Sveikatos tarnyba nauja tyrinėjimas Junfeng Ridge Land Land vaikų paauglių stuburo sveikatos institucijos intervencijos mokymo bazė

Neseniai Vaikų vaikų stuburo sveikatos intervencijos skyriaus mokymo kursų atidarymo ceremonija, kurią vedė Valstybinis sporto mokslo institutas ir Oorganizavo Guangdžou Ridge Health Management Co., Ltd. Parkas.Įvykio vietoje „Junfeng“ stuburo stuburo techninės priežiūros centras oficialiai tapo vaikų paauglių stuburo sveikatos organizacijos intervencijos mokymo baze, kuri parodo pramonės pripažinimą ir patvirtinimą jos stuburo sveikatai.

Susitikime Mokslinių tyrimų instituto Rezultatų pertvarkymo departamento direktoriaus pavaduotojas Sporto valstybiniame sporto generalinėje administracijoje, Zhou Weihai, Guangdongo sporto mokslų instituto direktoriaus pavaduotojas ir Chen Tejun, Junfengo vyriausiasis rinkos pareigūnas, Junfengo vyriausiasis rinkos pareigūnas. Bendrovė, pasakė kalbą.„Qu Weiming“ teigė, kad šis mokymo kursas yra mokslinių tyrimų laimėjimų pertvarkymo projektas.Zhou Weihai teigė, kad tikisi, jog studentai aktyviai dalyvaus, apsikeitė ir progresuos šiame mokyme, ir sunkiai dirbs vaikams ir paaugliams sunkiai dirbti vaikams ir paaugliams.Chenas Tejunas teigė, kad įgalinus teorines žinias ir praktines operacijas, čia išsiskiria puikūs stuburo sveikatos intervencijos padaliniai ir įterpia naują gyvybingumą ir motyvaciją į vaikų stuburo sveikatos karjerą.

Suprantama, kad norint kruopščiai įgyvendinti „sveiką Kinijos 2023 m. Planavimo kontūrą“ ir „Sporto galios statybos kontūrą“, bendrąją sporto administraciją ir Švietimo ministerijos „Pranešimą apie gilėjančią fizinio lavinimo integraciją ir sveikos skatinimo skatinimą ir sveikai skatinamą sveiką. Jaunimo plėtra “, valstybinės sporto administracijos administracija Fizinių mokslų institutas pradėjo mokymo kursus vaikams ir paaugliams bei stuburo sveikatos intervencijai, kuriomis siekiama ugdyti talentus susijusiose sritys Kinijos vaikų ir paauglių.

You May Also Like

More From Author