Vadovaudamas naują regioninio vartojimo modelį, Longhu Chengdu Dong’an Tianjie atidarė balandžio 20 d.

 2024 m. Balandžio 20 d. „Longhu“ verslas buvo pirmasis šiais metais, o Dešimtasis „Tianjie“ prekybos centras Chengdu -longhu Chengdu Dong’an Tianjie gatvėje oficialiai atidarė oficialiai.Ši naujoji verslo pramonė, esanti pagrindinėje Dong’an Naujojo miesto, Longquan rajone, vietoje, bando sukurti „Lengvojo gyvenimo centrą Dong’an Lake“, pagrįstą naujojo verslo modelio pavyzdžiu „Park+Business“.

 Turėdami ypač aukštus pirmojo prekės ženklo standartus daugiau nei 60%regiono, Dong’an Tianjie, kur beveik 300 aukštos kokybės prekės ženklų debiutavo beveik 300 aukštos kokybės prekės ženklų, dar labiau atitiko regioninių vartotojų lūkesčius ir kokybišką gyvenimą.Per dvi atidarymo dienas Dong’an Tianjie įteikė nuorašą, kurio bendras keleivių srautas buvo 401 000 žmonių, o bendras pardavimai sudarė 25,67 mln. (Išskyrus automobilių pardavimo duomenis).

 Atsargiai pastatykite „pirmosios parduotuvės“ matricą

 Pastaraisiais metais pirmosios parduotuvės ekonominė plėtra tapo svarbiu tašku iškasant miesto vartojimo potencialą ir skatinant rinkos vartojimo gyvybingumą.Siekdama siekti kitos „eismo atsakomybės“, Donganas Tianjie yra įsipareigojęs įsteigti ir kurti pirmąją parduotuvės matricą, pagrįstą aiškiu projekto padėtimi ir išsamiais klientų bazės kasinėjimais.„Dong’an Tianjie“ komerciniai grindys yra padalintos į 4 aukštus virš žemės ir 1 aukštą.

 Pasirinkusi pagrindinę parduotuvę, Dong’an Tian Street labai pristatė pirmąjį trijų pagrindinių jūsų gyvenimo sričių prekės ženklą: „Lionu Studios“ ir „Haile Haile Fitness“ ir sujungė rankas su „Music School KTV“, „C Turning Garden“, „Gitality“. Istorija ir kiti prekės ženklai, kaip vartotojai, demonstruoja įvairesnį laisvalaikio gyvenimą.

 Mažmeninės prekybos formatais, „Biemlfdlkk“, „Kaltendin“, „Annacaselli“, „Guetes“, „Wawooa“, „New Balance1906“, „Adidas Originals“, NNOVA, Chow Sangsheng, Iuiga ir Cotton Age ir kiti aukštos kokybės mažmeninės prekybos prekės ženklai.

 Kaip labai naudingas forma Kalnas žemyn nuo kalno žemyn kalnu. skonis „, ir stenkitės sukurti naują regioninio maisto orientyrą. esmė

 Tuo pačiu metu „Papalaz“ augintinių, „Hooly House“, „Cat Power“ ir kitų gyvenimo būdo vadovo pridėjimas, kuris taip pat atspindi, kad Dong’an Tianjie žingsnis po žingsnio įgyvendina „šviesos kokybės“ idėją, ir tai padidina Esami vartojimo poreikiai, prasiskverbia į potencialius potencialius poreikius, vadovaujasi esamo gyvenimo būdo modernizavimu ir veda naują regioninio vartojimo modelį.

 Siekdama geriau integruoti vietinę kultūrą, Dongantian Street kuriant vidines ir išorines erdves bei scenos dizainą, atsižvelgdami laimė.

 Švytintis regioninio vartojimo entuziazmas

 Pagal temą „Gyvenimas pasisekė, prašome pamatyti Dong’aną“, Dong’anas Tianjie sukūrė aštuonias pagrindines sprogimo veiklas. Su vartotojais su vartotojais.

 Fan Tao Man Tian, ​​pirmasis miesto pasirodymas Dong’an Tianjie, surengė muziką × Dance × Pink Peach Sea Sea Show po AB miesto, Dong’an Tianjie, langą, milijonus miminių persikų žiedų, skraidančių danguje, Super tūkstančiai rožinių rūko jūros kėbulų yra pasinėrę į svaiginančią situaciją su gražia romantiška apvalia šokių muzika, ji suteikia pavasario jausmo šventę visam miestui.

 „Hiii“ iliustracijos tarptautinė paveikslėlių knygų paroda -viena iš oficialių ICOD tarptautinės dizaino tarybos nuotraukų knygų parodų. kūrybiškumas.

 QISI yra ant sienos, o kūrybiškumas yra neribotas.Dong’an Tianjie sujungė rankas su vietiniu jaunuoju menininku, kuriame surengė pirmąją „City Dual Sensory Experience“ meno parodą, kurioje pastebima labiausiai pastebima Dong’an Tianjie, „AB Hall“ miesto lango, kaip kūrybinės vietos, erdvę kartu su spalvingu išradingumu, Norėdami sukurti meną kartu.Interjeras yra panardintas į grožio meną, o išorinė perforatoriaus kortelė yra puikus ir šokiruojantis įrenginys.

 „Mano gyvo Chengdu stoties medis“ Yang Qianyi gerbėjų palaikymo veikla buvo pradėta atidarymo dieną.

 Be to, „Dong’an“ susirinko beveik 40 kultūrinių ir kūrybinių prekės ženklų. Klasikinės pasakos;

 Renginys apakina, o staigmena skatina prekybos karnavalą.Tuo pačiu metu Dong’an Tianjie pirmą kartą į vietinę vartotojų sceną įtraukė „išskirtinį perlą“ pagal „Longhu“ grupę, o prekybos centro subsidijos superpozicijos išmokos ištisus metus išsiųs galingiausią paaukštinimą vietiniams vartotojams ištisus metus ir skatinti regioninio gyvenimo lygio lygį.

You May Also Like

More From Author