Tai vieša!Sičuanas planuoja pridėti 9 nacionalinius 4A lygio turistų lankytinus objektus 丨 Anksčiau perskaitykite Sichuaną

Tai vieša!Sičuanas planuoja pridėti 9 nacionalinius 4A lygio lankytinus objektus

Gegužės 6 d. Buvo išleista Sičuano provincijos kultūros ir turizmo departamento svetainė.Skirta nustatyti 9 vaizdines vietas, įskaitant Muchuuan Zhuhai turistų vaizdinę teritoriją, Muchuuan County, Leshan City.Viešumo laikotarpis yra 7 darbo dienos (2024 m. Gegužės 6 d. Iki gegužės 13 d.).1. Muchuuan Muchuuan Zhuhai turistų vaizdingas rajonas, Muchuuan County, Leshan City

2. Quzhou apygardos Qushi dvaro kultūros turizmo vaizdinė zona

3. Baishui ežero vaizdinė teritorija, Anzhou rajonas, Mianyang City

4. Geltonos katės turistų vaizdinė zona, Cangxi County, Guangyuan City

5. Baxianshan turistų vaizdinė zona, Pingshan County, Yibin City

6. ABA prefektūra Kuronggou kelionių vaizdinė zona

7. „Wuxuhai Scenic Area“, Kovlono apygarda, Ganzi prefektūra

8. Hongshano turistų vaizdingas rajonas, Xinlong County, Ganzi prefektūra

9. Liangshan prefektūra Yuexi County Shuiyunhua Raudonosios turistų vaizdinė zona


Optimizuokite verslo tinklo aplinką!Sičuanas „praneša apie gandą“ Žaliasis kanalas yra čia

Gegužės 7 d. Provincijos reklamos susitikimas, skirtas optimizuoti internetinę verslo aplinką.Iš konferencijos sužinojo, kad Sichuanas atidarys „pranešimą apie gandą“ žaliuosius kanalus, o naujai paleisti telefonai, svetainės, viešosios sąskaitos ir mažos programos „praneša apie gandų standartą“.Galite praeiti >>„Sichuan Internet Reporting“ gandų platforma: Žiniatinklio nuoroda;Sičuano nelegali ir blogos informacijos ataskaita karštoji linija: 028-962377;Sičuano verslo tinklo aplinkos kenksminga informacijos ataskaitų teikimo linija: 028-86600520;„Sichuan“ nelegali ir blogos informacijos ataskaitų pašto dėžutė: [email protected];„Sichuano ataskaita“ „Gandai“ „Wechat“ viešoji sąskaita ir@Sichuan ataskaita Pranešti.(Wang Ziyi)


Suteikite 20 000 pozicijų visoje šalyje dideliuose ir vidutinio dydžio miestuose, kad įdarbintų Sičuano stotį 15 -oje

Gegužės 7 d. Jis buvo išmoktas iš Sičuano provincijų žmogiškųjų išteklių ir socialinės apsaugos departamento.„Terring and Future“ 2024 m.EsmėDarbo mugė susiduria su jaunomis grupėmis, tokiomis kaip kolegijos absolventai.Susitikime dalyvavo daugiau nei 500 namų ūkių, ir tikimasi, kad jis sudarys daugiau nei 20 000 paklausos pareigų.Tarp jų 16 valstybinių įstaigų teikia 26 pasiruošimus,Organizuokite interviu įdarbinimą darbo mugėje.Ši darbo mugė įgyvendina tikrąjį internetinį paskyrimo metodą, kad galėtų iš anksto įsitraukti į vietą. Darbo mugė „Įeiti į puslapį ir užpildyti paskyrimo informaciją, užpildę susitikimo informaciją, kurioje galite dalyvauti susitikime.(„Sichuan News Network“)


Chengdu viešai prašė nuomonės!Tai susiję su būsto norma, bendruomenės pardavėju ir kt.

Gegužės 7 d. Chengdu planavimo ir gamtos išteklių biuras surengė „Chengdu miesto planavimo ir valdymo techninius reglamentus (2024 m.) (2024 m.) (Nuomonių projektas)“ (toliau – „reglamentai“) naujienų ventiliacijos posėdis. Dokumentas viešai prašo nuomonės.Iš susitikimo išmokta, kad peržiūra aiškiGyvenamojo lygis neturėtų būti mažesnis kaip 3 metrų, Pagerinti piliečių komfortą;Pusiau atviros erdvės, tokios kaip balkonas, dalis padidėjo nuo 15%iki 20%Tam tikru mastu padidėja namų būsto procentas, suteikiantis piliečiams daugiau vietos laikymui, ventiliacijai, ekologiškumui ir kt., Ir tai taip pat gali skatinti pakartotinį buto dizaino atnaujinimą.„Reglamentai“ aiškiai, šį kartą šį kartą pakoreguotiBendruomenės pardavėjas bus atnaujintasKalbant apie automobilių stovėjimo sunkumų sprendimą bendruomenėje, „taisyklės“ aiškiai pareiškė, kad šį kartą šį kartąSukurkite požemines automobilių stovėjimo vietas pagal „namų ūkius“Esmė(Paskelbta Chengdu)

You May Also Like

More From Author