Vasaros žarnyno infekcinės ligos sveikatos prevencija

Vasara yra didelis žarnyno infekcinių ligų dažnis.Kaip išvengti žarnyno infekcinių ligų, Pekino ligų kontrolės ir prevencijos centrai neseniai paskelbė priminimą, kaip užkirsti kelią žarnyno infekcinėms ligoms.
Liu Baiwei, Pekino ligos prevencijos ir kontrolės centro vietinio ligų kontrolės instituto vyriausiojo gydytojo pavaduotojas, pristatė, kad dažniausiai sukeliančios žarnyno infekcinių ligų bakterijos yra viduriavimas, Sanderis, Elway Candacter, hemolizinis hemolialis, antiobakterijos ir kt Žarnyno infekcinės ligos apima virusus, rotoriaus virusus, virusus, tokius kaip virusai, žvaigždžių virusai ir žarnyno lytinių liaukų virusas.
Liu Baiwei teigė, kad žarnyno infekcinės ligos daugiausia viduriuoja, pykina, vėmimas, pilvo skausmas, apetito praradimas ir kt., Kurie yra dažni gyvenimo simptomai, gali sukelti netinkamą mitybą, anemiją ir kūno atsparumą gali sukelti dehidrataciją.
Ekspertai primena jums atkreipti dėmesį į geriamojo vandens higieną.Aukšta temperatūra gali užmušti patogeninius mikroorganizmus ir gerti vandenį prieš geriant vandenį;Likęs maistas turėtų būti laikomas šaldytuve, o laikymo laikas neturėtų būti per ilgas. Vandens produktai patogene.
Tuo pačiu metu, jei norite auginti gerus higienos įpročius, atkreipkite dėmesį į rankų higieną, paprastai nusiplaukite rankas, nusiplaukite rankas prieš ir po valgio; Šeimos painiavos šeimos turi gaminti naminių gyvūnėlių higieną, o tuo pačiu įspėti vaikus ir kitus šeimos narius ne maitinti augintinius valgydami.
Ką turėčiau daryti, jei turiu viduriavimo simptomus?Liu Baiwei teigė, kad nėra pasisako už pasninko, vandens ar virškinamą skystį ar pusiau srovės maistą.Jei viduriavimas nėra rimtas, jis paprastai gali pagerinti simptomus per 2–3 dienas, pakoreguodamas dietą, poilsį ir simptominį gydymą. Žarnyno klinika laiku kreiptis į gydymą.
Iš: „Xinhua“ naujienų agentūra
Šaltinis: Shijiazhuang kasdien
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author