Sutelkite dėmesį

Estimated read time 3 min read

NAUJIENOS NAUJIENOS  Kaip viena iš Fujian provincijos kultūros ir turizmo ekonominės plėtros konferencijos, kuria 2024 m Pasaulio tyrimų turizmo organizacijos, Tarptautinių svetainių svetainių, Tarptautinės stovyklos asociacijos, Tarptautinės stovyklos asociacijos, Tarptautinės stovyklos asociacijos, Tarptautinės stovyklos asociacijos, Tarptautinės stovyklos asociacijos, Draudžiamo miesto koledžo, Kinijos nematerialios kultūros paveldo apsaugos asociacijos, asociacijos atstovų, Asociacijos atstovų atstovų tarptautinės ir vidaus turizmo tyrimų organizacijos ir asociacijos atstovai. Namuose ir užsienyje šimtai žmonių, įskaitant mokyklų atstovus ir kolegijų bei universitetų ekspertus, ir provincijos, miestų ir apskričių lyderiai susirinko kartu aptarti pasaulio palikimo tyrimų plėtros plano ir stengtis sustiprinti Tarptautinė Fujian provincijos kultūros turizmo prekės ženklo įtaka ir skatina koordinuotą provincijos kultūros turizmo ekonomikos plėtrą.

„Kultūros paveldas nėra būdingas tautai šalyje. Tai yra bendras mūsų žmonių palikimas.” Dėmesys kultūros paveldo ir kultūros galiai. Gyvi išteklių išteklių veikla kultūros paveldo išteklių.

Temą pasidalino Shan Xiangxiang, buvęs rūmų muziejaus dekanas ir rūmų muziejaus dekanas.

Musonas pučia Tonggango erškėčius ir visų tautų garsą jūros garse.Kaip senovės jūrinio Šilko kelio, Pasaulio miestas, pradinis taškas, pirmoji istorinių ir kultūrinių miestų partija ir Rytų Azijos kultūrinė sostinė, Quanzhou turi gilų kultūros paveldą.Akinantys žvaigždžių nežaidimo šaltiniai ir kultūrinio turizmo ištekliai yra „Šeimos dugno“, kuriame yra Quanzhou storas tyrimų turizmas.Susitikime Lu Xiu „Quanzhou“ kultūros turizmo biuro šeima padarė nuostabų „Quanzhou“ pasaulio paveldo tyrimų turizmo išteklių paaukštinimą “.

Jūrų kultūra yra Kvanžou kultūrinis įspaudas tūkstančius metų, be to, tai taip pat pati ryškiausia Hui’ano išnaša.Hui’an Shanhai, ne -relikacija.Susitikime Hui’ano apygarda išleido nacionalinį turistinį maršrutą ne gretutiniu keliu ir „Hui’an Marine Valenture Education and Tyrimų kursu“.Vėliau Quanzhou turizmo asociacija pasirašė strateginį bendradarbiavimą su Malaizijos diržo ir kelių komitetu, kad dar labiau sustiprintų Quanzhou pasaulio paveldo tyrimų turizmo reklamą ir išteklius ir padėtų Quanzhou sukurti gerai žinomą mokslinių tyrimų turistų lankomą vietą namuose ir užsienyje.

Pasaulio paveldo ištekliai miesto dialogo dialogo tyrimų turizmo produkto plėtros tema dialogas.

Skatinti pasaulio paveldo aktyvavimo ir naudojimo naudojimą tyrimų turizme, kad mokslinių tyrimų turizmas įgalintų paveldėjimo paveldėjimą paveldėjimui.Susitikime aplinkiniai „Pasaulio paveldo tyrimai: kultūros paveldo apsauga ir paveldėjimas tyrimuose“, „Arbatos kultūros tyrimų skatinimo kultūros mainai: indėlis į mokslinių tyrimų turizmo ir regioninių šalių integraciją ir prisidėti prie pasaulinės civilizacijos iniciatyvų“. Šilko kelio kultūrinė integracija “,„ Pasaulio paveldo miesto tyrimų stovyklos inovacijų stovyklų analizė iš stovyklos perspektyvos “ir kt. Song Shuxia, Kultūros ministerijos partijos sekretorė, skatinanti kultūros ministeriją, Song Shuxia ir Li Yanhui, Kinijos turizmo asociacijos studijų kelionių skyriaus viceprezidentas, paeiliui pasidalino pagrindiniu tikslu.Iškart po to, pateikdami „Turizmo produktų plėtrą Pasaulio paveldo išteklių miesto dialogo tyrimų turizmo produktuose“ tema, svečių atstovai taip pat atliko dialogą.

You May Also Like

More From Author