Trečiasis aukšto -TECH laikotarpio „Ateitis ateina“ etapas!Pagrindinės srities „verslo grupė“ pagreitina pažangą

Estimated read time 3 min read

Kalbant apie Yong’ano kanalą, Xi’an žmonėms nėra svetimi.Šimtmečio verslo pulsas yra begalinis, o „Yu Ze“ iki šiol.Vandens vandens vėjai, mažo tankio komercinė gatvė yra sujungta nuosekliai su ypač dideliu kritimu, sudarančiu stulbinantį modernų miesto peizažą … Dabar Yongano kanalo komercinė gatvė ruošiasi pakilti „aukšto -Tech laikotarpis “, šviečiantis po dangaus miestu, žmonės gaivina.

Kadangi „Dual Center“ nešiojimo zona yra „Silk Road Science City“ statyba, o jo vystymasis yra daugybę kartų.Miesto įvaizdžio portalas ir įgalinimo centras, Centrinės inovacijų zonos miesto sąsaja ir palaikomosios funkcijos buvo tobulinamos.

Jis įsikūręs „Yongan Canal“ verslo kelionių kultūros rajono projekte pagrindinėje Centrinės „Silk Road Science“ miesto inovacijų zonoje.Šiuo metu pagrindinė Yongan Linghui centro korpusas buvo apribotas, antroji komercinių biurų pastatų struktūra ir įrengimo mechaninio bei elektros montavimo įrengimas ir tuo pat metu vykdo komercinės kaimynystės užuolaidų sienos statybą ir dekoravimą.Projektas oficialiai pasirašė sutartį su „Ge Shang Group One“, o bendrovė sudarė dekoravimą.Suprantama, kad „High -Tech Rose One“ yra aukšto lygio komercinis prekės ženklas, vadovaujantis „Xi’an High -En“ verslo lyderio komerciniam lyderiui.„High -tech Rose One“ naudos „Yongan“ kanalo krantinės kraštovaizdžio diržą kaip kosminį nešiklį, ir integruosis su komercine erdve per menines instaliacijas, kad sukurtų svaiginančią interaktyvią vartotojų patirties sceną kartu su technologijomis, ekologija, menu ir humanitariniais mokslais.

Tuo pačiu metu tikimasi, kad kiti prekės ženklai aktyviai derasi ir dokuoja. „Liancheng Xinandi“, „Intercontinental Hotel Group“ ir „Intercontinental Hotel Group“, „DC City Hotel Group“, „Intercontinental Hotels Group“, „DC Hotel Group“, „DC Hotel Group“, „Intercontinental Hotel Group“ ir „Intercontinental Hotel Group“, „DC Hotel Group“, „DC Hotel Group“, „DC Hotel Group“, „DC Hotel Group“.

Norėdami pastatyti miestą su pramone ir miestu, išsamioje integruotos miesto vystymosi skatinime, Yongano kanalų verslo kelionių kultūros rajonas užima Yongano kanalo vandens sistemą kaip įvairių funkcinių formato sklypų centrinę ašių seriją ir tekėjimą. Vandens ir vaizdingas išdėstymas atneš naują gyvybingumą regioninei komercinei erdvei. Aukšta -Tech zona.

Inkaro „jauna galia“ ir vadovauja naujam modeliui.Artimiausioje ateityje.Vėl eikite į Jongano kanalo verslo kelionių kultūros kaimynystę, jūs eisite hidrofiliniais takais kanalo vandens šone ir pamatysite klestintį formatą išilgai abiejų vandens pusių.Patirkite dvigubą meno ir laisvalaikio malonumą, patenkinkite apsipirkimo ir kultūrinio laisvalaikio poreikius ir pajuskite naują aukštos kokybės miesto rajonų gyvenimą …

Pirmosios prekybos centro ir turtingos bei įvairios nuolaidos veiklos tapo daugiau žmonių apsipirkimo vietomis;

Miestas, kaip rodo pavadinimas, yra miestai ir miestai.Tokie skambinami miestai ir be miesto, jokio miesto ir sunkaus miesto.Žmonės yra pastatyti apgauti ir gyvena kartu.Verslo plėtra yra miesto plėtros veidrodis.Trečiojo etapo etape vis daugiau ir daugiau komercinių įrenginių, verslo įrenginių plėtra pamažu nusileido, o plėtra pamažu padidėjo. , kad bus vadovaujamasi komerciniam žavesiui ir kokybiškam gyvenimo srityje.

You May Also Like

More From Author