[Sveikata] Geriausias žmogaus kūno sporto laikotarpis: tu esi jaunas, ar tu darai!

Estimated read time 2 min read

 vaizdas

 1Skirtumas tarp vyrų ir moterų judėjimo

 Moterims bet koks pratimas turi laikytis paprastumo principo į sunkumus ir žingsnis po žingsnio bei pasirinkti tinkamą mankštos kiekį, kad suformuotų nuostabią formą ir pagerintų fizinį pasirengimą.Ne godus.Ypač daroStiprumo treniruotėsLaikas padaryti daugiau jėgos ir turi būtiNepamirškite ištempti po mankštosSankryža

 Vyrams svarbiau kontroliuoti mankštos intensyvumą.Niekada negerkite daug alkoholio po mankštos ir nedelsdami rūkykiteSankryžaPriešingu atveju bus pridėta širdies ir kraujotakos našta.

 2Skirtumas tarp oro judėjimo

 Kai oras šaltas, visų pirma, turime imtis šilumos priemonių, o paskui pasiruošti šiltaiKiek tik galima daugiauNedarykite užsiėmimų lauke žiemąOras žiemą yra prastas, tačiau jis nebus palankus mūsų geresniam mankštai.

 Kai orai karšta, žmogaus fizinė energija bus palyginti didelė.Žingsnis po žingsniopratimas.

 Antra, vasaros mankštos metu labai rekomenduojama po mankštos pridėti šiek tiek druskos tirpalo.Jei oras karštas iki 35 ° C, vis tiek norite mankštintis, tada plaukimas yra labai geras pasirinkimas!

 3Žmonės, kurie netinka sunkioms mankštos

 Kai kuriems žmonėms mankšta yra kenksminga ir nuostolinga, įskaitant širdies ligas, kvėpavimo takų ligas, kaulų sklerozę, sunkią anemiją, smegenų ligas, ausų ligas, plaučių ligas, epilepsiją ir kitus žmones

 Kadangi mankšta yra per stipri, tai sukelsPer didelis širdies ritmas, Negali laiku aprūpinti pakankamai energijos kūno, todėl minėta grupė turi būti ypač atsargus!

 4. Other exercise precautions

 Negalima mankštintis, kai esi pilnasGeriausias2 valandos po valgioMankšta po to.Prieš mankštą, užuot tiesiogiai įeinant į mankštos būklę, reikia atlikti visiškai šiltą ruošimąsi, o kitaip raumenų įtempimas ir sužalojimas yra linkę įvykti.

You May Also Like

More From Author