Šuolio blokas: Viso šeimos kūno rengybos žaidimas pradėkite naują vidaus sporto žaidimų erą

 „Jumping Block“ yra svaiginantis sportinis žaidimas, kurį pradėjo „Xiamen Jumping Block Brand Management Co., Ltd.“ prekės ženklas.Įkvėptas užjūrio fizinio interaktyvaus žaidimo, buvo pradėta 10–20 minučių svaiginančio žaidimo patirtis.

 Vietos naujovių kelyje šokinėjantys blokai išsamiai apsvarstė vidaus kultūrą ir rinkos paklausą.Žaidėjai sąveikauja su spalvų tinkleliais ant žemės per kūno šuolį ir judėjimą, išradingai vengia pavojingų sričių, pasinerkite į žaidimo džiaugsmą, kai mankštinasi kūnas.Žaidime pristatomi įvairūs režimai, tokie kaip galvosūkis, konkurencija ir kova, siekiant patenkinti įvairių grupių, tokių kaip tėvų vaikas, poros, draugai ir kt. .

 Šokinėjimo blokai yra ne tik žaidimas, bet ir socialinė platforma, kuri pasidalino džiaugsmu ir sustiprina jausmus visai šeimai, kad visi galėtų rasti čia tinkamų linksmybių ir iššūkių.

 firminiai pranašumai

 Moksliniai tyrimai ir plėtraPranašumas: Mes turime profesionalų žaidimų MTTP komandą, toliau kuriame originalius žaidimus, reguliariai atnaujiname žaidimą ir išlaikome žaidimo šviežumą ir konkurencingumą.

 Programinė įrangaPranašumas: Prekės ženklas turi savo parduotuvių valdymo sistemą, kuri padeda efektyviai efektyviai, supaprastina valdymo procesus ir pagerina paslaugų kokybę.

 AparatūraPranašumas: Pateikite profesionalias gamybos grandines, kad užtikrintumėte, kad produktų kokybė, patvari ir ilgalaikė, ir suteiktų žaidėjams stabilią ir patikimą žaidimų patirtį.

 Rinkodaros pranašumas: Pasaulinė prekės ženklo rinkodaros skatinimas, privati ​​domenų srauto operacija, visos platformos savarankiškos medijos ryšys, išsamiai padidina prekės ženklo žinomumą ir rinkos įtaką.

 Dekoracijos pranašumas: Prekės ženklo pritaikymo parduotuvių dekoravimas, kad būtų sukurta patogi žaidimų aplinka žaidėjams.

 Prekės ženklo vizija

 „Jumping Block“ yra įsipareigojusi kurti socialinę erdvę, integruojančią laisvalaikį, pramogas ir socialinius.Čia yra integruotos technologijos, muzikos ir sporto elementai, suteikiantys žaidėjams sudėtingą ir jaudinančią žaidimų erdvę.

 Įvairus prekės ženklo žaidimas

You May Also Like

More From Author