Sveikatos mokslas vaidina naujus triukus!Čia atidarykite sveikatą

Estimated read time 2 min read

Kiekvienų metų balandžio 15 d. Iki balandžio 21 d. Nacionalinė navikų prevencijos propagandos savaitė.Siekiant išpopuliarinti žinias apie naviko prevenciją ir gydymą, balandžio 17 d. Jangpu ligoninės rajono ambulatoriniame pastate buvo surengtas specialus įvykis.Pacientai, dalyvaujantys veikloje, gali įtraukti ir suprasti naviko žinias, atidarydami ligoninės duris nauju būdu.

Daugiau nei 10 sveikatos patikrinimų -taškai daro žygio liniją įdomesnę

Ar gimdos kaklelio vėžys bus užkrėstas ŽPV?Ar nereguliarios menstruacijos, ar ciklo sutrikimai gali būti virti?Koks kinų medicinos vaidmuo moteriškose navikuose?Šis įvykis sutelktas į trijų lygių prevencijos žinias apie moterų įprastus navikus.

Laimingi rinkiniai, skaičiuojant virvių praleidžiant, ašarojant prekės pavadinimus … Kiekvienas žaidimas susikerta trijų lygių prevencijos žinias, susijusias su ligų prevencija, didelės rizikos patikrinimu ir ligos standartine diagnoze bei gydymu projektavimo proceso metu.Piliečiai nekantrauja išbandyti kumščius ir prisimena sveikas žinias savo širdyse skyrių kolekcijoje ir dalyvaudami žaidime.Be interaktyvių žaidimų, ligoninė taip pat surengė specialiųjų patirties projektus, tokius kaip ausis palaidotos pupelės, skleidė Kinijos medicinos sveikatos kultūrą, palaikydama sveiką gyvenimo būdą ir atvėrė sveiką kovos su šansų prevencija ir prieštaravimų kelionę.

Daugiau nei 20 garsių medicinos ekspertų sveikatos mokslą labiau tikimasi

Veiklos metu medicinos ekspertai, susiję su ginekologiniais navikais ir krūties chirurgija, buvo vykdomi konsultuojant sveikatos priežiūros paslaugas, sveikos valdymo paslaugos, susijusios su piliečiais, kiekviename perforatoriaus taške ir teikė sveikatos valdymo paslaugas, kad padėtų piliečiams laiku atrasti sveikatos problemas.

Internete ligoninė išleido 6 moterų navikų tematikos mokslo populiarumą gyvų transliacijų.”Supraskite moterų navikų, būdo prevencijos, ankstyvojo gydymo būdo ir gydymo progreso tiesą ir pan., Tikimės, kad per 140 metų naudodamiesi profesionaliais Raudonųjų namų pranašumais mes naudojame šį naują atvėrimo būdą”. Ligoninės, skirtos RED Socialinės visuomenės gerovės atsakomybei už namą.

Tekstas/paveikslėlis: Chen Tao

Redaguoti: Wen Qian Ting Ting

*Perspausdinta, nurodykite oficialų „WeChat“ iš Šanchajaus Yangpu

You May Also Like

More From Author