Su Rong, Jiangxi provincijos partijos komiteto sekretorius: Mokslinė plėtra, „Green Rise“ kelio eiga

„Visa partijos kova ir darbas yra labiau naudingi žmonėms. Tegul Jiangxi senieji rajonai gyvena turtingesnius ir laimingesnius. Jie yra esminiai reikalavimai įgyvendinti mokslinę plėtros koncepciją. Pagrindinis Xiumei Jiangxi tikslas ir galutinis tikslas ir galutinė paskirtis

Pastaraisiais metais „Jiangxi“, revoliucinis rajonas, išlaikė gerą plėtros impulsą. ir toliau didėjo.Tuo pačiu metu Jiangxi laikosi „ekologinės provincijos ir žaliosios pakilimo“ koncepcijos, tuo pačiu pagreitindamas vystymąsi, saugant ir kuriant partijos ekologiją.

Šiuo metu Jiangxi provincija tiria generalinio sekretoriaus Hu Jintao svarbių kalbų dvasią pagrindinių pagrindinių kadrų seminaruose provincijos ir ministrų lygmenyje.Provincijos partijos sekretorius Su Rongas ne kartą pabrėžė, kad mokymosi veiksmingumas turėtų atsispindėti kuriant mokslinę plėtrą, žmonių naudą ir socialinės harmonijos skatinimą. kovos dėl turtingo ir harmoningo Jiangxi pastatymo.

Neseniai Su Rongas nesąmoningai įgyvendino mokslinės plėtros temą ir pagreitino „Jiangxi“ žaliojo kilimo realizavimą ir priėmė išskirtinį interviu su mūsų reporteriu.

Tvirtai pasinaudoti galimybėmis ir paspartinti mokslinę plėtrą

Žurnalistė: trumpai supažindinkite su „Jiangxi“ plėtros tendencija pastaraisiais metais ir jūsų patirtimi.

Su Rong: Nuo naujojo amžiaus, ypač nuo 17 -ojo Kinijos komunistų partijos nacionalinio kongreso, tai buvo vienas geriausių Ekonominio ir socialinio vystymosi laikotarpių Jiangxi. , ir užėmė tvirtą mokslinio vystymosi ir žaliojo kilimo tempą.

Išsami ekonominė jėga peršoko į naują lygį.2011 m. Provincijos BVP viršijo 1 trilijoną juanių, o tai buvo 5,84 karto.Tai žymi, kad Jiangxi pateko į naują plėtros etapą.

Miesto ir kaimo vietovių pasirodymas žymiai pasikeitė.Provincijos urbanizacijos lygis padidėjo nuo 27,7%2000 m. Iki 45,7%2011 m. Miesto funkcija yra išsamesnė, o balandžio mėn Kaimo infrastruktūra tampa vis tobulesnė.

Žmonių gyvenimas žymiai pagerėjo.Mes laikomės pagrindinio tikslo apsaugoti ir pagerinti žmonių pragyvenimo šaltinį, kaip pagrindinį ekonominio ir socialinio vystymosi tikslą.

Savo darbe suprantu, kad giliausiai yra tai, kad turime atidžiai derinti vietos tikrovę, įgyvendinti mokslinę raidos koncepciją ir efektyviai sudaryti straipsnių derinį, kad svarbiausi centrinės valdžios sprendimai ir diegimas galėtų būti iš tikrųjų paversti stipri varomoji jėga skatinti plėtrą ir naudinga žmonėms.

Žurnalistė: Jūs ne kartą pasiūlė, kad svarbiausia Jiangxi užduotis yra nesudėtingai paspartinti vystymąsi.

Su Rong: Iš tikrųjų.Išskyrus protą ir gilindami provincijos supratimą, mes matėme sunkią tikrovę: nors „Jiangxi“ ekonominės ir socialinės vystymosi tempas smarkiai paspartino nuo patekimo į naująjį amžių, jis pasiekė įkvepiančių pasiekimų, tačiau nepakankamai išsivysčiusi situacija apie nepakankamai išsivysčiusią situaciją, kai nepakankamai išsivysčiusi situacija yra nepakankamai išsivysčiusi situacija. Ekonomika iš esmės nepasikeitė.Mes giliai manome, kad svarbiausia užduotis įgyvendinti mokslinę plėtrą yra glaudžiai suvokti šį pagrindinį prieštaravimą ir tvirtai pagreitinti vystymąsi.Kitaip tariant, pagreitinti mokslinės plėtros raidą yra pagrindiniai provincijos žmonių interesai, ir tai yra pagrindinis būdas pasiekti Jiangxi ir praturtinti žmones.Tai grindžiama šiuo supratimu, kad mes aiškiai nurodėme, kad turime ryžtingai įgyvendinti Nacionalinę makrokontrolės politiką ir tuo pačiu išlaikyti blaivų protą, palengvinti spartėjančios plėtros rūpesčius ir be galo pasinaudoti galimybėmis ir spartėti vystymuisi.

Tvirtai eikite „Ekologinės provincijos ir Green Rise“ keliu

Žurnalistė: Žalieji kalnai ir žalias vanduo bei gera Jiangxi ekologija yra sužavėti žmonių.Kokie yra Jiangxi svarstymai nagrinėjant ekonominės plėtros ir ekologinės apsaugos santykį?

SU RONG: Industrializacijos ir greitos urbanizacijos procese siekis pasiekti ekologišką ekonominės ir ekologinės civilizacijos vienybę yra pagrindinis tikslas, kurio siekiame.Gera ekologinė aplinka yra garsiausias „Jiangxi“ prekės ženklas, brangiausias turtas ir didžiausias praradimas po skrandžio.Vystymosi metu reikia apsaugoti ir pastatyti Žaliuosius kalnus ir žalius vandenis Jiangxi.Šiuo tikslu mes visada laikomės „tiek Jinshano ir Yinshano, bet ir Žaliųjų kalnų ir Žaliųjų kalnų, vystymosi koncepcijos, energingai įgyvendinkite„ Ekologinės provincijos ir žaliosios pakilimo “strategiją, stengiasi ištirti ekonominę plėtrą, o ekologija yra ekologija Nebesoruoja.

Siekdami geriau skatinti ekologijos integraciją ir ekonomiką, mes ėmėmės mokslinės plėtros ir žaliojo kilimo, kad apsaugotų Poyango ežerą „skaidrus vanduo“. Poyango ežero ekologinės ekonominės zonos statyba.Savo darbe reikalaujame, kad būtų galima pabrėžti apsaugą ir statybą. „Ir” penkios upės ir vienas ežeras „Ekologinė aplinka. Išsamus valdymas, miesto nuotekų gydymas, kaimo šiukšlių nekenksmingas gydymas, sunkiųjų metalų taršos gydymas ir kita didele ekologinė inžinerija mažinimo darbai, kad Jiangxi ekologinė aplinka yra veiksmingai saugoma ir saugoma.Šiuo metu mes sutelkiame dėmesį į sunkiųjų metalų taršos kontrolę. Jiangxi ir nuolat tobulina žmonių gyvenimo kokybę ir sveikatą provincijoje.

Kuo sunkiau, tuo sunkiau atkreipti dėmesį į žmonių pragyvenimo šaltinį

Žurnalistė: Jiangxi, kaip provincija, turinti nepakankamai išsivysčiusią ekonomiką ir nepatenkinamų finansų, tapo šalies priešakyje dėl garantijos ir pagerinimo žmonių pragyvenimo šaltinyje.Prašau supažindinti šią situaciją.

Su Rong: Tai iš tikrųjų galima sakyti, kad tai yra reikšmingas Jiangxi įgyvendinimo mokslinės raidos koncepcijos bruožas.Mes giliai suprantame, kad visa partijos kova ir darbas yra geriau naudingi žmonėms.Senieji Jiangxi žmonės gyvena turtingesni ir laimingesni yra esminiai reikalavimai įgyvendinti mokslinę plėtros sampratą.Mes energingai skatiname socialinę konstrukciją, orientuotą į žmonių pragyvenimo šaltinio gerinimą ir siekiame, kad reformos ir vystymosi rezultatai būtų geresni provincijos žmonėms ir toliau tobulina žmonių laimę.

Pastaraisiais metais, nors mūsų provinciją nuolat paveikė didelių stichinių nelaimių ir tarptautinės finansų krizės poveikis, fiskalinių išlaidų nelankstumas padidėjo daugiau, tačiau mes visada pabrėžiame, kad kuo sunkiau, tuo sunkiau atkreipti dėmesį į dėmesį žmonių pragyvenimo šaltinis. Medicinos pagalbos sistema, skirta sunkumų finansavimui, miesto ir kaimo sunkumų minios medicinos pagalbos sistemai bei pagrindinei miesto ir kaimo gyventojų medicinos sistemai.Mes taip pat primygtinai reikalavome, kad būtų gydomos pagrindinės ligos, kaip pagrindinės pragyvenimo šaltinio. Miesto ir kaimo pragyvenimo išmokų standartai, pensijos įmonių darbuotojams ir kaimo penkių garantijų namų ūkiams bei miesto skurdo žmonėms.

Pagrindiniai kadrai turi būti atsakingi

Žurnalistė: Pastaraisiais metais „Jiangxi“ valstybės valdomų įmonių reforma pasiekė gerų rezultatų.

SU RONG: Šiuo metu mano šalis pateko į reformos etapą ir kritinį vystymosi laikotarpį. . rezultatai.Siekdami stabilumo ir chaoso baimės ir nieko nedaryti, galima tik išsivystyti ir sukelti partijos priežastį, dėl kurios sukelia neišvengiamus nuostolius.

You May Also Like

More From Author