„Tuqiang“ antroji pradinė mokykla Haidian rajone, Pekinas

Šių metų balandžio 24 d. Yra 8 -oji Kinijos aviacijos ir kosmoso diena.Tos pačios dienos rytą Kinijos aviacijos ir kosmoso dienos temos švietimo veikla buvo oficialiai atidaryta 2023 m., Haidian rajone, Haidian rajone, Pekinas.

„Astronautas“ džiaugiasi, kad mokiniai įstoja į mokyklą, kad sukurtų „aviacijos ir kosmoso“ atmosferą

„Labas rytas, klasės draugas!”

Nuo mokyklos įėjimo į universiteto miestelį ji buvo kruopščiai išdėstyta, o „aviacijos ir kosmoso“ atmosfera buvo pilna.Tokie balionų modeliai kaip astronautai ir rankdarbiai yra dedami priešais mokyklos vartus. „Aviacijos ir kosmoso temos tapyba.

Tuo pačiu metu buvo surengta „Tiangong Painting“ parodos „Tiangong Painting“ paroda, kurioje buvo surengta „Tiangong Painting“ paroda, eksponuojama mokyklos mokinių tapyba; Buvo surengti muziejus ir įvairios astronomijos. Žinių parodų lentos ir interaktyvūs instrumentai, įskaitant Mėnulį, Marso svarstykles, Mėnulio skales, optinius patefonus ir kitus instrumentus, taip pat realius objektus, tokius kaip Pietų Dano geležies meteoritai.

Cao Xicheng, mokslo mokytojas, pristatė, kad kinų kosmoso tema yra tradicinis mokyklos projektas. Drausmės integracija, kinų raštingumas, mokslinis ir technologinis raštingumas ir kt. Tikiuosi, kad vaikai gali išeiti iš klasės ir patirti tai, ko jie negali liesti ar susidurti klasėje.

Prezidentas Huangas Xueyingas atsiuntė pranešimą: „Kinijos astronautikos tema šiais metais yra„ Gedu žinantis dangų “. Tikiuosi, kad tyrimo gyvenime studentai gali suprasti dalykų principus stebėdami, analizę ir praktiką, studijuoti įstatymus ir Naudokite mokslinius metodus problemoms išspręsti. “

Į renginio sceną taip pat atvyko „Aerospace Star“ vaikų darželis.Mokytojas Zhongzhongas, kuris vadovavo komandai, teigė, kad kasmet kritinis jauno ryšio laikotarpis atneš darželio vaikams apsilankyti netoliese esančioje pradinėje mokykloje, kad vaikai galėtų iš anksto pajusti mokyklos atmosferą.

Mokslo šou sukėlė riksmus.

„Klasės draugai, suskaičiuokite atgalinį ryšį su manimi“. Ir danguje iš lanko.Tokia šauni kosmoso populiarumo veikla yra tik atidarymas, o mokykla tą dieną taip pat paruošė nuostabų mokslo šou.

Kaip pakilo raketos?Kokia raketų kuro paslaptis?Kaip išpūsti dviejų metrų ilgio plastikinį maišelį vienu kvėpavimu?Kuo skiriasi kosminės aplinkos ir aplinkos mūsų gyvenime … Kiekvienos problemos eksperimentas yra nedidelis eksperimentas. Reakcijos, oro dinamika ir skystas azotas.Atmosfera įvykio vietoje buvo šilta.

Be „Science Show“, kai kurie studentai taip pat pasidalino paties, šeimos ir kosmoso istorija.Lu Zijun ir močiutė penktoje klasėje scenoje pasirodė scenoje.Lu Zijun pasidalino savo mąstymu apie savo senelius ir tėvus, ir abi jų tėvų kartas apie aviacijos ir kosmoso dvasią. Svajonės, drąsa tyrinėti, bendradarbiauti ir laimėti bendradarbiavimą “. įpėdinis ateityje.

Močiutė pasidalijo vyresnio amžiaus astronautų karta.

Per pavasario festivalį „Tiangong“ pasirodė Dong Jiani paveikslai Dong Jiani Planetų statytojas ir pastatykite Marsą, kad pastatytų antrąjį žmogų.

„Geng Xia“, mėgstantis persekioti „Žvaigždę“ nuo ankstyvo amžiaus, teigė, kad daugiau nei metus fotografavo kosminę stotį. -„Cabin T“ formos buvo visiškai pastatytas, kad būtų galima visiškai užbaigti trijų klasių „T“ formos.

Aviacijos ir kosmoso ekspertai patenka į universiteto miestelį, mokykla pasamdė daugiau nei 40 mokslo ir technologinių ekspertų

Tą pačią dieną mokykla skyrė darbo laišką penkiems ekspertams iš aviacijos ir kosmoso skyriaus.

„Tuqiang“ antroji pradinė mokykla yra Haidiano rajono mokslo ir technologijų švietimo mokykla ir astronominis švietimo bazinė mokykla. Švietimo demonstracinė mokykla.Tobulinant mokslo ir technologinį mokymą mokyklose, jis neatsiejamas nuo išorės mokyklos ekspertų pagalbos.

Šiuo metu mokykla sukaupė daugiau nei 40 Ekspertų iš Pekino observatorijos, Pekino mokslo ir technologijų muziejaus, Pekino observatorijos ir kitų mokslo tyrimų institucijų.

You May Also Like

More From Author