Toliau rašykite olimpinę istoriją, „Adidas 2024“ „Atleto įrangos serija“ pasirodė Paryžiuje

Estimated read time 5 min read

Kaip įtakingiausias sporto renginys pasaulyje, olimpinės žaidynės ilgą laiką buvo vienas geriausių sporto prekių ženklų etapų, rodančių novatoriškas sporto technologijas ir prekės ženklo požiūrį.

Balandžio 18 d. Tai sutapo su 99 dienų Paryžiaus olimpinių žaidynių, „Adidas“, pasaulinio žinomo sporto prekės ženklo „Adidas“, oficialiai išleido nacionalinės komandos ir sportininkų varžybas Paryžiaus olimpinėse žaidynėse ir parolimpinėse žaidynėse.Išleidimo renginyje su tema „Kelias į Paryžių“, „Ilgainio imperatoriaus“ Hayleris Gabrecelasi, bėgantis naujoji žvaigždė Eliyan None, 110 -Meter Grah Hollower ir kt. Oficialiai išleido „Atleto įrangos seriją“, kurioje yra 49 batai, apimantys 41 skirtingus projektus, įskaitant tradicinius projektus, tokius kaip lengvosios atletikos ir laukas, tenisas, krepšinis. Projektas yra padalintas į 9 nacionalines komandas.

 

Image.png

 

Nuotrauka:Adidas2024 mParyžiuje pasirodė „Atleto įrangos serija“

„Olimpinės žaidynės yra gausiausias ir globalus sporto įvykis. Nieko nėra prasmingesnis nei olimpinės įrangos projektavimas. Mūsų įranga palaiko sportininkus, kad būtų pasiekta geriausi rezultatai, esant dideliam spaudimui, taip pat atspindi nacionalines sportininkų savybes. Visi elementai yra kartu kartu. formuoti madą ir modernią seriją.

Pateikite tik geriausius,,produktasViršelis dada41individasolimpinės žaidynėsprojektas

 

Suprantama, kad „Adidas“ yra labiausiai sportinis prekės ženklas, apimantis šį olimpinį renginį. Taip pat dalyvaukite „Rugby“, „Golf“, „Perak Dance“ pastaraisiais metais, riedlentės pridėjo naujus olimpinius projektus.

Image.png

Nuotrauka:Adidas49Dvigubi sportbačiaiuždengti41individassportasprojektas

 

49 Dvigubi sportiniai batai ir 41 profesionalūs projektai reiškia, kad „Adidas“ investavo lėšas daugiau sportininkų ir daugiau sporto projektų, taip pat jų stiprią techninę ir technologinę jėgą.

 

TęstiNaujovėsDNR, Lydi šimtmečio olimpines žaidynes su profesionalia įranga

Kalbant apie olimpinių žaidynių istoriją ar visą sporto istoriją, inovacijos yra gilios „Adidas“.„Adidas“ visada vadovavo sporto pramonės plėtrai, naudodama novatoriškas sporto technologijas ir inovacijų koncepcijas.

Nuo pirmųjų olimpinių žaidimų batelių gamybos 1924 m., „Adidas“ teikė sporto įrangą legendiniams sportininkams.

Pirmosiose olimpinėse žaidynėse ir Mdashas;Tarp jų daugelis sportininkų kaip bagažinę pasirinko lengviausius lengvosios atletikos batus „Tokio 64“.

2000 m. Sidnėjaus olimpinėse žaidynėse taip pat buvo gilus „Adidas“ „Shark Skin Swimsuit“ kostiumas, todėl šis techninis šoko sportinis ratas buvo.Tuo metu britų plaukikai Ianas Sopas vilkėjo „Adidas“ ryklio odos maudymosi kostiumėlį, per valandą iškovojo du aukso medalius ir nustatė du pasaulio rekordus.

2008 m. Pekino olimpinėse žaidynėse „Adidas“ padėjo dviračių žvaigždei Chrisui Hoyi kaip pirmasis britų sportininkas, laimėjęs tris aukso medalius per daugiau nei 100 metų olimpinėse žaidynėse.

Image.png

Nuotrauka:AdidaslydėtiŠimtmečio olimpinės žaidynės

Be produktų naujovių, „Adidas“ taip pat sukėlė gaivinančią novatorišką koncepciją pramonei sporto renginyje.Remdamasis 2012 m. Londono olimpinėmis žaidynėmis ir parolimpinėmis žaidynėmis kaip pavyzdį, „Adidas“ padėjo jam tapti tvariausiu tuo metu vykstančiu įvykiu, vadovaujančiu tvarumo koncepcijai.

Šiose olimpinėse žaidynėse „Adidas Innovation“ yra daugiau nei novatoriška.Kaip „Prime SP“ serijos tęsinys, šis batas vis dar yra sukurtas 100 metrų „skraidančiam žmogui“, kuris gali sukelti stiprią energijos atgarsį ir puikų maksimalų nelankstumą.Batai taip pat aprūpinti pilnu technologijomis.

Image.png

Nuotrauka:Adidas„Adizero Prime SP Strigg 3“

„Adidas“ taip pat atnešė dar vieną novatorišką produkto dizaino koncepciją.Suprantama, kad pirmą kartą priėmus bendrojo dizaino principą, sukurti aukštos kokybės sporto įrangą, kurią gali pritaikyti visi žmonės, kurie mėgsta sportą, o tai yra didžiausia „Adidas“ „Atleto įrangos serijos“ bruožas.„Adidas“ teigė, kad 86%olimpinių vietų laikėsi šio principo.

Image.png

Nuotrauka:„Adidas“ pirmą kartą priėmė bendrojo dizaino principądizainas„Atleto įrangos serija“

Tuo pačiu metu visa serija naudoja „Liepsnos“ dizaino elementą, kuris atspindi sportininkų entuziazmą, kuriame yra liepsnos, jie taip pat stovi aukščiausio lygio sporto scenoje. laukai.”Kai buvau žaidime, žmonės dažnai tikisi stebuklo takeliuose. Man mano širdies entuziazmas visada pastūmėjo mane, leisdamas man suvokti kritinę akimirką ir pateikti patenkinamą atsakymą sau ir Šalis.

Duoklė naujam prekės ženklo požiūriuiolimpinės žaidynėsDvasia

Kai „Century -Rold“ olimpinės žaidynės taip pat yra 75 -osios prekės ženklo fondo metinės, „Adidas“ išleido naują prekės ženklo pretenziją „Tu gavau tai“ ir įkvėpė visuomenę atkurti pirminį ketinimą grįžti į judėjimą visame pasaulyje.”Mes skatiname jaunus žmones būti optimistiškesnius, aktyvesnius, iškrauti spaudimą, surasti gryniausius„ Sports “ir mėgautis autentiškiausia laime sporte.”

2024 m. Paryžiaus olimpinės žaidynės yra pačios atviros olimpinės žaidynės, o tai labai atitinka „Adidas“ prekės ženklo pasisakymą.Viena vertus, 2024 m. Paryžiaus olimpinės žaidynės kaip šūkį naudoja „atviresnes olimpines žaidynes“ ir pirmą kartą surengs atidarymo ceremoniją už sporto lauko ribų.Oficialus Paryžiaus olimpinių žaidynių ir parolimpinių olimpinių žaidynių plakatas taip pat yra pirmas kartas olimpinių žaidynių istorijoje.

 

Image.png

 

Paveikslėlis: „Adidas“Naujas prekės ženklo teiginysJūs tai gaunate

Kita vertus, šiose olimpinėse žaidynėse bus oficialiai pridėta „Perak Dance“, „Skateboarding“, „Lipimo uolos“ ir „Surfing“.Šie judesiai, priklausantys nišai, gatvėms ir jauniems žmonėms, taps akių žvilgsniu į tradicinius projektus, tokius kaip lengvosios atletikos, plaukimas.Pranešama, kad Paryžiaus olimpinėse žaidynėse, be tradicinių kamuolių, lengvosios atletikos ir kitų projektų, „Adidas“ taip pat dalyvaus daugelyje kylančių naujokų sporte, kuriai patinka jauni žmonės.

 

Nesvarbu, ar tai yra pirmoji Paryžiaus olimpinių žaidynių atidarymo ceremonija, bendras dviejų sesijų dizainas, ar naujas „Adidas“ prekės ženklas, naujas „Adidas“ prekės ženklas pasisakė už tai, kad „tu gauk tai“ ir „Olympic Universal“ konkurencijos įrangą Purčiausias ir entuziazmas sportui.

Image.png

Nuotrauka:Kinijos moterų tinklinis„Adidas“ „sportininkų įrangos serija“

You May Also Like

More From Author