Tyrinėkite turistų linksmybes už atrakcijos ribų, kad atrakintumėte keliautojo sprogimo slaptažodį

Estimated read time 9 min read

Dešimtą dieną Quanzhou kultūros, radijo, televizijos ir turizmo biuras bei Xiaohongshu kartu surengė mažosios Red Knygų bendruomenės kultūros turizmo plėtros konferenciją Quanzhou.„Kultūros ir fejerverkų susimaišymas, kartų paveldėjimas ir begalybė yra didžiausios Quanzhou miesto bazinės dujos„ Long Red “. Biuras padarė „Mano mažos raudonos knygos užrašai -Quanzhou yra raudona, kaip Quanzhou gali pasakyti pagrindinę kalbą ir reklamuoti Quanzhou svečiams.

Quanzhou yra raudonas, kodėl jis yra „ilgas raudonas“?Kultūros ir turizmo skyrių atstovai iš visos šalies, gerai žinomi kultūrinių kelionių pramonės ekspertai, o internetas „Big V“ kartu kalbėjo apie „ilgų raudonų“ problemas kartu, kad padėtų Quanzhou kultūros turizmui tvarų vystymąsi.

□ „Rong Media Reporter Li Jing“

Maža raudona knyga

Pupu yra populiariausias kaimas 2023 m.

Žurnalistas iš susitikimo sužinojo, kad 2023 m. Xiaohongshu šilčiausias „mikro atostogų“ metodas „pabėgo“ iš miesto.Visi išeina iš miesto ir atvyksta į kaimą.Toks grįžimas į kaimą „paleido“ daug „tamsiųjų kaimo arklių“.2023 m. Daugiau nei 50 kaimų Kinijoje atskleidė kasmetinį Xiaohongshu padidėjimą daugiau nei 100 milijonų.

„Nesvarbu, ar tai Quanzhou, ar visas Fujianas, bendras turizmo populiarumas Xiaohongshu yra ypač greitas.” .Kvanžou tradicinė kultūra ne tik turi gilų istorinį paveldą, bet ir ryškiai paveldi.”For example, the Kaiyuan Temple in Quanzhou does not receive tickets, it feels like a temple that ordinary residents usually worship. This small difference reflects that the culture of Quanzhou is particularly close to tourists. „Zhao Sule believes that the publicity of cultural tourism Turite turėti didelę temą, tačiau taip pat pradėkite nuo detalių, kad turistams būtų suteikta intymi kelionių patirtis.

Kaip padėti Quanzhou „ilgas raudonas“?Dalyvių svečiai spustelėjo kelis raktinius žodžius, tokius kaip „Nišinis turizmas“ ir „Įtikinėjimo turizmo klausymas“.„Zhao Sule“ pristatė: „Kiekvienas vartotojas rekomenduojamas per savo turinio nuostatas, informaciją apie vietą, paieškos ketinimus, vartotojų istoriją, socialinį pasidalijimą ir kt yra tinkamiausias „CityWalk“ miestas.

2023 m. Buvo tinklo karštas žodis, pavadintas „Įtikinėjimo turizmo klausymasis“ ir grupė žmonių, vadinamų „Kelionių klasės atstovais“.Anot Bi Qi, Xiaohongshu viešosios gerovės departamento atsakingas asmuo 2023 m. 2023 m. „Xiaohongshu Travel“ išleistų užrašų skaičius padidėjo beveik trigubai, o „Nišinis turas“ tapo vis populiaresnis.”Anksčiau visi keliaudavo kartu ir sutelkė dėmesį į kai kurias„ interneto įžymybių “lankytinus objektus. Tačiau daugiau nei pusė„ po to, kai vartotojai “vartotojai tikisi įgyvendinti keletą naujų patirčių per kultūrinį turizmą ir suvokti, kad žmonės turi mane be manęs. Unikali, mano paties kelionių patirtis.

Anot asmens, atsakingo už „Xiaohong“ knygų ir kultūros kelionių eksploatavimą, Gram pristatė, kad „klausytis ir įtikinėjimas“ turizmo pramonėje buvo inicijuotas turistų 2023 m. Kovo mėn. Jie paskelbė pastabą, kad „dideli duomenys padeda man mane pastūmėti tam tikras miesto „pastabų“ esmė”Tokio tipo užrašų poveikis yra ypač geras. Pamatę užrašus, vietiniai gyventojai, kurie” nardė „, negalėjo sulaikyti. Jie kruopščiai vedė galą, kad pasakytų, ką mūsų vietiniai žmonės valgo pusryčiams, kokią vakarienę valgo, O vietiniai valgo makaronus.

„Mes turime aiškų kūrėją, kuris aiškiai pasakoja kiekvienai šventyklai, ir yra daugybė detalių, tokių kaip katės motinos, kurios nebuvo žinomos šventyklai ir katės motina, kurie ką tik pagimdė katę šventykloje. Per strategiją galite. Raskite uolų, stebuklų, keistų peizažų, jūros pavadinimo ir nuolankiausių, bet labiausiai fejerverkų, ir net senelis, kuris dešimtmečius buvo parduotas alėjoje.

Mažojo Hongšu komercinės gyvenimo tarnybos verslo grupė pristatė keturias „žaidimų“.”Pirmasis yra vadinamas kultūra, o miesto kasinėjimai suasmenintu kultūros paveldu yra išplėstas. Antrasis yra sukurti etiketę, priklausančią mūsų miestui. Atidarius skirtingus formatus internete ir neprisijungus, jis gali sudaryti daugialypę ryšį. Ryšys dažnai naudingas ne tik vietiniam kultūriniam turizmui, bet ir daugybei susijusių formatų, tokių kaip maitinimas, mažmeninė prekyba ir vaizdingos vietos.

Kelionių tinklaraštininkas

Naudokite B norėdami rasti skirtingą quanzhou

„Quanzhou nebėra„ interneto įžymybių “srautas. Kitame žingsnyje turite naudoti B, kad surastumėte skirtingus miestus ir rastumėte skirtingus miesto pėdsakus. Labai patrauklu atsikratyti įprastų šviežių dalykų.” „Sakė, kad susitikimas buvo penktas kartas, kai jis atvyko į Quanzhou. Kiekvieną kartą, kai jis ateidavo, Quanzhou bus atrastas iš skirtingų perspektyvų.

2020 m. „Lu Markas“ pirmą kartą atvyko į Quanzhou.Jo nuomone, Quanzhou yra jo Fujian turizmo nušvitimas.”Pirmą kartą pasirinkau klasikinį kelią. Pasivaikščiojau po Guandi šventyklą ir Tianhou rūmus senovės mieste, važiuodamas elektromobiliu, kad surastų maisto, patirtis buvo labai gera. Kai atėjo antrasis, Quanzhou sėkmingai kreipėsi į ją. Palikimas.

Šių metų kovą „Lu Markas“ vėl atvyko į Quanzhou.Šį kartą jis atėjo siekdamas „ieškoti žuvies“.”Kai atvažiavau trečią kartą, atsitiktinai pažvelgiau į viršų ir pamačiau lašinamą žvėrį Quanzhou. Vėliau pamačiau„ Drip Beast “šaldytuvo lipduką, esantį West Street turizmo paslaugų centre. Lenkdama žvėrį, ieškodamas” žuvies „. Lichenge.

Žvelgiant iš „Lu Marko“ perspektyvos, kiekvieną kartą, kai einate į Quanzhou, galite rasti naują perspektyvą, o Quanzhou kultūra ir detalės yra labai patrauklios.”Dabar šepetėlius, susijusius su turizmo platforma naujojoje žiniasklaidos platformoje, pastebėsite, kad daugelis turistų, keliaujančių į Quanzhou turistinius maršrutus Šių įrašų tūris nėra pakankamai didelis.

„Šį kartą aš atvykau į Quanzhou, bet aš tikrai noriu jį nuvesti pas jus. Kaip„ The World Marine “prekybos centras ir„ Yuan Dynasties “,„ Treasure City “, turintis 945 civilių saugumo skyrių ir viso miesto taikymą„ Heritage “, ką Atrodo. „2022 m. Balandžio mėn. 3 -iojoje tinklaraštininko„ Brolių bankroto broliai „paskelbė vaizdo įrašą„ Xiaohong “knygų platformoje”, prieš gaisrą eidami į Quanzhou „. Papasakokite Quanzhou istoriją ir nuėmiau daugiau nei 20 milijonų per tinklo atkūrimą.Po dvejų metų vis dar yra netizens, kad po šiuo vaizdo įrašu paliko pranešimą: „Eik rytoj ir pagaliau eik“.

„Žmonių pirmenybė mažiems miestams iš tikrųjų yra dažna nostalgija, savotiškas atspindys apie gyvybės pelną ir praradimą bei geresnio gyvenimo siekimą.” Atraskite peizažus, kurie buvo ignoruojami, ir pamatykite šiltus žmogaus jausmus ir unikalias istorijas.Mažų turizmo išteklių eroje visi tikėjosi „čia“ ir „šventė“.Šiandien naujos kartos turistai nori pasinerti į miesto detales, atidaryti miestus fejerverkais ir žmonija, užfiksuoti augimo grožį ir įgyti savo kelionių patirties.

Kalnų akmuo

„Lankytojams reikia daugiau žemės dujų, fejerverkų ir humaniško kiekio.”

– – Li Yu, Xinjiang Uygur Autonominio regiono turizmo skatinimo centro direktorius

Naujosios žiniasklaidos platforma glaudesni mūsų ir turistų santykiai, todėl turime natūralų požymį ir ryšį tarp mūsų ir šių turistų.Šiame procese, viena vertus, galime suprasti, ką turistai galvoja, mato ir jaučiasi per platformą;

Pavyzdžiui, praeityje mus labiau reklamavo įvaizdis, pavyzdžiui, išleisti gražų peizažo filmą.Tačiau nuo tikrų turistų jausmų jiems gali prireikti daugiau žemės dujų, fejerverkų, humaniško turinio ar daugiau dėmesio skirti strateginiam turiniui.Todėl Xinjiango turizmo propagandos viešumas pamažu virto rinkodaros paslaugomis per naujas žiniasklaidos platformas iš pastarųjų kelerių metų įvaizdžio.

Praėjusiais metais Xinjiang ir Xiaohongshu bendradarbiavo daugelyje klasikinių atvejų.Pavyzdžiui, „Duku Highway Tour“, „Duku“ greitkelis yra labai karštas IP nuo Xinjiang iki spalio mėn. Birželio – spalio mėn., Jis turi savo srautą.Xiaohongshu užgrobė vaizdines Xinjiango gerai žinomo vaizdingų vietų vietas ir linijas per linijos greitkelį ir sulaukė daug srauto.

Taip pat yra atvejis, kai Xinjiango ledo ištekliai nėra labai turtingi.Atsakydami į tai, mes sujungiame vartotojo atributus, tonus su Xinjiang Snow ištekliais ir „Xiaohong“ knygų platformos slidinėjimo patirtimi.Todėl praėjusią žiemą buvo daug žmonių į Xinjiangą.

Anksčiau žiūrėjau „Blogger“ vaizdo įrašą ir buvau labai perkeltas.Jis sakė: „Xinjiangas yra apmokestinantis lobis. Jei gyvenimas dažniausiai kenčia, kelionė į Xinjiang yra jūsų gyvenimas.”

Kaip paversti „gryną raudoną“ į „ilgą raudoną“?Pirmiausia atkreipkite dėmesį į viešumą.Kultūriniam turizmui geras vynas taip pat bijo gilių alėjų ir turi būti intensyviai skatinamas.Nuolat kurdamas aukštos kokybės turinį ir padedant platformai padėti ir formuodamas propagandos pranašumų kolekciją, jis gali maksimaliai padidinti propagandos efektą.Pavyzdžiui, Xinjiangas padarė oficialų savarankiškai sukurtą „turizmo vadovą“, kad oficialiai ir standartizuotų turinį, kad turistai iš pirmo žvilgsnio galėtų suprasti, suprasti iš pirmo žvilgsnio ir gali būti pagrįstas iš pirmo žvilgsnio.Antrasis yra atkreipti dėmesį į stiprinimo paslaugas, teikiant turistams apgalvotas paslaugas iš visų aspektų, įskaitant maitinimo, apgyvendinimo, transporto ir turizmo patirtį.

„Raskite detalių detales ir per ilgą vandens srautą per raudoną vandenį”

—— Zhang Qing, Shanxi provincijos kultūros ir turizmo departamento Propagandos skyriaus Reklamos skyriaus direktorius

Per pastaruosius dvejus metus įvairūs Shanxi miestai pasinaudojo naujos žiniasklaidos plitimu, o kultūrinio turizmo propagandos padariniai yra akivaizdūs.Kaip nauja žiniasklaidos platforma, „Xiaohongshu“ yra labai ypatinga.Pvz., Kultūrinėje kelionių trasoje tai, ką Xiaohongshu iš tikrųjų perkelia, yra patenkinti.

Imkitės „subtilumo“, koks puikus būdas?Mūsų požiūriu, vienas iš jų yra „mažas“, iš labai mažo pjūvio, kad patrauktų šiuolaikinių vartotojų patirtį.Shanxi mieste yra trys pagrindiniai pasaulio kultūros paveldas ir Wutai kalno bei Yungang Grottoes Senovės miestas.Tačiau jie nėra pirmas pasirinkimas bendradarbiaujant su Xiaohongshu.Mes pasirenkame pradėti nuo mažų vietų, tokių kaip Chano Ruo Xingcheno kultūrinės relikvijos ir net iš apleisto kalno, naudodamas istorijas žmonėms perkelti.Kitas yra „kruopštus“, kuris yra būtent kūrimo, kūrybiškumo ir grafinės produkcijos išskirtinumas, kuris yra malonus akiai.Trečiasis yra subtilus emocinis ryšys, tai yra, emocinės vertės pasiūla.

Regione, kuriame yra palyginti ryškūs žmogiškieji ištekliai Shanxi mieste, tokios platformos kaip Xiaohongshu gali sukelti kaupimąsi.Po to, kai platformos darbai pripažins autorių ar kūrybinę komandą, jie turi apdorojimo supratimą, o paskui kūrybinę kartą. .„Shanxi“ ištekliai kasa kultūrą, kaip ir kasti kultūrą.Kultūros kasimas nėra paprastas dalykas.Pastaraisiais metais, per „Xiaohongshu“ bendradarbiavimą su „Xiaohongshu“, mes nustatėme, kad šias istorijas turime pasakyti ryškiai ir gyvai, kad žmonės mėgtų klausytis, klausytis, suprasti ir iš tikrųjų turėti impulsą, kad iš tikrųjų būtų „Shanxi“ turas.

Trys karštos vietos Shanxi yra Datong, Taiyuan ir Yuncheng, tačiau mes susiduriame su rinkodara visoje provincijoje, o ne apskrityje ar mieste.„Shanxi“ yra daugybė išteklių, tačiau jie yra per daug išsibarstę. Patirkite „Turizmo greitkelių tinklą, kad visi patogūs būdai ir maršrutai patektų į„ Shanxi “.Trys keliai Nr. 1 yra sujungti visur, o pagerinta trijų pagrindinių pasaulio kultūros paveldo aptarnavimo ir kelionių patirtis.

You May Also Like

More From Author