Tyrese Haliburton viib Pacersi ülekaaluka võiduni, tõuseb All-Star-konkurendiks

Estimated read time 1 min read

Tyrese Haliburton tegi hämmastava esituse, et viia Indiana Pacers NBA põhiturniiril Boston Celticsi üle võidule. Haliburton tegi oma karjääri esimese triple-dubla 26 punkti, 13 söödu ja 10 lauapalliga, näidates ägeda kodupubliku ees oma mitmekülgsust.

Oma silmapaistva esitusega on Haliburton tõusnud tugevaks kandidaadiks selle hooaja All-Stari stardikohale. Idakonverents on täis andekaid kaitsjaid, kuid Haliburtoni muljetavaldav statistika ja Pacersi põnev korvpallimäng teevad temast tugeva kandidaadi All-Stari meeskonda.

Tyrese Haliburton viib Pacersi ülekaaluka võiduni, tõuseb All-Star-konkurendiks

Haliburton teeb oma karjääri jooksul keskmiselt 27,0 punkti mängu kohta ja juhib NBA-s 11,8 söötu võistluse kohta. Tema erakordne mängujuhtimisoskus ja skoorimisvõime on teinud temast Pacersi liikumapaneva jõu ja tõusva tähe liigas.

Kuna All-Star mäng toimub Gainbridge Fieldhouse’is, Pacersi koduareenal, on Haliburtonil suur võimalus esindada idakonverentsi algkoosseisus. Tema mitmekülgne panus, liidriroll ja edu Pacersis teevad temast väärilise kandidaadi mainekale tiitlile.

You May Also Like

More From Author

+ There are no comments

Add yours