Stimuliuojamas „sportas + kultūrinis turizmas“, skatinantis kaimo turizmą nauju gyvybingumu Yunnan Chuxiong, kad surengtų „Da Yao Bai Caoling kalnų alpinizmo konferenciją“

Estimated read time 3 min read
„Yunnan Net News“ (žurnalistas Long Yan) neseniai, „Fun“ Da Yao · 2024 “, Kinijos natūralus deguonies baras“ Da Yao Bai Caoling kalnų laipiojimo konferencijos elito kvietimo turnyras, baigtas Guihua mieste, Dayao grafystėje, Chuxiong Yi autonominėje prefektūroje. , vejasi ir parodo džiunglių gėlių jūros stilių ir patyrė Guihua miesto Yi šeimos stilių.
Pranešama, kad „Baicaling“ laipiojimo konferencija buvo įkurta 2004 m. Ji buvo sėkmingai surengta daugelį metų iš eilės.Šių metų varžybos yra suskirstytos į dvi grupes: 42 kilometrus elito grupės ir 15 kilometrų iki aukšto lygio grupės.Linija praeina per Lush Walnut slėnį, nuolatinę Azalėjos jūrą ir paslaptingą Mergelės mišką.
Be alpinizmo veiklos, šis renginys taip pat paeiliui pradėjo literatūrinių spektaklių „Online+neprisijungus“ seriją, nacionalinius pasirodymus, specialiųjų žemės ūkio produktų parodas, graikinių riešutų slėnio kempingą, ekologinio maisto patirtį, YI siuvinėjimo drabužių parodą ir kt. iš masių aktyviai dalyvauja.Literatūroje ir meno šventėje bei masinėje kultūros veikloje aktoriai atliko šokį ir šoko atlikti vietines dainas, ne „Survivor“ dainas, Yi šokius, nacionalinius kostiumų šou ir kitas programas.„Kunming“ laipiojimo entuziastas Wangas Mengas sakė: „Šiandien girdėjau vietines liaudies dainas, žiūrėdamas YI charakteristikų drabužių šou ir įvairios programos privertė mane pajusti unikalų ne gretutinio kultūros žavesį“.
„Osmanthus“ bendruomenės savarankiškai valdomoje žemės ūkio specialiųjų produktų parodų zonoje ūkininkai, tokie kaip liepos chrizantema, dirvožemio medus, purpurinis kailis ir ūkio kumpis iš Osmanthus miesto, pritraukė mišias, kad nustotų pirkti.„Yi Family Specialty Food Street“, „Huang Cancan“, kvapnūs ir karštos, širdies grikiai yra šviežiai išleidžiami.Dėl unikalaus skonio grikiai tapo „labiausiai raudonu maistu“ iš maisto gatvės.„Yi“ siuvinėjimo drabužių parodų zonoje dėvėjimas, pakabinimas ir faneruotės „Osmanthus“ būdingi „Yi Art“ rankų darbo išskirtiniai siuvinėjimo drabužių produktai yra dekoruoti gyvomis gatvėmis.Siuvinėjimai Li Xiongqiong pristatė: „Rengdamas šį renginį, siuvinėjimo pajamų pardavimas pasiekė daugiau nei 10 000 juanių. Maži aksesuarai, tokie kaip papuošalai ir apyrankės, yra ypač parduodami gerai. Tobulindami YI siuvinėjimo įgūdžius, mes taip pat padidinome savo pajamas“. Verslo mainų veikla ne tik leido turistams visiškai patirti vietinius specialius produktus, bet ir suteikti reklaminę platformą atskiriems operatoriams.
Pastaraisiais metais Guihua miestelis normalizavo kultūrinę ir sportinę veiklą, tokią kaip parodos, kuriose nėra non -aitagų, alpinizmo konferencijų, literatūrinių pasirodymų ir „kaimo BA“, kad būtų naudinga žmonėms, turintiems daugiau nei 100 000 žmonių, ir įšvirkšti stiprų gyvybingumą kaimo ekonomikai .Sėkmingas laipiojimo konferencijos rengimas pritraukė daugybę sporto ir turizmo entuziastų aplankyti Guihua miestelį turizmui, sportui ir kūno rengybai, dar labiau padidina Guihua miesto populiarumą ir sukurkite „gimtąjį miestą lauko sporto“ būdingus turizmo prekės ženklus.Laipiojimo konferencija ne tik tapo nauja „Sports+Tourism“ vizitinė kortelė Guihua mieste, bet ir skatino kaimo sporto turizmo plėtrą. , ir įgalinti kaimo atjauninimą, veiksmingai skatinant vietinius žmones, sudarančius teigiamą kaimo civilizaciją, nauja mados naujoji mada iš tikrųjų padidino masių pelno ir laimės jausmą.
Ataskaita/atsiliepimai

You May Also Like

More From Author