Tegul „apskrities kultūros turizmo karščiavimas“ tampa nauja normalios turistų naujienų agentūros reporteriu Hu Jinwu

Estimated read time 3 min read
Per „gegužės 1 d.“ Mažos atostogos kai kurios mažos ir gražios apskrities lankytinos vietos tapo populiarios turistais.Susiję duomenys rodo, kad padidėjęs turizmo rezervacijų skaičius miestuose „Gegužės 1 -osios“ atostogose ir žemiau yra žymiai didesnis nei pirmojo ir antrojo kurso miestų, patvirtinančių, kad apskrities nišos lankytini objektai vis labiau palankūs.
Palyginti su pagrindinėmis vaizdingomis vietomis ir pagrindiniais turistiniais miestais, palyginti su „žmonių iš visuomenės“ modeliu, kai kurios apskrities lankytini objektai atrodo ramesni ir giminingi gegužės dienos atostogų metu.Žurnalistė pamatė Yiyi apygardos, Shangrao, Jiangxi, turistų vaizdinėje vietoje. Vietos kultūra kartu su subrendusiais komercinių operacijų modeliais palaiminimas leidžia turistams pasilikti.
Kadangi turizmas tampa gyvenimu, vis daugiau žmonių nebėra patenkinti „čia už turą“, tačiau atkreipkite daugiau dėmesio į kelionių patirtį.„Matant žmones“, esančių pagrindinių vaizdingų vietų ir pagrindinių turistų miestų scenoje, tai, ką mes matome Kuo daugiau žmonių labiau racionalūs, tuo labiau užtikrins jaukumą.
„Apskrities kultūros turizmo karščiavimas“ taip pat yra vis labiau subrendusios vidaus turizmo rinkos pasireiškimas.Padidėjus populiaraus turizmo koncepcijai, keičiasi turizmo rinkos vienkartinės ir homogeniškumo padėtis, o pamažu susiformavo daugialypis, daugialypis ir įvairus rinkos modelis.
Naujo modelio atsiradimas yra ir galimybės, ir iššūkiai.Kompetentingi skyriai įvairiose vietose turėtų sudaryti straipsnius, susijusius su turizmo pramonės segmentuojimu, ypač ilgalaikei vizijai, suvokdami tendenciją vis labiau tęsti personalizavimą, nišą ir komfortą turizme. „.Tai kelia aukštesnius reikalavimus „giliai ugdyti vietines“ kultūros ir turizmo skyrių galimybes įvairiose vietose: viena vertus, mes turime pagerinti atradimo galią, o sėdintys aukštos kokybės kultūrinio turizmo ištekliai negali būti matomi. Didžioji dalis paslaugų papildomų taškų ir sumažina administracinę intervenciją; Suderinama su regionu.
Turizmo pramonė yra žinoma kaip „Dūmų neturėta pramonė“ ir „Žalioji ekonomika“ ir yra vienas iš ekonomikos augimo taškų, vertinamų įvairiose vietose.Pastaraisiais metais buvo pynimo vidaus geležinkelio, greitkelių linijų ir net orlaivių maršrutų audimas, vis daugiau turistinių įrenginių buvo atnaujintos ir atnaujintos, o tai suteikia galimybių kultūros turizmo ratui.
„Apskrities kultūrinio turizmo karščiavimas“ taip pat atvėrė naują apskrities ekonomikos plėtros langą.Nesvarbu Naujovių turizmo formatai.
(„Xinhua“ naujienų agentūra, „Nanchang“, gegužės 6 d.)
„Qinghai Daily“ (2024 m. Gegužės 8 d. Leidimas 5: Jiangyuan apžvalga)
Atsakomybės atsisakymas: Išskyrus šaltinio rankraštį, aukščiau pateiktas turinys yra originalus „Qinghai“ rankraštis.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author