados suvartojimą.Wuqingo rajonas skatina Didžiojo kanalo kultūros ir ekologinės plėtros diržo statybą, sukuria Didžiojo kanalo kultūros apsaugos diržą, ekologinio turizmo plėtros diržą ir kaimo atgaivinimo demonstracinę juostą ir skatina specialios turizmo ekonomikos plėtrą regione.Prognozuojama, kad „Naujasis verslo rajonas“ užmezgs efektyvesnį ryšį su naujuoju gamybos miestu ir naujuoju kanalo diržu.
„Kitame etape mes būsime integruoti į pasaulinio lygio miesto aglomeracijas, pramonines grupes ir Pekino vartotojų grupes -tianjin -hebei. Regioninis žemės ūkis, pramonė, pramonė, pramonė, pramonė, pramonė, pramonė, pramonė, pramonė, pramonė, pramonė, pramonė, pramonė.
„Huobao“ specialusis naujienų rašymas
)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author