„Tikiuosi, kad daugiau žmonių atkreipia dėmesį į lenktynių sportą“ (Athletic stebėjimas)

Žurnalistė Li Liyang
Vėjas gąsdina, variklio riaumojimas.Balandžio 19–21 d. Šanchajaus tarptautinėje trasoje vyko F1 (pasaulio klasės formulės lenktynių čempionatas) „China Grand Prix“, o 20 vairuotojų iš 10 komandų atnešė greitą šventę auditorijai.„Red Bull“ komandos olandų vairuotojas Vestapanas yra geros būklės, laimėjęs „Sprint“ čempioną ir čempionatą.Sorberio vardu dalyvavęs Kinijos vairuotojas Zhou Guanyu baigė savo namų pirmąjį pasirodymą.
2004 m. Šanchajuje vyko pirmasis „F1 China Grand Prix“.Kai automobilis švilpė iš akių, Zhou Guanyu susidomėjo sportu ir daugelį metų sunkiai dirbo, o galiausiai tapo pirmuoju Kinijos F1 vairuotoju.Nuo 2022 m. Sezono „Dream F1“ iki 2024 m. Sezono, kad baigtumėte debiutą namuose, Zhou Guanyu dabar yra ramesnis ir stabilesnis.Jo pasirodymas trasoje taip pat padidino F1 ir net lenktynių sporto dėmesį Kinijoje.
Šį sezoną F1 yra 6 stotys, o Kinijos Grand Prix yra pirmoji stotelė.„Sprint“ rungtynės yra trumpesnės, o aštuonios geriausios gali gauti taškų.Zhou Guanyu užėmė devintą vietą ir pralaimėjo taškais.Iš viso 56 ratai, „Vestapanpan“ išvyko ir lengvai laimėjo čempionatą.16 -asis Zhou Guanyu išvykimas Magnusonas, kuris pranoko paskutinį etapą, puolė keturioliktą tašką.
Scenoje auditorijos plojimai Zhou Guanyu sušlapino akis. Arena.
2024 m. Tai sutampa su 20 -osiomis „F1 China Grand Prix“ metinėmis ir taip pat yra Šanchajaus tarptautinės apygardos 20 -metis.Turnyro bilietai buvo labai karšti, ir jie buvo išparduoti beveik, kai jie išleido bilietus.Ponas Yangas sąmoningai atnešė savo sūnų iš Pekino. judesys.
Kaip geriausios pasaulio varžybos, „F1“ tapo gera proga parodyti miesto įvaizdį ir formuoti miesto prekės ženklą.Siekiant užtikrinti saugią ir tvarkingą konkurenciją, buvo atnaujinti asfalto dangos, paantraščių ekrano sistema ir greičio požymių tarptautinės apygardos ženklai.Atidarymo ceremonija integruoja tradicinę kultūrą ir tendencijų meną, o transliacijos signalas apima 150 šalių ir regionų.Zhou Guanyu suprojektavo specialų šalmą „China Grand Prix“ ir į jį įtraukė Šanchajaus metro linijos žemėlapį.Po žaidimo Zhou Guanyu buvo pasamdytas Šanchajaus tarptautinio turizmo įvaizdžio viešosios reklamos.
Varžybos taip pat paskatino vartoti aplinkinius maitinimo ir apgyvendinimo vietas.Varžybų metu tokios veiklos kaip muzika ir interaktyvi patirtis buvo surengta viena po kitos, kuri praturtino auditorijos patirtį.Tuo pačiu metu 2024 m. Tuo pačiu metu vyko Šanchajaus automobilių kultūros festivalis, o 20 pagrindinių užsiėmimų buvo surengta paeiliui, o tai skatino kultūros ir sporto keliautojų integraciją.
„Žmonių kasdien“ (2024 m. Balandžio 23 d., 15 -asis leidimas)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author