Tegul daugiau vaikų mokosi gerai, grupių grupių aprėpties procentas Pekine pasiekė 75%

Pekino naujienos (žurnalistas Yang Feifei) balandžio 23 d. Žurnalistas sužinojo iš Pekino savivaldybės švietimo komisijos naujienų ventiliacijos, kad pastaraisiais metais, norėdamas patenkinti žmonių lūkesčius mokytis, Pekinas toliau skatino reformą ir inovacijas ir toliau daug dėmesio ir perspektyvi kokybė.Iki šiol miesto grupių mokyklinių mokyklų aprėpties procentas pasiekė 75%, o mokyklų rajono sistemos valdymas apėmė 90%pradinių ir vidurinių mokyklų, o 100%miestelio privalomų švietimo mokyklų buvo paremta „rankomis -rankomis „.
2024 m. Yra gilėjantys Pekino pagrindinio ugdymo reformos metai, mokymo programos kūrimo metai, mokytojų komandos statybos metai ir metai, kai atidžiai stebimas metų įgyvendinimas.Pekinas pagreitina struktūrinę švietimo tiekimo reformą ir skatina švietimo paslaugų tiekimą iš Monomerų mokyklų į švietimo grupės mokyklų rajonų tiekimą.
Tuo pačiu metu Pekinas nuolat skatino mažo masto, didelę ir diversifikuotą naują mokytojų mainų rotaciją.Šiuo metu daugiau nei 42 000 perkėlimo rotacijos mokytojai sudarė 79%mokytojų, kurie atitinka mainų rotacijos sąlygas. išplėsti.
Taip pat padidėjo pirminiai ir vidurinės mokyklos laipsniai, kuriems rūpi visuomenė.Pekinas trejus metus iš eilės iš eilės įgyvendino „naujai pridėtą 20 000 pradinių ir vidurinių mokyklų laipsnius“.
Be to, kalbėdamas apie nuolatinį švietimo ir mokymo tobulinimą, Pekinas naudoja aukštos kokybės pagrindinio ugdymo sistemos reformą su skaitmenizavimu kaip įėjimo tašką švietimo vertinimo reformai, vykdant aukšto lygio pagrindinio švietimo sistemos reformą. .Neseniai taip pat buvo sukurtas naujas „globalaus mokymo ir tyrimų“ modelis, siekiant geriau žaisti profesionaliai paremti mokymą ir pagrindinio ugdymo tyrimus ir palaipsniui sukurti naują mokymo ir tyrimų modelį su vertikaliais ryšiais, horizontaliu bendradarbiavimu, profesionalu, profesionalu efektyvumas ir stipri parama remti aukštos kokybės pagrindinio ugdymo raidą sostinėje.
Redaguoti Miao Chenxia
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author