TUNXI: Mokslo ir technologijų muziejus kuria mokslinę svajonę

Estimated read time 2 min read
Kinijos naujienų tinklas „Anhui News“, balandžio 17 d. (Korespondentas Yao Xiaodie Fang Xiaobian) balandžio 16 d., „Tunxi Big pradinės mokyklos“ organizuoti studentai atvyko į Huangshano mokslo ir technologijų muziejų, kad galėtų vykdyti mokslo mokslo tyrimų veiklą.Savivaldybės mokslo ir technologijų muziejus paruošė įvairias populiarias mokslo veiklas, tokias kaip mokslinių eksperimentų parodos ir dronų mokymai tyrimų komandai, populiarina mokslo žinias studentams ir skatina mokslinę dvasią.
„Sausas ledas gali pasiekti minus 78,5 laipsnių Celsijaus normalioje temperatūroje, ir jis tiesiogiai palies mūsų odos nušalimą. Dabar visi, kurie nori pasigaminti burbuliukų su sausu ledu, prašau pakelti ranką.”
Populiariame mokslo teatre populiarūs mokslo konsultantai demonstruoja įvairius mokslo eksperimentus studentams.Eksperimento demonstravimo ir rankinio darbo metu padėkite studentams suprasti mokslines žinias ir įgyvendinti savo rankos -sugebėjimą.Nauji ir įdomūs atlikimo metodai bei rankos ir smegenų praktinės operacijos verčia studentus pasinerti į save ir mėgautis mokslinėmis linksmybėmis.
Studentas Wang Ziyu sakė: „Šiandien aš atėjau į Mokslo ir technologijų muziejų, apžiūrėjau sauso ledo eksperimentus, patyriau riešą su robotu, pajutau mokslo žavesį ir įkvėpiau mano susidomėjimą tyrinėti mokslą“.
Studentas Fangas Zichenas yra labai patenkintas šia pamoka.Paprastai jis mėgsta mokslą.Ateityje jis nusprendė mokytis mokslinių pamokų mokykloje.
Kurso pabaigoje visi žiūrėjo į jį ir patyrė įvairius mokslinius modelius. Mokslo žavesys.
Ši veikla suteikia studentams plačią erdvę moksliniams tyrinėjimams, leidžiantiems studentams pajusti mokslo ir technologijos magiją, įkvėpti studentų susidomėjimą mokslu ir ugdyti studentų smalsumą bei novatorišką mąstymą.(per)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author