Stiprus turizmo atsigavimas trys „Gorges“ turizmo 2023 m.

Mūsų žurnalistas Li Wanchenxi
Balandžio 17 d. Vakare trys „Glorges“ turizmas atskleidė 2023 m. Metinę ataskaitą. Karinių bendrovių akcininkai buvo apie 130 milijonų juanių, ty 2848,55%metų.
Trys „Gorges“ turizmas teigė, kad nuo praėjusių metų vidaus turizmo rinka parodė stiprią atsigavimo tendenciją. Turistai pasiekė rekordinę aukštą.
„2023 m. Vidaus turizmo rinka greitai atsigavo, atvykimo ir pasitraukimo turizmo rinka pasiekė tikėtiną augimą, turizmo tiekimo grandinė buvo stabiliai suremontuota, o vartojimo lūkesčiai ir įmonių pasitikėjimas padidėjo.” Aukštos kokybės plėtros skatinimo inžinerija, sakė interviu „The Securities Daily Reporter“.
Tikimasi, kad jis bus paskirstytas 69,223 mln. Juanių
Viešoji informacija rodo, kad pagrindinis trijų „Gorges“ turizmo verslas yra išsamus paslaugų verslas ir išsamus transporto paslaugų verslas.Bendrovė yra pagrindinė „Yichang“ turizmo pramonės įmonė.
Ataskaitiniu laikotarpiu bendrovės vidaus akumuliatorių ir laivų galios valdymo sistemos vadovų įmonės su „Yangtze River Three Tree Gorges 1“ kruiziniu laivu kaip mokslinių tyrimų platforma, kuri laivai.Šiuo metu įmonė baigė atnaujinti ir pertvarkyti visą Honkongo uosto elektrą ir turi „Yangtze River“ laivo elektrifikavimo ir kranto elektros projektų skatinimo pranašumų.
Trys „Gorges“ turizmas pareiškė, kad Bendrovė ketina išskaityti bendrą 738 mln. Akcijų akcijas, kad būtų išskaičiuota bendras akcijų kapitalas po bendrovės akcijų atpirkimo ir bendrovės akcijų su veiklos kompensacija 2024 m. Balandžio 12 d. Tikimasi, kad 1 juanis (įskaitant mokesčius) paskirs 69,223 mln. Juanių grynųjų pinigų dividendus, sudarančius 53,4%bendrovės grynojo 2023 m.
Už tris „Gorges“ turizmą atsakingas asmuo, dirbantis interviu „The Securities Daily“ reporteriui Turizmas turi gerą vystymosi impulsą.
Puikios ir sustiprina keliones kruizu
Tos pačios dienos vakarą trys „Gorges“ turizmas atskleidė pirmąjį 2024 m. Ketvirtį. Ataskaitiniu laikotarpiu bendrovės ataskaitiniu laikotarpiu -grynasis pelnas, priskiriamas biržoje kotiruojamų bendrovių akcininkams ir atskaitymo neperdengimo pelną ir nuostolių nuostolius ir nuostolius Biržos sąrašų bendrovių akcininkai sumažino metus.
Asmuo, atsakingas už tris „Gorges“ turizmo turizmą, teigė, kad jei fondų rinkimo lėšų palūkanų pajamų poveikis neįtrauktas, bendrovės grynasis pelnas, grįždamas į motiną per pirmąjį šių metų ketvirtį, padidės -metų.
Remiantis Kultūros ir turizmo ministerijos duomenimis, 2023 m. Vidaus kelionių skaičius buvo 4,891 milijardo, per tą patį laikotarpį padidėjo 2,361 milijardo, o per metus -93,3%. Pajamos Kinijoje 2019 m. Grįžo į 86%.Remiantis Kinijos turizmo tyrimų instituto prognoze, tikimasi, kad 2024 m. Vidaus turizmo pajamos viršija 6 trilijonus juanių.
„Atgaivinus tiekimo grandinę, vidaus turizmo rinkos paslaugos tampa vis išsamesnės, o turistai imsis galimybių ir iššūkių.”
Šiuo metu trys „Gorges“ turizmas nustatė „trijų Gorges turizmo pramonės“ ir „Kinijos kruizinių turizmo pramonės lyderių“ strateginius tikslus, kurie aiškiai pareiškė, kad ji ir toliau didėja ir stipresnė turizmo pramonės segmente.
Šių metų kovo 29 d. „Trijų„ Gorges “turizmo provincijos prabangaus kruizo projektas pradėjo statyti, atstovaujant bendrovei oficialiai patekus į provincijos prabangių kruizų rinką.Bendrovės paskelbta įgyvendinama tyrimų ataskaita rodo, kad „Yangdze River Three Gorges Inter -Provincial Resort Cruise“ projektas tikimasi, kad po operacijos turės didelę ekonominę naudą, kuri, tikimasi, taps nauju įmonės plėtros varikliu.
Šaltinis: vertybiniai popieriai kasdien
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author