Sutelkite dėmesį į aukštos kokybės mokslo švietimą!Ši mokykla turi mokslo viceprezidentą

Estimated read time 3 min read
2024 m. Balandžio 16 d. „Shandong Normal Universion“ susijusi pradinė mokykla surengė mokslinio švietimo ir novatoriškų talentų mokymo seminarą ir „Mokslo prezidento pavaduotojo“ paskyrimo ceremoniją.„Sun Gang“, Shandongo provincijos mokslo ir technologijų asociacijos mokslo ir technologijų ministras, Xie Deren, Šandongo normalaus universiteto Elektros ir elektrinės ir elektros instituto partijos komiteto sekretorė, Liu Xinyang, Liu Xinyango, Keisto docentas Šandongo normalaus universiteto švietimas, Xie Qun, Lixia rajono Švietimo ir mokslinio švietimo ir sporto biuro vadovas bei Lixia rajono Qin Ming, švietimo ir sporto biuro mokslas ir technologijos, atsakingas už švietimą, Zhang Fangas, mokyklos direktorius, Sun Jiantao, partijos komiteto sekretoriaus pavaduotojas, Li Suhanas, partijos sekretoriaus pavaduotojas ir drausmės komiteto sekretoriaus, direktoriaus pavaduotojas Gai Ying, ir atsakingi atitinkamų departamentų bendražygiai bei mokytojai dalyvavo renginyje.Renginiui pirmininkavo Gai Ying.
Zhangas Fangas mokyklos vardu pasakė kalbą.Ji atkreipė dėmesį, kad mokslinio ugdymo stiprinimas yra neišvengiamas reikalavimas įgyvendinti partijos švietimo politiką, svarbų būdą įgyvendinti pagrindines etikos žmonių užduotis ir pagrindinė parama nacionalinės strateginės technologinės galios ugdymui.„Shandong Normal University“ optimizavo aukščiausio lygio dizainą, daugiausia dėmesio skirdamas pagrindinėms kurso sritims ir pagrindinėms sąsajoms, surinko šeimų, mokyklų ir visuomenės stipriąsias puses, kad būtų sukurtas visas žaidėjas, pilnas ryšys ir visas procesas.
Siekdama skatinti aukštesnės kokybės mokslinio švietimo ir novatoriškų talentų vystymąsi, mokykla pasamdė tris „Sun Gang“, Xie Deren ir Liu Xinyang ekspertus, buvo mokyklos viceprezidentas.
Li Hongyanas pranešė apie mokyklos mokslinio ugdymo darbo plėtrą ir kitą darbo koncepciją.
Xie Qun ir Lixia rajono švietimo ir sporto biuro Qin Ming direktorius visapusiškai patvirtino mokyklos mokslinio ugdymo darbo plėtros idėjas ir pateikė pasiūlymų dėl naudingų bendruomenės aktyvavimo mokymo programos išteklių aspektų ir veiklos projektavimo sluoksnių bei tęstinumo.
Trys mokslo direktorių pavaduotojai pristatė savo atitinkamas profesines sritis ir vadovavo skirtingais aspektais.Profesorius Liu Xinyangas pabrėžė, kad naujos gamtos mokslų švietimo ekosistemos statybos pagrindas yra klasė.Jis pasiūlė mokyklai nuolat tyrinėti iš visų klasių horizontalių žinių žemėlapių rūšiavimo aspektų, kurdamas projekto kursus ir doko viduje ir už jos ribų.
Sekretorius Xie Deren pristatė elektros, elektrinės ir elektrinės bei elektrinės mokyklos mokymo discipliną, o mokslo populiarinimo ekspertų studijų ir populiariosios mokslo savanorių grupės plėtra teigė, kad tai padės mokykloms intelektualių grandinių ir dirbtinio intelekto srityse.
Ministras Sun Gang pabrėžė, kad vaikai ir paauglystė yra Apšvietos mokslinio susidomėjimo laikotarpis, be to, tai taip pat yra kritinis novatoriškų talentų augimo laikotarpis.Mes norime skleisti mokslines idėjas, palaikyti mokslinius metodus, skatinti mokslo dvasią ir uždegti kiekvieno vaiko mokslinę svajonę.Tada provincijos mokslo ir technologijų asociacija rems mokslo populiarinimo išteklių, mokslo ir technologinių vietų, mokslo ir technologijų mokytojų mokytojų rengimo ir mokslo populiarinimo bazės statybos pasiūlą kartu pagerinti jaunų žmonių mokslinę kokybę.
Po susitikimo dalyvaujantys ekspertai ir lyderiai atvyko į gimnaziją aplankyti mokyklos mokyklos rezultatų parodoje ir labai įvertino mokyklos pažangias mokyklos sąlygas ir puikius mokinių rezultatus.
Svarbiausias mokslo švietimo dalykas pradinės mokyklos scenoje yra užsidegti ir pabusti.Manoma, kad vadovaujant viceprezidentams ir mokslo ekspertams, mokslo ugdymo ir novatoriškų talentų švietimas pradinėje mokykloje bus naujas lygmenyje, kad parodytų demonstraciją, kad padėtų mokyti aukštus talentus.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author