Sporto pramonė prasideda Rytų vėjyje, o Kinijos kūno rengybos pramonė patenka į greitą juostą

Šaltinis: „Sina Securities“

  Neseniai daugelis sporto prekių ženklų baigė naują finansavimo etapą.

  Remiantis gegužės 16 d. Pranešimais, 36 氪 pranešė, kad „Sports and Fitness“ prekės ženklas „Gudefili“ cumulatoriškai baigė beveik 200 milijonų juanių finansavimo etapą.„Gudefili“ yra fitneso prekės ženklas, kuris giliai augina sporto rinką.

  Praėjusį mėnesį „Hangzhou Intelligent Fitness Service“ platforma „Jian Egg Sports“ surengė A+finansavimo konferenciją, paskelbdama, kad ji gavo dešimtis milijonų juanių iš „Guizhou“ kultūrinių investicijų ir Maichun E komercijos.Tai yra pirmasis Kinijos komercinio kūno rengybos klubo finansavimas nuo 2024 m.

  Visi ženklai rodo, kad „Sports Fitness“ trasas vis dar teikia pirmenybė kapitalo rinka.Atitinkamos Ginotai Junan tyrimų ataskaitos atkreipė dėmesį, kad Kinijos kūno rengybos rinka pradės sparčiai tobulėti ir, kaip tikimasi, išlaikys, kaip vyriausioji įmonė, padidins savo dalį.

  Remiantis tyrimų ataskaita, „MUA“ kalibras ir pratybų skaičius palaiko pirmąją vietą Kinijoje, ir tikimasi, kad jos dalis išlaikys patobulinimą. -Stop vieta išsamiems kūno rengybos sprendimams.

You May Also Like

More From Author