Tyrese Haliburtoni Kobe 6 PE aitab tal Pacersi hooaja finaali viia

Estimated read time 2 min read

Tyrese Haliburton on NBA põhiturniiril endale nime teinud, juhtides Indiana Pacersi finaali Los Angeles Lakersi vastu. Endine Iowa State Buckeye kannab DeMar DeRozani Kobe 6 PE-d, mis tema sõnul aitavad tal mängida oma parimat korvpalli.

Enne mängu nähtud Haliburton kandis türkiissinist kinga, millel on mustad aktsendid ja roosad pitsid. Hooaja 2023-24 jooksul on 2021. aasta NBA-draftsi 11. valik olnud keskmiselt 26,9 punkti, 12,1 söötu, 4,2 lauapalli ja 1,0 vargust öö kohta.

Tyrese Haliburtoni Kobe 6 PE aitab tal Pacersi hooaja finaali viia

Indiana Pacers edestas Boston Celticsit ja Milwaukee Bucksi, et pääseda NBA regulaarturniiri finaali, kus esindab NBA idakonverentsi ja Los Angeles Lakersi vahelises kohtumises.

Haliburtoni suur mäng hooaja siseturniiril tuli veerandfinaalis Boston Celticsi vastu, kui ta kirja pani oma karjääri esimese NBA triple-dubla 26 punkti, 13 lauapalli ja 10 sööduga.

Lakersi võitmiseks vajas Haliburton abi oma meeskonnakaaslastelt, peamiselt kaaslastelt Myles Turnerilt, Buddy Hieldilt, Bruce Brownilt ja Obi Toppinilt.

Tyrese Haliburtoni esimene suur NBA ost oli paar Kobe 6.
Tyrese Haliburton, kellel oli muljetavaldav teine aasta Iowa State’is, deklareeris 2021. aasta NBA-draafiks, kus ta võttis riski olla esimese ringi valik. Pärast poolteist aastat Sacramento Kingsis vahetati ta Indiana Pacersi, kus tema karjäär võttis hoo sisse.

Nüüd, pärast oma meeskonna NBA finaali juhtimist, kannab ta Kobe 6s ning tema ja kingabrändi vahel on pisut ajalugu.

ESPNi saates „The Jump” antud intervjuus räägib Haliburton Rachel Nicholsile, et tema eesmärk oli osta Kobe 6s oma esimese suurema ostuna NBA mängijana.

„Väikese lapsena muidugi nagu: „Mees, ma tahan lifti või basseiniga maja,” ütles Haliburton. „Kui olen vanemaks saanud, olen õppinud natuke lõdvestuma, nii et esimene asi, mille ma ostan, kui saan oma esimese NBA lepingu, on paar Kobe 6 „Grinch” [kingi]. Ma olen neid tahtnud sellest ajast peale, kui ta neid jõulupühal kandis. Kindlasti kavatsen endale sellise paari hankida.”

Kiiresti edasi NBA tavahooaja siseturniiri finaali, kus Tyrese Haliburton loodab saada LeBron Jamesi, Anthony Davise ja Los Angeles Lakersi vastu alavõitjaks, et saada kõigi aegade esimeseks NBA karikavõitjaks. Ja seda kõike rokkides Kobes.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours