Sveika druska · Pradėkite nuo jūsų ir manęs -žemo natrio.

Estimated read time 6 min read

„Baiwei druska yra pirmoji“.Tačiau moksliškai įrodo, kad per didelis druskos vartojimas gali pakenkti fizinei sveikatai.

Atsakant į nacionalinę „sveikos Kinijos 2030“ planavimo kontūrą ir žmonių supratimą apie mažai natrio druskos valgymą balandžio 19 d. Popietę, kaip „sveikos Kinijos druskos mažinimo veiksmo“ dalis, patekusi Aš darau žemo natrio temos temą trečiame „Xinhua“ naujienų agentūros išsamiame pastate.„Wuyangfeng Feng“ ir vyriausiasis Kinijos druskos Pekino -tianjin -hebei bendrovės, Pekino universiteto klinikinių tyrimų instituto direktoriaus pavaduotojo, klientų vadybininkas , kad visuomenė supranta ryšį tarp mažo natrio druskos ir sveikatos.

(Paskaitos scena)

Galite žinoti, kad maža druska atrodo nepastebima, tačiau ji ir toliau teikia reikiamas maistines medžiagas, reikalingas žmogaus kūno veikimui, kaip ir saulei, orui ir vandeniui.Bet ar jūs žinote, kad per didelis druskos suvartojimas kenksmingai.Statistika rodo, kad žmonės šiuo metu viršija druskos standartą, o „druskos mažinimo mažinimas“ tinkamai tapo sveiko gyvenimo poreikiu.

Nuo 2019 m. „Health China“ pradžios „China Salt Group“ laikė „druskos mažinimo operaciją ir nacionalinės sveikatos skatinimą“ kaip svarbią naujos eros užduotį.Nuo praėjusių metų pabaigos „Xinhua“ naujienų agentūra pakeitė visokias druskos vidaus valgykloje ir prekybos centruose, esančiuose žemo natrio druskos galvų galvutėse.

Kodėl mažai natrio druskos yra veiksminga druskos mažinimo priemonė?

Pastaraisiais metais 14 departamentų, tokių kaip Nacionalinė sveikatos ir sveikatos komisija, kartu suformulavo ir išleido „širdies ir kraujagyslių ir smegenų kraujagyslių ligų prevencijos ir gydymo planą (2023–2030)“.Šis planas aiškiai siūlo darbo tikslus.Šis planas paskatins mažo rango druską kaip veiksmingą priemonę, siekiant užkirsti kelią širdies ir kraujagyslių bei smegenų kraujagyslių ligoms, skatinti druskos įmones gaminti ir parduoti mažai natrio druskos, ir reikalauti, kad valgyklos, viešojo maitinimo įstaigos ir pensijų institucijos reikalautų pagrįstų dietų.Tai suteikia politinį žemos natrio druskos skatinimo pagrindą.

Pekino universiteto klinikinių tyrimų instituto vykdomojo direktoriaus pavaduotojas Wu Yangfeng vadovavo daugybei žemo rango druskos tyrimų projektų ir paskelbė tyrimų rezultatus geriausiuose tarptautiniuose medicinos žurnaluose, kuriems buvo didelis dėmesys ir pripažinimas namuose ir užsienyje.

Koks yra druskos ir hipertenzijos santykis?

Žemos natrio druskos sveikatos žinių paskaitoje, atsižvelgiant į ryškų ir paprastą kalbos stilių, druskos istoriją ir pagrindinį naudojimą, fiziologinius natrio (druskos) poreikius, druskos ir hipertenzijos ryšį šiuo atveju. Šiuo atveju tai yra, kad tai yra. Lengva suprasti neaiškių mokslinių tyrimų įrodymų seriją protingais būdais, kurie labai sutelkia auditorijos interesus įvykio vietoje ir padeda visiems giliai suprasti svarbias žinias apie mažai natrio druskos, kad būtų skatinama sveikata. Naudojant mažai natrio druskos, pateikiami pakankamai mokslinių įrodymų.

(Wu Yangfeng, Pekino universiteto Klinikinių tyrimų instituto direktoriaus pavaduotojas)

Be to, sunki padidėjusio kraujospūdžio situacija mano šalyje skubiai reikia skatinti ir naudoti sveikas žemas natrio druskas.

Profesorius Wuyangfengas paminėjo, kad visame pasaulyje per didelis druskos suvartojimas (daugiau nei 5 g per dieną) sukėlė 3 milijonų žmonių širdies ligų, insulto ir susijusių ligų per metus mirti.Tarp jų -keturios keturios, gaunamos iš mažų šalių, o beveik pusė žmonių yra jaunesni nei 70 metų.

Dėl per didelės druskos sukelia daugybę pacientų, sergančių hipertenzija, o pastarasis dar labiau sukelia dažną insultą, širdies ligą ir priešlaikinę mirtį.Dietos įpročiai ir maisto kultūra, susidariusi Kinijoje tūkstančius metų, daugeliui žmonių apsunkino pakeisti aukštųjų valgymo įpročių ir skonio galimybes.

Remiantis Nacionalinio mitybos tyrimo duomenimis per daugelį metų, palyginti su daugeliu pasaulio šalių, mano šalies gyventojų natrio vartojimas yra didelis, o kalio suvartojimas yra mažas.Todėl mažai natrio druskos mažinimo kalio papildymo formulė yra geriausias pasirinkimas mano šalies žmonėms.

Tarptautiniu mastu daugelis šalių pradėjo skatinti žemo rango druską ir anksčiau sėkmingai įgyvendinti praktiką.Šie atvejai ir toliau įrodo mažai natrio druskos svarbą nacionalinei sveikatai.Naujausias atvejis yra tas, kad Singapūro vyriausybė „sumažins natrio suvartojimą“ kaip vieną iš nacionalinių strategijų 2022 m. Ji palaiko mažai natrio druskos vartojimą vyriausybės subsidijose, tikėdamasis sumažinti Singapūro hipertenzijos paplitimą.

Apibendrinant, daugybė praktikos ir eksperimentinių rezultatų rodo, kad nacionalinė vyriausybė pasisako už mažai natrio druskos, kurią patvirtino moksliniai tyrimai, plačiai praktikuojami tarptautiniu mastu ir gali būti stipriai skatinamas socialiniu lygmeniu.

(Medicinos mažai natrio druskos viešumo plakatas)

Kaip nacionalinė druskos pramonės komanda, „Zhongyan Group“ aktyviai reagavo į „sveiką Kinijos druskos mažinimo veiksmą“, aptarnaudama šalies ir žmonių poreikius ir energingai pasisakė už mokslinę druskos mažinimą ir sveikos druskos mainus.Remiantis nacionaliniais standartais, jis paeiliui sukūrė žemo rango druskos serijos produktus, pagrįstus ežero druska, Wells druska ir jūros druska kaip žaliavos.

Paskaitų svetainėje vyriausiasis Kinijos „Yanjing“ ir „Hebei“ įmonės klientų vadovas pristatė svarbias „Salt“ žinias, turinčias tvirtų profesinių žinių, ir paaiškino, kad vartotojų bendro susirūpinimo dėl druskos yra karštos temos. Dalinkitės praktiniu gyvenimu, kad sumažintumėte druskos mažinimą.

(Dong Jing, „Zhongyan Jingjin -hebei Company“ vyriausiasis klientų vadovas)

Be to, per „Patvirtinimo įvadą“ apie druskos ir mėlynos spalvos krištolo dvasios vaizdo įrašą mielame talismane leiskite visiems suprasti skirtumą tarp žemos natrio druskos ir įprastos druskos nuostabioje ir įdomiame garso ir vaizdo kalboje.

Kur yra skirtumas tarp mažai natrio druskos ir įprastos druskos?

Zhonjaninė natrio druska yra pagrįsta, kad būtų galima pagrįstai pridėti kalio chloridą, remiantis įprasta druska, kad būtų skatinama natrio ir kalio pusiausvyra Paprastosios druskos druskos nėra daug, todėl paprastiems žmonėms sunku tai pastebėti. Kodėl gi ne?

Mano šalies autoritetingos institucijos atliko didelius empirinius tyrimus. %.

Be to, Pasaulio sveikatos organizacija (PPO) skatins mažai natrio druskos kaip veiksmingą druskos mažinimo strategiją 2023 m. Druskos mažinimo ataskaitoje.Galima pastebėti, kad Zhenjanos mažai natrio druskos „lobis“, kiekviena šeima turi kuo greičiau paruošti, ilgą laiką.

Ateityje „China Salt Group“ ir toliau aktyviai teiks nacionalinę plėtros strategiją, įgyvendins druskos mažinimo Kinijoje mažinimą ir bendradarbiaus su tokiais partneriais kaip „Xinhua“ naujienų agentūra Turtingos ir įdomios populiarios mokslo paskaitos ir įvairios propagandos veiklos formos.

Sumažinta druska be druskos, mažai natrio.Ko jūs laukiate?

You May Also Like

More From Author