Tai susiję su „Mokslo pagrindinio propagandos projektu“, o šeši Kinijos mokslo ir technologijų asociacijos skyriai kartu paskelbė pranešimą!

1. Pagilinkite „Reklaminis mokslininkų istorijos istorijos scenos dramos“.Visi vietiniai departamentai išrinko, atrinko ir rekomendavo išskirtinių mokslininkų istorijų paketą.Skatinkite vietoves organizuoti „Pranešimo apie Švietimo ministeriją pranešimą apie universiteto miestelio originalios kultūros boutique ir turą paleidimą“ (Langzheng Hall laiškas [2023] Nr. 21) ir kiti dokumentai.Skatinkite išskirtines kolegijas ir universitetus dalyvauti vertinant originalų „universitetų kultūrinį puikų reklaminių veiksmų planą“ ir „išsamią reformą ir puikius ideologinio ir politinio darbo kokybės gerinimo kolegijose ir universitetuose tobulinimo projektus“.

2. Atsargiai ugdykite aukštos kokybės pjeses ir trumpas dramas.Remdamasis paaukštinimo operacija, Kinijos mokslo ir technologijų asociacija išrinko aukštos kokybės dramas ir įtraukė viešumo projektų seką.Visi vietiniai departamentai pagal 2024 m. „Mokslininkų istorijos kongreso erdvę“ (Mokslo ir technologijų korporacijos asociacija [2024] Nr. 2) atlieka gerą mikro -spanos dramos kūrimo ir atlikimo darbą.

3. Vykdykite „True Shangmei savanorių tarnybos komandą“ 2024 m.Kinijos mokslo ir technologijų asociacija ir Kinijos literatūros ir meno federacijų federacija organizuoja „Seching Misimi savanorių tarnybos komandos“ ekspertų universiteto miestelio veiklą, kviesdami menininkus ir mokslininkus patekti Komentuoti universiteto miestelio mokslininkų temą.Skatinkite dideles ir vidurines mokyklas pakviesti tarnybinių komandos ekspertus atlikti vieną porą ir pakviesti mokslininkus ar kryžminius ekspertus, kad jie per literatūros federaciją vadovautų netaisyklingai kviečiant atitinkamas sritis.Sąlyginės provincijos lygio laisvųjų menų federacijos turėtų imtis iniciatyvos dalyvauti įgyvendinant Propagandos projektą, gilinasi į didelių, vidurinių mokyklų ir mokslinių tyrimų institutų tyrimą ir rinkimą, sukurkite daugiau ir geresnių meno kūrinių, atspindinčių dvasią, atspindinčią dvasią, atspindinčią, atspindintį ir atspindintį dvasią, atspindinčią, atspindintį ir atspindi daugiau ir geresnių meno kūrinių, atspindinčių dvasią, atspindintį dvasią, atspindinčią ir geresnius meno kūrinius, atspindinčius ir atspindi daugiau ir geresnių meno kūrinių, atspindinčių daugiau ir geresnių meno kūrinių, atspindinčių dvasią, atspindinčią daugiau ir geresnių meno kūrinių, atspindinčių ir geresnius meno kūrinius, atspindinčius ir geresnius meno kūrinius, atspindinčius jų dvasią. mokslininkai.

(2) Organizacija dažnai atlieka daugiau rezultatų, kad pagerintų projekto poveikį

1. Nuolat vykdyti spektaklių seriją.Pasinaudokite pirmakursių priėmimo sezonu kolegijose ir universitetuose, o visi kolegijų ir universitetų pasirodymai vyks pirmakursiams.Šeši departamentai kartu surengė „galingos galios atgaivinimo ateitį su mūsų mokslu ir technologijomis, kad sukurtų svajonę -sukūrė Kinijos Liaudies Respublikos 75 -ąsias metines. Makao, Honkongo ir Makao turo sugrįžimas buvo normalizuotas, o dvasinės parodos plėtra kartu su Honkongo ir Makao jaunimo mokslu ir kultūriniais mainais ir dvasinė mokslininkų paroda buvo vykdoma tuo pačiu metu.

2. Daugiafunkcinė kaina plečiant inžinerinius produktus.Kinijos mokslo ir technologijų asociacija rekomenduoja du aukštos kokybės repertuarus nacionalinio teatro scenoje.Skatinkite universitetų veiklą plačiai susisiekti, ištirti partijų mokyklų (akademijos) veiklą visuose lygmenyse, kadrų kolegijose ir grupių mokyklose; Dalyvauti.

3. Praturtinkite „Mokslo ir Kinijos“ turinį.Kinijos mokslų akademija ir Kinijos inžinerijos akademija taip pat daro gerą akademikų ir ekspertų darbą. Departamentai aktyviai organizuoti turo veiklą ir įgyvendinti įvairius mokslininkus pagal faktinį planavimą.


(3) novatoriškos organizacinės formos įkvepia jaunimo susidomėjimą

1. tvirtai palaikykite studentų visuomenę.Visi vietiniai departamentai turėtų remti studentus kaip centrą, remdamiesi subjektų mokykla ar lanksčiomis organizacijomis, tokiomis kaip mokyklų mokslo ir technologijų asociacijos, kolegijos, centrinės ir asociacijos, ir plačiai vykdomos mokslinės temos dramos kūrimo, kuriant universiteto miestelio kultūrą “. Akademija su drama “, sukurianti„ pirmojo kiemo kūrimo ekologiją “.„Studijų studijų studija“ turėtų aktyviai susieti mokyklos istorijos tyrimus, kad atliktų mokyklos istorijos tyrimus, atrastų jaudinančias mokslininkų patriotinio atsidavimo istorijas ir sukurtų mokslininkų istorijas.Kinijos mokslo ir technologijų asociacija organizuoja socialinę „etapo link Žemės link“ praktiką, skatina visas vietas ir departamentus vykdyti regiono socialinės praktikos temos veiklą pagal tikrąją situaciją ir skatinti didelius ir didelius bei Vidurinės mokyklos, įtrauktos į kvalifikuotą veiklą, į ideologinių ir politinių kursų praktiką ir mokymo programos valandas ir kitas valandas.

2. energingai plėtoti mokslininkų dvasinio tinklo komunikacijos turinio turinį.Šeši departamentai ir toliau vykdė „mokslinių stabų“ temos atrankos veiklą.Jianqiang made good use of the „scientist spirit” column of smart education, and established the „Cloud Theater” of the full media communication platform to create the ideological and political classroom of Rong Media Platform, and promote the extension of scientists’ excellent resources to kaimo, toli ir etninės teritorijos.Skatinkite visus padalinius organizuoti jaunus žmones aktyviai dalyvauti įvairiose veiklose, kurias vykdo tokios platformos kaip „WeChat“, „Weibo“ ir „Fengqi Xuelin“ vaizdo įrašų numeriai. Stiliaus konstrukcijai kurti, kad jauni žmonės galėtų iš tikrųjų mokytis mokytis iš mokymosi dalyko, pagrindinio kūno ir praktikos dalyko.

You May Also Like

More From Author