Sukurkite sveiką gyvenimą maisto saugos mieste 丨 „cirkuliuojate“ kieto maisto saugoje

Estimated read time 4 min read

vaizdasvaizdasvaizdas

Kietojo maisto saugos „cirkuliacija“
Ding Xiaofeng, reporteris iš Rongliang žiniasklaidos centro, Pingliango miestas
  Maisto sauga yra svarbus miesto laimės valdovas, išbandantis bendrą miesto valdymo lygį.Tai, ar tai gali sukurti saugią ir patikimą maisto vartojimo aplinką žmonėms, yra didžiausias rinkos prižiūrėtojų išbandymas.
  Neseniai rinkos priežiūros skyriaus žurnalistų ir teisėsaugos pareigūnai pateko į visapusišką didmeninės prekybos ir platinimo centrą centrinėje miesto rajone, kad išmoktų maisto saugos garantiją atlikti tiekimo grandinėse, tokiose kaip žaliavų pirkimai, gamyba ir logistikos platinimas.Įvairių prekybininkų, maisto, aliejaus, gėrimų, džiovintų vaisių, nerūdijančio kuokštelinių maisto produktų, pagardų, jūros gėrybių, festivalio produktų, vietinių specialiųjų produktų ir kitų maisto produktų maisto spintelės yra aiškiai pažymėtos, klasifikuojamos, tvarkingos ir tvarkingos, maisto saugos kvalifikacijos, siuntos , Pristatymas ir tt Bilietai yra prieinami;”Mes griežtai apžiūrime tiekėjo pažymėjimą ir vieną licenciją, kad įsitikintume, jog bilietas bus baigtas, patikrinkite, ar pakuotė yra švari, ar ji pažeista, ir nutekėja, ir ar informacija apie produktą yra baigta. Tik patikrinimui leidžiama patekti į sandėlį” „Žurnalistams sakė Yan Xin,„ Maisto visapusiško didmeninio ir platinimo centro “įmonės generalinis direktorius.
  Žurnalistas sužinojo, kad visapusiškas didmeninis ir platinimo centras dabar apsigyveno 109 prekybininkuose, ir visi jie buvo reguliuojami normaliai, kurie visi yra įtraukti į „Longshang Food Safety“ informacinės priežiūros platformą.Nuo Nacionalinio maisto saugos demonstracinio miesto darbo pradžios paskirstymo centras pagerino verslo valdymo ir sandėliavimo valdymo sistemą ir sukūrė kasdienės kontrolės, savaitės patikrinimo ir mėnesinio maisto saugos patikrinimo sistemą pagal Rinkos priežiūros ir vadybos departamento pagalba bus vykdoma.
  ”Siekdama sukurti taikią ir užtikrintą plėtros aplinką, įmonė teikia tvirtą paramą prekybininkams, kalbant apie atvykimo politiką ir infrastruktūrą. Nauji prekybininkai suteiks 1–6 mėnesių nuomos politiką, atsižvelgiant į operacinės vietos dydį . Norėdami išplėsti antrąją kelio stotį iki maisto didmeninės prekybos centro, kad išspręstumėte sprendimą kelionių miesto vietose ir aplinkiniuose piliečiuose problemą.
  Šiuo metu rajone yra 308 įvairių rūšių maisto produktų įmonės, turinčios daugybę rūšių, plačiai platinamas ir mažas. Įsirenkite į paskirstymo centrą, kad būtų galima įsigyti maisto produktų.
  ”Mes raginame (didmenines maisto produktų) įmones pasirašyti„ maisto didmeninės prekybos ir pristatymo sutartį „su pirkimo vienetu, kad būtų užtikrinta, jog kiekviena maisto produktų partija galėtų būti prieinama” Elektroniniam balsavimui „. Tuo pačiu metu didmeninė prekyba. Įmonės griežtai laikosi „Gansu provincijos maisto saugojimo specifikacijų“ reikalavimų sąžiningai įgyvendinti sandėliavimo valdymo sistemą ir pasiekti „Internet+Sunshine Storage“ išmaniąją priežiūrą ir reguliariai patikrinkite atsargų maistą, kad užtikrintų maisto kokybę. Anot Zhang Xiaoning, pristatė Priežiūros biuro rinkos priežiūros biuro direktoriaus pavaduotoją.
  Ilgą laiką maisto didmeninių įmonių pirkimo kanalai yra plačiai sudėtingi, o balsų skaičius yra neišsamus, o priežiūra yra sudėtinga, o tai suteikia veisimosi erdvę padirbinėjamiesiems ir žemesniam maistui.Pastaraisiais metais mūsų miesto rinkos priežiūros departamentas sutelkė dėmesį į šį paslėptą saugos pavojų, ragindamas asmenį, atsakingą už maisto didmeninę įmonę. Pagerinkite darbuotojų maisto saugos supratimą, griežtai įgyvendinkite pirkimo patikrinimų ir savęs patikrinimo sistemos patikrinimą ir savęs patikrinimą, užtikrinkite, kad maisto pirkimų kanalai būtų formalūs, teisiniai ir kvalifikuoti, standartizuoti maisto saugojimo ir platinimo elgseną ir užtikrinti maisto saugą. cirkuliacijoje.

Peržiūra

„Pingliang“ į Qingyang geležinkelį patenka į pagrindinę statybų etapąDidelis pasitikėjimas vystymuis„Pingliang Wenchuang“ ④ „Shadow Shadow Bookmark“, geriausia dovana skaitymo dienai
vaizdas
Dalijimasis yra dorybė ir savotiška laimė.Dalinkitės laime su savo draugais!

  Spustelėkite viršutinį dešinįjį kampą:„Siųskite draugams“ ir „Dalinkitės draugų ratu“.

WECHAT: PLRB933

Weibo numeris: PLRBTXWB12


vaizdas

Redaguoti: „Sun Rui Rui“

Apžvalga: Liu Jiie

Priežiūra: Jis jun

Technologija:Cui Bao

You May Also Like

More From Author