„Taikang“ visuomenės sveikatos ETF iniciatyva jungiama su 2024 m. Pirma

Estimated read time 3 min read

Balandžio 19 d. Tyedono valstija apima visuomenės sveikatą ir sveikos prekybos atvirojo indekso vertybinių popierių investicijų fondo iniciatyvos ryšio fondas, atskleidęs 2024 m. Ataskaitos pirmąjį ketvirtį.Fondo ataskaitiniu laikotarpiu nuostoliai buvo 176 400 juanių, o fondo dydis laikotarpio pabaigoje buvo 19,1118 mln. Juanių.

Ataskaita rodo, kad palyginamasis veiklos palyginimas yra procentinis punktas.

Nacionalinio saugumo visuomenės sveikatos ir sveikatos indeksą parengė ir išleido „Shenzhen Securities Information Co., Ltd“ ..

Fondo investicijų į tikslinį ETF santykį nėra mažesnis kaip 90%grynojo fondo turto vertės. mokamas.Fondas sudarė 95%ir 5%Nacionalinės vertybinių popierių biržos visuomenės sveikatos ir sveikatos indekso svorio bei Nacionalinės vertybinių popierių biržos ir finansų įstaigų RMB dabartinės indėlių normos (po -TAX).Todėl veiklos palyginimo etalonas gali realiai ir objektyviai atspindėti fondo rizikos pajamų charakteristikas.

Ateityje, jei tikslinis indeksas neatitinka reikalavimų (išskyrus veiksnius, kurie lemia tikslinį indeksą, kuris neatitinka reikalavimų, susijusių su pakitimais, kai reikia paruošti sudedamosios akcijų kainos indeksą), išėjimo išeitis Rodyklės paruošimo agentūra turi nuo dešimties darbo dienų, praneša apie Kinijos vertybinių popierių reguliavimo komisiją ir siūlo sprendimus, tokius kaip pakeitus fondo tikslo indeksą, konvertavimo operacijos metodą, susijungimą su kitomis fondais arba nutraukti fondo sutartis ir panaikinti ir iškviesti fondo sutartis Per 6 mėnesius.

Rengdamasis ir išleidęs indekso paruošimo agentūrą, kad sustabdytų tikslinį indeksą, fondo valdytojas išlaiko fondo investavimo į fondą operaciją pagal Fondo akcijų turėtojo interesų principą, kurį teikia neseniai paskelbta prekybos diena, kurią teikia neseniai vykusi prekybos diena Rodyklės paruošimo agentūra.) Tendencijų palyginimas:

Nuo fondo sutarties veiksmingumo, kaupiamojo grynosios vertės augimo tempo ir palyginus palyginimo su veiklos rezultatų palyginimu su tuo pačiu laikotarpiu, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu

Nuo fondo sutarties veiksmingumo, kaupiamojo grynosios vertės fondo augimo tempo ir palyginus palyginimo su veiklos rezultatais palyginimu su tuo pačiu laikotarpiu, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu, palyginti su tuo pačiu laikotarpiu

Kalbant apie investicinius portfelius, ataskaitinio laikotarpio pabaigoje buvo pasiekta investicijų dalis.

Tiksliau, dešimties sunkiausių fondo akcijų yra atitinkamai.

Fondo investavimo strategija ir operacijų analizė ataskaitiniu laikotarpiu ir makroekonominiai aspektai, pirmojo ketvirčio ekonominio pertvarkos ypatybės.Tradicinių departamentų atstovai, tokie kaip nekilnojamasis turtas, ir toliau koreguojami, infrastruktūra tęsia makro augimo ypatybes, tačiau mikro -MICRO -DEBTBT spaudimą.Tačiau eksporto departamentas pasinaudojo geresne bendros užsienio paklausos klestėjimu, o kovo mėn. Gamyba taip pat grįžo virš 50.Vartojimas parodo bendras pavasario festivalio savybes ir po pavasario festivalio, ir reikia pastebėti tęstinumą.

Kalbant Išsamus indeksas sumažėjo 3,19%, tai yra 7,62%.A -share rinka pirmiausia sumažėjo, o paskui -pramonės veiklos rezultatai, bankai, naftos naftos chemijos medžiagos, anglis, namų ūkio prietaisai ir kitos ciklinės pramonės šakos, ir augimo pramonės šakos, tokios kaip vaistai, kompiuteriai, kompiuteriai, kompiuteriai, kompiuteriai, kompiuteriai, kompiuteriai, kompiuteriai, kompiuteriai, kompiuteriai. , ir elektronika labai sumažėjo.

You May Also Like

More From Author