Tai nuostabu!Ši mokykla pasinaudoja pažymio „detonacijos“ sporto susitikimu, kad galėtų priimti

Estimated read time 4 min read

03:13
„Chao Xin“ reporteris Tong Xin reporteris Zhu Lzhenas
Mokykloje yra tik viena klasė.
„Hangzhou GAO Education“ pradinė mokykla yra nauja mokykla, šiuo metu pirmaisiais metais tik 8 klasės.Neseniai mokyklos žaidimai vyko 2024 m. Pavasario žaidynėse.
Atidarymo ceremonijoje komandos priešakyje yra nacionalinės vėliavos sargybiniai, kuriuos sudaro Zhejiang verslo profesinio ir technikos koledžo atstovas.Po mėlynu dangumi ir baltais debesimis jie laikė nacionalinę vėliavą ir žengė tvirtą bei galingą žingsnį, eidami link pakylos.Tai turi visiems pareikšti, kad mes esame tėvynės viltis, ir turime pridėti spalvų prie Nacionalinės vėliavos ir laimėti tėvynės šlovę.
Po Hangdžou Gaojiao parko pradinės mokyklos pasirodymo.ELF ant mokyklos vėliavos užtikrintai veikia išmanioje planetoje.Rankų ir kojų kėlimas pabrėžia kiekvieno vaiko sveikatą, kūrybiškumą ir saulės spindulius Gao pradinėje mokykloje.
Vėliau tėvai vilkėjo raudoną savanorių paslaugą, laikė balionus ir ėjo per pakylą.Teigiama laikysena ir karštas nuoširdumas, parodantis jų norą augti kartu su vaikais.Jie buvo entuziastingi ir buvo pasiryžę padėti šiam žaidimui.
101 klasės tema yra „Didžioji kosmoso karjera, didžiulis žvaigždėta dangus“.
Mergaičių linksminančios komandos yra stiprios, o kiekvieną dieną šokantys užpildomi ilgesys didžiuliam žvaigždėtam danguje.Berniukai laiko reklamjuostę, sumaniai kovoja su mokyklos ženklelio logotipu ir žodžiais „Artėjantys mokslas ir Saulės judėjimas“, o kūrybiškumas ir tikėjimas yra susipynę, parodantys naujos kartos studentų ryžtą prisijungti prie aviacijos ir kosmoso pramonės.Tėvai lėtai laikė vėliavą, o dronai pakilo tuščia, ir jie palaikė vaikų entuziazmą tyrinėti Visatos žvaigždes.
102 klasė yra pagrįsta „Smart žemės ūkio, žaliosios technologijos“ tema.
102 klasės vaikų veidai yra nesubrendę ir šypsosi.Sunkaus darbo dvasia buvo apstulbusi krūtinėje, o garsūs šūkiai kalbėjo apie savo svajones.Muzikos ir šokio žingsniai yra susipynę, išmanios technologijos ir ekologiškos ekologijos susiliejimas, rodantis edukacinę garso ir vaizdo šventę.
103 klasė remiasi „Kinijos Materia Medica, Life Science“ tema.
„Ma Qianzi, Cassia; Cangei ir Lotus Seeds; Geltoni vaistai, karčiosios pupelės …“ Dinaminis ritmas dainavo takelį „Materia Medica“ rinkinys, integruojantis sportą ir mokslą.„Materia Medica Compendium“, „Materia Medica“ šedevras, turi svarbią šiuolaikinės medicinos, botaninės, agronomijos ir kitų disciplinų poziciją su savo moksline ir praktiškumu.Kiekvienas 103 klasės vaikas ir ryškūs ritmai ir tvarkingi žingsniai yra kupini gyvybingumo ir gyvybingumo.
104 klasės tema yra „Tiangong Class, Building Dream Stars“.
104 klasės merginos šoko elegantiškame šokio sijone kaip žvaigždės kosmose.Komandos astronautai buvo ypač pastebimi.Jie modeliavo judesius sunkioje aplinkoje, šokinėdami ir lengvai sukdami, tarsi keliaudami į kosmosą.104 klasės spektaklis yra tarsi kosmoso nuotykis.
105 klasės tema yra „Kelionės kartu,„ Happy Planet ““.
Žmonės yra maži ir energingi, o maži 105 klasės astronautai atnešė gyvybingą „vaikų dangų“.Jie nekantrauja tapti astronautais, keliaujančiais į kosmosą, ir yra mažoje GAO švietimo visatoje dainuojant ir šokant.Vaikų šypsenos buvo tarsi žydėjusi gėlė.Iš jų ramios ir jaudinančios išraiškos galima pastebėti, kad jie yra kupini pasitikėjimo savimi, nustato stilių ir žaidimo lygį.
106 klasės tema: „Rockets“ paleidžiama, paklauskite dangaus.
Po dangumi jis yra veikiamas ir greičiausiai bus apgautas.106 klasė vaikai mėgsta tyrinėti ir sunkiai dirbti.Jie pasiryžo laimei, išplėtė mokslinius sparnus ir išleido spalvų svajonę.Pradėjus raketas, kiekvienas vaikas parodo pasitikėjimą savimi džiaugsmo garse ir jie juda pirmyn į mokslinį ir žavų pasaulį kartu su gyvybingais šokio žingsniais.
107 klasė: Šėkokite tarpžvaigždinį, sudegink visatą.
107 klasės mokiniai dėvėjo mėlynai ir baltą šokių drabužius, o kai jie buvo paversti, jie atrodė mėlyna galaktika.Keturi studentai šoko ir šoko tarp astronautų ir erdvėlaivio, šokdami tarp tarpžvaigždinių, kaip ir tarpžvaigždinis keliautojas.Puošniuose burbuluose maži 107 -osios klasės šokėjai parodė mums savo sveiką figūrą ir atkaklią sporto dvasią tvarkingu ir ryškiu šokiu.Galiausiai jie šaukė į sporto susitikimą su garsiais šūkiais ir sprogo įvykio vietoje.
108 klasė: Žvilgsnis į žvaigždėtą dangų ir laikosi svajonės.
Svajonė yra sėkla, sudygusi pradiniame tyrinėjime.Aš tikiu, kad kiekvienas vaikas svajoja kosmoso svajonę, kai tylią naktį žvelgia į žvaigždėtą dangų.108 klasė „Aerospace“ drabužiuose vaikus, pasitikėjo savimi ir gyvybingumą su šypsenėlėmis, perteikė aistrą ir meilę užrašais, šoko iš bendradarbiavimo ir atkaklumo šokio žingsniais ir kartu su mumis nuvyko į nuostabią „dangaus kelionę į dangų“.
Chen Lingjie, „Hangzhou Gao Education Park“ pradinės mokyklos viceprezidentas, teigė, kad žaidimai bus fitneso demonstravimas, dvasios skatinimas ir civilizacijos paveldėjimas. Nauja kelionė.
„Nurodykite šaltinį”
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author