„Subei“ pagreitina infrastruktūros kūrimo gerinimą ir siekia pagerinti turizmo paslaugų galimybes

„Chinanews.com Gansu News“, balandžio 25 d. (ER Dengquon Long Hou Hui Hui Hui Jingqi) turizmas yra išsami pramonė ir svarbi ekonominės plėtros varomoji jėga.Pastaraisiais metais „Subei County“ remiasi savo unikalia nacionaline kultūra ir turtingu turizmo ištekliais. „Maisto ir apgyvendinimo transporto, transporto, transporto, transporto, transporto, transporto ir transportavimo tobulinimas. Turizmo pramogų veiksnių konfigūracija nuolat kėlė kultūros turizmo pramonės integraciją ir kultūros turizmo pramonės pagrindą ir susirinko skatinti aukštąjį – Kokybiško kultūros turizmo vystymasis.
Įeinant į snieguoto regiono genties vietą · Gražios kaimo ekologinio ir kultūrinio turizmo integracijos infrastruktūros statybos projekto vakarinėje Subei apygardos liaudies parko pusėje, kranai nuolat veikia, žemės ir akmens transporto transporto priemonės, perkeltos pirmyn ir atgal, mašinos riaumojimai ir Plieninių strypų suvirinimas, pjaustymo garsai, pjovimo garsai. Hammerio garsas yra vienas po kito … Statybos svetainė užimta.
Suprantama, kad bendra projekto investicija yra 59,406 mln. Juanių, o bendra statybų zona yra 9148,58 kvadratinių metrų.Yra daugybė tipų viešbučių kambarių, įskaitant vilos rūšis, žvaigždėtus dangaus krepšius, porą privačių kambarių, dvipusių mongolų maišų.Tikimasi, kad gegužės pabaigoje gali būti užpildyta pagrindinė plieno konstrukcija ir išorinė aliuminio plokštelė, iš 76 Mongolijos maišų, o vidinė dekoracija bus baigta rugpjūčio pabaigoje.
„Subei apygardoje gausu gamtos išteklių ir humanitarinių mokslų išteklių. Projektas į jį integruoja natūralų peizažą, tradicinę kultūrą ir unikalius Subei apygardos liaudies papročius. Baigęs projektą, tikimasi, kad turistų skaičius pasieks 30 000 metų, kuri gali padidinti užimtumo pareigas. Pramonė.
Taip pat „Hot Construction“ yra „Yuanrun“ viešbučio projektas vakarinėje Dangwan miesto valdžios biuro pusėje, Sobos grafystėje.Bendra projekto investicija yra 40 milijonų juanių, daugiausia statybos viešbučiai, automobilių stovėjimo aikštelės ir kt.Šiuo metu buvo baigtas viešbučių statybos pagrindas ir jis pateks į konstrukcijos konstrukcijos sluoksnį.
„Subei County turi turtingų turizmo išteklių, gerą turistinę aplinką ir gerą plėtros perspektyvą. Nuo projekto pradžios kovo mėn. Jis padidino savo veiklą. Tikimasi, kad jis bus baigtas šių metų liepą. Li Wanlong, asmuo, atsakingas už „Yuanrun Hotel“ statybos projektą Subei County.
Tuo pat metu taip pat spartėja „Party River Bund“ viešbučio, kuriame integruotas viešbutis, integruotas apgyvendinimo, maitinimo, konferencijų ir pramogų funkcijų statybos projektas, ir planuojama, kad ji bus vykdoma 2025 m. Gegužės mėn.
Projekto konstravimas yra „bendras sverto ekonominės plėtros perjungimas“ ir tai yra „lokomotyvas“ aukštos kokybės plėtrai.Pastaraisiais metais „Subei County“ paspartino aukštos kokybės viešbučių, turinčių būdingų ir konotacijų konotacijų, statybą, stengėsi sustiprinti kultūrinio turizmo prekės ženklų įvaizdį, toliau stimuliavo kultūrinio turizmo rinkos gyvybingumą ir bandė viską skatinti, kad būtų galima skatinti aukštį – Turizmo pramonės kokybės plėtra.
„Šiais metais mes reikalaujame remti projektų statybą, sutelkti dėmesį į turistinių lankytinų vietų skonio gerinimą ir įgyvendinti infrastruktūros priežiūros projektus, tokius kaip Pietų koridoriaus ir vaizdinės srities kūrimas ir statyba,„ Xueyu Zi Pavilion 4A “kultūrinė ekologinė vaizdinė vieta. Nematerialios kultūros paveldo parodos apsaugos centras, viešbutis „Keipus“, „Danghe Bund“ viešbutis ir kiti projektai. „Rinkimai“.(per)
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author