Vera Wang, Jimmy Choo kitą savaitę vadovauja „Weaisi“ mados tendencijai Jiangnan senovės mieste

Estimated read time 3 min read
Kokią kibirkštį ji sukels, kai paviljonas paviljonas, mažas Jiangnano miestelis ir tarptautinis fronto linijos mados prekės ženklas mažame tilte tekančiame vandenyje?Jiaxing mieste, Zhejiang, visas šis Puyuan senovės miestas, pavadintas mados vardu.Vera Wang, Jimmy Choo … Šią popietę sunkiasvorių dizainerių darbas paskatino debiutą atidaryti 2024 m. „Puyuan“ mados savaitės užuolaidą.
Paveikslėlio šaltinis: Organizatoriaus paveikslėlis (tas pats žemiau)
2023 m. „Puyuan“ mados savaitė apsigyveno vaizdinėje vietoje ir pirmą kartą perkėlė šiuolaikišką taką į Tūkstantmečio senovės miestą, remdamasis istoriniu vietinio šilko ir mezgimo kaupimuisi, kad būtų skatinamas kryžminių vežėjų mainų ir meistriškumo kaupimas ir meistriškumas ir meistriškumas ir meistriškumas. Vietos pramonėje ir padedant „Puyuan“ ir „Tarptautinėms“ madoms apie Maowang miestą ir tarptautinę madą.Šių metų „Puyuan“ mados savaitė yra pagrįsta „Weaisi Future“ tema.
Kaip atidarymo dienos akcentas, sunkiasvorių dizainerių darbas debiutavo.Lyderio lygio dizainerio Wang Wei Vera Wang Haute atidarė „VIP Trunk Show“ ir „Obe“ (dr. Zhou Yangjie) prof. Jimmy Choo kūrybinio direktoriaus prekės ženklo, kūrybinio direktoriaus prekės ženklo, atidarymo šou.Abu dizaineriai gimė kinų kalba, o jų legendinės istorijos buvo gerai žinomos pasaulyje prieš kelis dešimtmečius.
Atidarymo VIP šou, Vera Wang Haute parodė šviesius sapnus su tikrais šilko satinais ir tyrinėjo Rytų kultūros grožį gimtajame mieste Šilko.Atidarymo šou „Atelier“ tiria žmonių ir audinio ženklo santykius.
Šis mados savaitės laikas ne tik 13 profesionalių madų šou, „Pufu“ mados ceremonija, 6 dizainerių prekės ženklo gatvės šou, bet ir surengė visus rankdarbius, menininkų parodas, vietinius audimo ir drabužių parodas bei „Puyuan Banking Salt“ druskos turgų, tęsiant toliau Audinių ir mados sąvokos, nuolat žaidžiančios su technologijomis ir tendencija.
Šį vakarą šviečia senovinis „Town Starlight“.Kaip mados savaitė, skirta pasiekti kryžminį vežėją, parodyti įtaką ir pritraukti daugiau mados susijusių pramonės šakų, pirmoji senovės vidaus miesto mados apdovanojimų ceremonija pakvietė daugybę gerai žinomų namų mados žiniasklaidos Kaip kultūros ir turizmo rekomendacijos ambasadoriai, kylantys menininkai, madingi menininkai, komunikacijos įtakos apdovanojimai, kryžminio vežėjo pasiekimai, pramoninio indėlio apdovanojimai, kasmetinės mados turizmo kelionės ir kasmetiniai mados personažai yra išskirtiniai.
Nuo balandžio 25 d. Keturios profesionalūs pasirodymai pristatė šiuolaikinius šiuolaikinius jaunus dizainerių prekės ženklus namuose ir užsienyje į „Water Zen Hall“.Uždarymo parodoje „La Mofiel“ atneš dešimtąją prekės ženklo „Jingwei atgimimo“ metines, atsekdamas per pastaruosius dešimt metų ir suformuos ateinančius dešimt metų.
Nauji projektai, tokie kaip „Sporto mezgimo“ pramonės inovacijų ir plėtros reklamos centras, ir buvo pradėtas kurti kultūros turizmo projektas „Xianxian paskaitų salė“; Susitikimas bus karštas;
2024 m. „Puyuan“ mados savaitė taip pat pristatys naują svaiginančią „Music Street Show“. Madinga rinka, rankų darbo dirbtuvės … Turtinga veikla užpildys turisto maršrutą kitą savaitę.
„Xinmin“ vakaro naujienų reporteris Mao Lijun
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author