Sukūrę svajones ir sveiką Kiniją, vaidina Longyuan Shepherd!„Kinijos pagyvenę žmonės paskutinis sveiko ilgaamžiškumo gėrimo planas“ oficialiai paskelbtas

Estimated read time 5 min read

00:33

Longyuano šeima susirinko kartu, o įvykio vietoje svečiai ir draugai juokėsi.Žalias Xi’an vanduo pavasario dieną yra pilnas žaliojo vandens, Yangliu Yiyi.2024 m. Balandžio 22 d. Longyuan Shepherd „Kinijos pagyvenusių žmonių sveiko ilgaamžiškumo gerėjimo plano paleidimo ceremonija“ buvo atidaryta 12 -oje Longyuan Shepherd fabriko gamykloje.

Vyresnio amžiaus žmonės yra vertinga visuomenės turtas. visuomenės susirūpinimui ir jų šeimų priežiūrai.Sveikata yra pagyvenusių žmonių laimingo gyvenimo pagrindas.

Sveika Kinija, Longyuan pirmiausia.„Qinlong Dairy“ yra „Kinijos pieno“ „Backbone“ įmonė.

Siekdama įgyvendinti Valstybės tarybos „Sveikos Kinijos 2030 planavimo kontūrą“, Longyuan Ganytojas atsakė į Valstybės tarybos Bendrosios tarnybos 1 dokumentą ir rėmė Nacionalinę sveikatos ir sveikatos komisiją, kad būtų paskelbtas „išsamios reklamos skatinimo“ dokumentas Nr. Sveika šeimos statyba “.Pradėjus „Kinijos pagyvenusio žmogaus sveiko ilgaamžiškumo programą“, siekiama pagerinti pagyvenusių žmonių mitybos lygį ir sveikatą, pasisakant už mokslinio gėrimo ožkos pieną.

Pieno pramonė yra nepakeičiama sveikos Kinijos ir stiprių tautų pramonė.Kadangi avių pieną lengva virškinti ir absorbuoti, jo netolerancijoje ir lakto alerginėse reakcijose nėra lengva atsirasti;

Tai labiau atitinka paveldimą Kinijos žmonių, kurie daugiausia virškina ir sugeria pieną, konstituciją, kurią mėgsta vartotojai.Vyresnio amžiaus žmonėms gerti ožkos pieną dažnai gali pagerinti mitybos lygį, pagerinti fizinį pasirengimą ir užkirsti kelią tokioms ligoms kaip osteoporozė.Avių pienas tapo sveika Kinija, stipria tauta ir atgaivina kaimo naudingas ir būdingas pramonės šakas.

Daina Kungang, Kinijos nacionalinio komiteto Nacionalinio komiteto garbės pirmininkas ir buvęs Kinijos pieno pramonės asociacijos direktorius, sakė paleidimo ceremonijoje: „Tikiuosi, kad Longyuan Ganytojas kruopščiai įgyvendina ir praktikavo„ Kinijos pagyvenusių žmonių gyvybės gėrimo planą “kaip Pagyvenusioji gera sveikata, prisidėkite prie gyvenimo laimės!

Kinijos sveikatos priežiūros asociacijos direktoriaus pavaduotojas Zhou Bangyongas savo kalboje pabrėžė, kad Longyuan Ganytojo „Kinijos pagyvenusių žmonių gyvybės gėrimo plane“ vaidins teigiamą vaidmenį skatinant pagyvenusių žmonių mitybą ir sveikatą.Ateityje ji palaikys įmones, kuriomis siekiama pagerinti pagyvenusių žmonių mitybą, ypač atliekant praktinius veiksmus, siekiant užtikrinti sveiką ir ilgaamžiškumą pagyvenusių žmonių, kad pagyvenusių žmonių „šimtas metų svajonė“ nebėra svajonė.

Cao Binyun, Tarptautinės pieno avių pramonės asociacijos, vyriausiasis Shaanxi provincijos pieno ir Yanyang pramonės technologijų inovacijų sistemos, vyriausiasis ekspertas, Cao Binyun, vyriausias Miškininkystės mokslas ir technologijos.Jis yra ne tik siūlomas asmuo, plėtojantis 100 milijardų avių pieno pramonės Shaanxi provincijoje, bet ir praktikuojantį 100 milijardų avių pieno pramonės Šaanxi.Jis sakė, kad pirmiausia turime suprasti keletą raktinių žodžių.Kas yra sveikas ir ilgaamžiškumas?Kokie yra sveiko ir ilgaamžiškumo standartai?Paprasčiau tariant, sistema vadinama sistemos mažėjimu.Todėl 30 metų ir 100 metų, remiantis sistemos paskirstymo doktrina, turėtų būti nuo 120 iki 130 metų.Antrasis vadinamas citologija.Žmonės turi dvi pagrindines ląsteles, viena vadinama lytinių ląstelių ląstelėmis, kita – kūno ląstelės.Kūno ląstelės yra padalintos į 50 metų kas 2,4 metų.Nepriklausomai nuo jaunų ir pagyvenusių žmonių nuo 60 iki 70 metų ar vidutinio amžiaus ir pagyvenusių žmonių nuo 70 iki 80 metų, standartiniai pagyvenę žmonės nuo 80 iki 90, vyresnio amžiaus žmonės nuo 90 iki 100 metų, o ilgesnis nei 100 metų Toli nuo 120 metų standarto, todėl mes vis dar esame jauni!

Bėgant metams, Longyuano aviganis ryškiai aiškina sveiką Kiniją, nepamiršo pirminio ketinimo, laikydamasi gero ožkos pieno puodelio, laimės misijos ir skatinant pieno sveikatos koncepciją.Remdamasis „Shaanxi“ avių pramonės pranašumais, pasikliaujant puikia mokslinių tyrimų ir plėtros komanda ir gerais prekės ženklo pranašumais iš priekinės linijos galios gamyklos; Įmonių sąrašas, skirtas padėti nacionalinėms avims Pieno prekės ženklo plėtrai, spaudė greitąjį raktą;

Pradėjimo ceremonijoje, kaip vyriausiasis ekspertas Cao Binyun, Pieno ir ožkų pramonės techninės inovacijų sistemos ekspertų komiteto vardu Shaanxi provincijoje, buvo apdovanotas „aukštos kokybės produktų kokybės aukso apdovanojimo garbės pavadinimu „Longyuan Ganytojo Candida Glikolio akademijos kandidato esmėTuo pačiu metu, norėdamas patenkinti augančius visuomenės sveikatos poreikius, Longyuan aviganis taip pat išleido naują avių pieno miltelių, avių priešpienio, probiotikų ir kitų produktų seriją „Aeros kosmoso versija“; „Longyuan Shepherds“ daug investavo į „Longyuan Health App“, kuri yra oficialiai pradėta apsaugoti sveikatą su intelektualiomis technologijomis ir sukurti „vidaus prekių potvynį“.

Fengas Pengas, Shaanxi provincijos pieno saugos gamybos asociacijos prezidentas, Zhang Qi, Shaanxi Dairy pramonės asociacijos generalinis sekretorius, Guo Yuliang, „Qinlong Dairy Group“ generalinis direktorius, Shaanxi provincija, Li Jing, Co -Founder ir „Longyuan Shepherd Brand“ pirmininkas , ir Longyuan’e beveik 3000 žmonių dalyvavo paleidimo ceremonijoje.

Pasaulio ožkos pienas žiūri į Kiniją, Kinijos ožkos pienas matomas Shaanxi.Pieno ožkų pramonė yra naudinga Shaanxi provincijos pramonė. Pateikti pagrindinę pieno ožkų pramonės grandinės palaikymą.Longyuan aviganio „Kinijos pagyvenusių žmonių sveiko ilgaamžiškumo plano“ pradžia turi didelę reikšmę ir vaidmenį gerinant mokslo ir technologijų lygį Shaanxi provincijoje, skatinant Šaanxi 100 milijardų avių pieno pramonės plėtrą ir įgyvendinant kaimo atgaivinimo strategiją. .

You May Also Like

More From Author