Sutrikimas tradicinio virimo intelektualiam maitinimui, kad padėtų sveikai Kinijai

Vadovaujami politinių veiksnių, tokių kaip „Naujieji metai vietoje“, pusiau užfiksuoti ingredientai tapo dar vienu vėjuotu atidarymu.Susidūrę su šia tendencija, pirmoji virėjų partija turės pirmąją daugiau nei dešimt provincijų partiją, beveik šimtą trečdalių miestų; 500 000 žmonių mastas įkurti 300 000 300 000 žmonių.

  Remiantis valstybinės sveikatos ir sveikatos komisijos „Kinijos gyventojų mitybos ir lėtinėmis ligomis (2020 m.), Remiantis Kinijos gyventojų antsvorio nutukimo padėtis tampa vis sunkesnė. Pusiausvyra tapo tiesiogine antsvorio nutukimo priežastimi; Restoranai, maisto perdirbimas turėtų atkreipti dėmesį.Kaip pagrįstai suderinti dietą, subalansuoti mitybą, skatinti sveikatą ir tapti nauja visuomenės paklausa.

  Kainavusi „Confeer“ reklama trijų patiekalų per dieną. Sprendimai padeda „Nationals“ diegti intelektualųjį maisto gaminimą ir mėgautis protingu maistu.Wang Lei, prekės ženklo „Kitchen Master“ generalinis direktorius, paskatino bendrovės vykdomąją komandą dalyvauti su pramonės svečiais, žiniasklaidos ir nacionaliniais pardavėjais.

  

  Plačiai populiarėjant „valgymo sveikatos“ koncepcijai, virtuvės prietaisai pamažu tampa „Darlings“ namų prietaisų rinkoje.Vis dėlto, nors įvairių rūšių virtuvės prietaisai yra įvairūs, patogūs ir patogūs, žmonėms, kurie dažniausiai užsiima darbu, vis dar sunku išspręsti kritiškiausią „maisto gaminimo“ nuorodą.

  

  Kaip naujojo tipo šeimos maitinimo modelio pradininkas, prekės ženklas „Kitchenman“ yra įsipareigojusi išspręsti valgymo namuose problemą intelektualiomis priemonėmis.Wang Lei, „Zhongshi Minan“ generalinis direktorius, pristatė virėjus su „Device+Food+Cloud“, „Sweeping“ ir „Trijų štabų“ šerdimi, kaip pagrindinę: vartotojams reikia tik pridėti pusiau užfiksuotus ingredientus į intelektualius virtuvės prietaisus ir nuskaityti kodą, jūs, jūs, jūs. Gali naudotis geriausios virėjų komandos „debesų receptai“, kad padėtų pastatytoje įrangoje. druska išėmusi.

  

  

  Jūs negalite gyventi maistu ir meile.Tobulinant gyvenimo sąlygas, gyvenimo būdo pakeitimą ir vartojimo koncepcijos modernizavimą, virtuvė išsivystė iš vienos maisto gaminimo vietos į asmeninės sveikatos valdymo platformą ir šeimos emocinės komunikacijos erdvę.Wang Lei teigė, kad naujoviškos virtuvės prietaisų, pusiau užbaigtų produktų, ingredientų, ingredientų ir internetinių paslaugų platformų integracijos virėjai naujovėje ir pavertė tradicinius maisto gaminimo būdus, kad sukurtų naują šeimos virtuvės ekologiją.”Mes tikimės, kad virėjai privers daugiau žmonių įsimylėti valgymą namuose ir gyventi sveikesnį, patogesnį ir laimingesnį gyvenimą.”

You May Also Like

More From Author