Sunkaus darbo kelias tyrinėja komercinės aviacijos ir kosmoso kelią su kinų savybėmis

Pekino darbuotojų daina

„Sunkusis„ Nacionalinis “darbo medalis“ nėra skirtas man. Nacionalinis gegužės dienos darbo medalis šiais metais.Jis buvo giliai auginamas kosmoso srityje 21 metus ir yra pasiryžęs būti komercinės kosmoso tyrinėtoju ir praktiku.Iki šiol „Xinghe Power Aerospace Company“, kur jis yra, raketos sėkmingai paleido 10 kartų, sėkmingai paleidusios 35 skirtingų rūšių komercinius palydovus, sukurdama pasaulio raketų modelį greičiausius tyrimų ir plėtros įrašus, vidaus privačias raketų kompanijas, kurias reikia pasiekti Nuolatinis sėkmingas paleidimas ir didelės dantų partijos paleidimas bei pirmasis kelių pramonės šakų etapas.

Atsisakykite „Geležinio ryžių dubenėlio“ į gilią komercinės aviacijos ir kosmoso jūrą

Po 70 -ųjų Liu Jianzheng kalbėjo garsiai ir buvo kupinas pasitikėjimo savimi.Kalbėdamas apie savo „kosmoso svajonę“, pradedant nuo vidurinės mokyklos.Tuo metu, kai jis pamatė „Rocket“ pakilimo iš televizorių sceną, jam bus karšta, ir nuo to laiko jis turėjo idėją atsiduoti kosmoso karjerai.2003 m. Pradžioje Liu Jianzheng prisijungė prie „Aerospace“ mokslo ir technologijų grupės, baigęs Jilino universitetą. karjera.

Kaip labai techninė ir novatoriška pramonė, „Commercial Aerospace“ yra tipiškas naujo produktyvumo variantas.Nuo 2015 m. Kinijos aviacijos ir kosmoso sritis buvo pertvarkyta iš vyriausybės, nukreiptos į komercializaciją, ir Liu Jianjian pradėjo giliai galvoti apie Kinijos komercinę kosmoso industrializacijos kelią.”Kai kuriems žmonėms gali būti nepažįstami komercinės aviacijos ir kosmoso. Mano šalis išleido daugiau nei 60 žvaigždynų, tokių kaip„ Starnet “ir„ Star “grandinė. Iki 2026 m. Iki 2026 m. Bus apie 21 383 komercinius palydovus. Signalas, nereikia skųstis, kad orų prognozė yra netikslūs, Arba vieną dieną galite atvykti pas kosminį žmogų, kuris sako, kad jūs einate.

2017 m. Pabaigoje jis buvo pasiryžęs palikti „Iron Rice Bowl“ darbus.Kaip ir daugelis startuolių, tiesiog liekna „Xinghe Power Aerospace“ susiduria su daugybe problemų, tokių kaip lėšų trūkumas ir nepakankamas techninis personalas.Liu Jianjianas nesiėmė visokių dilemų.Jis sakė: „Tik realūs laimėjimai yra geriausias įmonės įrodymas.“

Atidarykite verslumo kelią, norėdami ištirti komercinių erdvių „xinghe“ privačioms įmonėms

Verslumo kelias yra neabejotinai sunkus, ypač privačioms įmonėms pradėti verslo kelią, skirtą raketų paleidimo verslui.”Būdamas bendras„ Rockets “plėtros padalinys, jis turi ne tik turėti verslumo aistrą, bet ir reikalauti stiprios paramos iš įvairių aspektų, tokių kaip politika, fondai, talentai ir vietos.” .

Įsteigus bendrovę, jis ir keli įkūrėjai buvo atsakingi už darbo pasidalijimą. „Light Year“ serijos variklis. Yuan, kai buvo tik 4 žmonės.Vėliau bendrovė įstojo į plėtros pavasarį, o paramos politika atsirado, o puikūs talentai, nuosavybės investicijos, rezultatai ir pagyrimai atsirado vienas po kito.

Per pastaruosius šešerius metus „Xinghe Power Aerospace“ surengė 14 pagrindinių tyrimų tyrimų, 16 nepriklausomų tyrimų ir plėtros pagrindinių technologijų ir įgaliojo beveik 100 išradimų patentų. , sukuriant pirmąjį etapą, pavyzdžiui, pirmąjį iš 500 km saulės sinchronizacijos, pirmasis, kuris sėkmingai baigė jūrų paleidimą, pirmasis, kuris pasiekė raketų gamybos pradžią per metus; 10%palydovų skaičiaus šalyje ir 40%palydovų, kuriuos pradėjo privačios raketų bendrovės, skaičių.

Kaip techninis raketų perkrovimo transporto ir geležinkelio padėties valdymo sistemos ekspertas, Liu Jianjianas buvo „Xinghe Power Aerospace“ šviesos ir mažos kietos nešiklio raketos generalinis vadas „Valley Shenxing Nr. modelio plėtra.Per metus jis turi daugiau nei pusę savo laiko „Rocket“ bandymo ir surinkimo vietoje.Jam vadovaujant, „Xinghe Power Aerospace“ pasiekė vieną proveržį po kito, užpildydamas privačiai didžiausio „Tring Solid -Engine“ bandymo važiavimą ir priėmė ginklų ir įrangos kokybės valdymo sistemos sertifikavimą … 2020 m. Lapkričio mėn. “„ Gu Shenxing Nr. 1 „buvo sėkmingas„ Xinghe “galia tapo pirmoji privačios kosmoso kompanija Kinijoje, įgyvendinusi 500 km saulės energiją tuo pačiu metu vykstančią geležinkelio komercinį paleidimą.Pasiekęs „1“ proveržį, „Xinghe“ galia pateko į „Fast Track“.Nuo 2020 m. Iki 2024 m. „Gu Shenxing One“ sėkmingai paleido iš eilės.Liu Jianjianas paskatino komandą ir toliau vykdyti techninius atnaujinimus ir inovacijas, kad būtų pasiektas pigus ir didelis vežėjų raketų patikimumas.

„Vystymosi proceso metu mes visada susidursime su sunkumais ir nesėkmėmis. Mes neturime būti atgrasyti. Turime nudžiuginti patys.”Tuo metu, kai variklis ruošėsi užsidegti, komanda atrado nuotėkio riziką, o atmosfera staiga tapo nervinga. ėmėsi dviejų galingų antspaudo priemonių, kurios ilgainiui sumažina nuotėkio riziką ir leidžia testui atlikti normaliai.

Nedarykite „pinigų -deginančios įmonės“, kad atliktumėte komercines aviacijos ir kosmoso fizines įmones

Kaip besiformuojanti pramonė, komercinė aviacija yra su pasauliu susijusi problema.Būdamas bendražygis bendrovės, Liu Jianjianas įkvėpė kūrimo idėjas, kaip sujungti pagrindinius techninius tyrimus ir išplėsti kitus išlaidas, mažinančius techninius maršrutus, be įprastinio „Rockets“ pradinio verslo. Nebūdamas „technologijų deginanti įmonė“ ir būti fizine įmone, kuri ilgą laiką teikia ekonominę naudą socialinei plėtrai ir priverstinei jėgai bei apgulties.Šis pragmatiškas požiūris taip pat padarė „Xinghe Power Aerospace“ unikalią komercinės aviacijos ir kosmoso srityje ir pelnė didelę pagyrimą ir pagarbą.Šiuo metu bendrovė išsivystė į vienintelę vidaus privačią aviacijos ir kosmoso bendrovę, kuri suprato, kad komercinė „Rocket“ paleidimo dalis buvo ištirta, ir ištyrė pramonės plėtros kelią iš aukštupio ir pasroviui pramoninių grandinių įmonių.

Liu Jianjian ir Xinghe „Power Aerospace“ sėkmė buvo ne atsitiktinė, o iš naujo supratimo apie rinką ir nuolatines technologijų naujoves.Jie drįsta užginčyti tradicijas, drąsiai tyrinėti nežinomus ir visada stovėti pramonės priešakyje.Ši dvasia pavertė „Xinghe Power Aerospace“ ne tik pasiekė puikių laimėjimų vidaus rinkoje, bet ir pelnė reputaciją tarptautinėje rinkoje.

Šiais metais „Xinghe“ galios kosmoso planas paleido 10–12 tvirtų „Valley Shenxing -1“ raketų; Tuo pačiu metu buvo pradėta statyti „Kietas skystis“;”Laimei, šioje puikioje epochoje jūs turite sunkiai dirbti, kad padarytumėte tai, kas gali būti verta šia era. Aviacijos ir kosmoso karjera man yra visa. Aš noriu skirti entuziazmą ir savo gyvenimą šiai didelei priežastims.” Liu Jianjianas pasakė.

You May Also Like

More From Author