Tuo metu, kai maitinate savo širdį vasarą, darykite 7 dalykus, kad būtumėte sveiki.

Po saulės spindulių padidėjo saulės šviesa, padidėjo temperatūra, perkūnija padidėjo, drėgmė palaipsniui augo, o kūno organai taip pat paveikė sezonas.Į kokius klausimus reikia atkreipti dėmesį į vasaros sveikatą?

Paklauskite

Ar ankstyvas ryto treniruotės yra geresnės?

atsakymas

Daugelis žmonių mano, kad kuo anksčiau rytiniai pratimai vasarą, tuo geriau.Prieš aušrą ar kai jis yra silpnas, oras nėra šviežias ir nėra tinkamas kūno rengybai.Tyrimuose teigiama, kad iki 6 valandos vasaros ore teršalai yra mažiausiai ryškūs ir yra piko taršos laikotarpis.Be to, prieš saulėtekį aplink žalius augalus nebuvo šviežio deguonies, nes nebuvo fotosintetinio poveikio.Taip pat ryte lengva atsipalaiduoti, sukeldami sąnarių skausmą ir skrandžio skausmą.Todėl ryto treniruočių laikas vasarą neturėtų būti jau 6 valandą.

Paklauskite

Ar oro kondicionierius turėtų būti laikomas pastovioje temperatūroje vasarą?

atsakymas

Daugelis žmonių yra įpratę nustatyti tam tikros vertės temperatūrą, kai vasarą naudoja oro kondicionierius.Nuolat koreguojant gyvenamojo kambario temperatūrą, žmonių fiziologiniai kūno temperatūros reguliavimo mechanizmai dažnai gali padaryti „įtampos būseną“, taip pagerinant žmonių galimybes prisitaikyti prie savęs apsaugos ir nesukelia šalčio ar kitų gyvenamojo kambario ligų.Žinoma, kai oro kondicionierius iš pradžių sureguliuojamas, temperatūros pokyčiai turėtų būti kontroliuojami tarp 3 laipsnių Celsijaus ir 5 laipsnių Celsijaus;Nekeiskite per daug temperatūros.

Šiltas priminimas: vasarą galite valgyti daugiau raudonojo maisto: raudonos datos, kuriose yra ciklofenato liaukos, gali išplėsti kraujagysles, sustiprinti miokardo susitraukimą, gali greitai padidinti deguonies kiekį kraujyje ir pagerinti miokardo mitybą.Pomidoras, likopenas, turi apsauginį poveikį širdies ir kraujagyslių sistemai.Morkos gali sujungti su gyvsidabrio jonais kraujyje, veiksmingai sumažinti gyvsidabrio jonų koncentraciją kraujyje ir neleisti toksiškiems gyvsidabrio jonams patekti į širdį krauju.Vyšnia, didelis geležies kiekis, gali skatinti hemoglobino regeneraciją ir pagerinti žmogaus imunitetą.Raudonos pupelės yra linkusios į nusiminę ir dirglumą vasarą, venkite būti priblokštos ir tinkamiausias raudonųjų pupelių vartojimas.Greipfrutas, minkštimas yra rausvas ir švelnus, sultingas ir gaivus, skonis yra kartaus, tačiau jis atitinka maisto, kuris mėgsta širdį, savybes.

Lixia Health

Gerai atlikite 7 dalykus

01

Tinkamai nusnausti

Vasaros „Siesta“ taip pat vaidina pagrindinį vaidmenį užkertant kelią ligoms ir sveikatai.Tradicinė kinų medicina mano, kad protas yra dievai ir dievai, todėl „užmerktos akys ir dievų maitinimas“ iš tikrųjų maitina širdį.

02

Nebūk per daug piktas

Aukšta temperatūra po vasaros pradžios gali lengvai sukelti emocinį nerimą, sukelti per didelę širdies ugnį ir sukelti įvairių ligų.Atlikite „dirgindami ir pykdami“, laikykite savo kūną ir protą, palaikykite širdį tylią ir emocingą ir leiskite savo širdžiai.

03

Kartaus

Vasarą temperatūra yra aukšta, o drėgmė šiuo metu yra aukšta.Yra daugybė kartaus patiekalų, tokių kaip kartaus moliūgo, kartaus daržovės, salotos, salierai, kiaulpienė, lotoso sėklos, lelija ir kt.

04

Lengva dieta

Vasaros dieta turėtų būti lengva, valgyti daugiau daržovių, liesos mėsos ir sezoninių vaisių, valgyti mažiau aštrų, riebų ir storą skonį.

Ypač vasarą yra piko sezonas.

05

Nebūk godus

Po vasaros daugelis žmonių mėgsta būti godūs. .

06

Gerti imbiero jujube arbatą

Kiekvieną rytą gerkite puodelį imbiero „Jujube“ arbatos.Paimkite 3 imbiero griežinėlius, nuplėškite 7-8 raudonas datas, virkite ant stiprios ugnies ir virkite silpnu ugnimi 15 minučių.

07

Tinkamas pratimas

Valgydami pusryčius vasarą, pasivaikščiokite.Arba po to, kai saulė leidžiasi naktį, vaikščioti parke ar žalioje erdvėje, pramušti, mankštintis, šokti ir pan. Taip pat yra geresnis būdas mankštintis.

You May Also Like

More From Author